Nowe produkty

Ostatnie posty

MATERIAŁY

Materiały, tkaniny ozdobne mogą mieć wiele zastosowań w restauracji i hotelu. Aranżacja wystroju lokalu powstaje w zależności od okoliczności i indywidualnych potrzeb. Prawidłowo udekorowany stół to ważny element każdej uroczystości, warto zadbać o to, stosując odpowiednie dekoracje pasujące do zaplanowanej aranżacji lokalu. Materiały takie jak: organza, satyna, tiul i poliester, są idealnym dodatkiem do dekoracji stołu, ale również krzeseł.

MATERIAŁY  21 produktów

Podkategorie

  • MATERIAŁY

    Materiały dla restauracji są ważnym elementem dekoracyjnym, który można wykorzystać na wiele sposób. Organza i tiul subtelnie ozdobią stół, krzesła, ponieważ są delikatnymi materiałami. Natomiast satyna i poliester należą do materiałów wytrzymałych, najczęściej stosowane są podczas dużych uroczystości. Poprzez szeroką gamę kolorystyczną i duży wybór wzorów z łatwością można udekorować każde przyjęcie w restauracji. Warto zadbać o każdy szczegół, ponieważ nakrycie stołu, oprócz posiłku jest najważniejszym elementem restauracji.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Materiały, tkaniny do restauracji 

Materiały, inaczej tkaniny są ważnym elementem dekoracyjnym w restauracji. Stworzenie niesamowitego nakrycia stołu byłoby niemożliwe bez materiałów. Stół jest ważnym meblem w każdej restauracji, warto zadbać o jego odpowiednie udekorowanie. Poprzez materiały ozdobne można stworzyć niesamowitą aranżację wnętrza restauracji. W zależności od przyjęcia, które organizowane w lokalu, można udekorować stół, krzesła oraz wiele innych przedmiotów.

Materiały, tkaniny - rodzaje 

Najważniejszą dekoracją na stole jest zdecydowanie obrus, który może zakryć cały stół lub bieżnik, który delikatnie go ozdobi.

Organza jest delikatnym materiałem, który dostępny jest w różnych wzorach lub w jednolitych kolorach. Organza idealnie sprawdzi się jako ozdoba białego obrusy, swoją lekkością nie przytłoczy całego nakrycia stołu.

Satyna to materiał bardzo często stosowany w restauracji, ozdabia zarówno stół, jak i krzesła. Satyna najbardziej pasuje podczas eleganckich, wystawnych przyjęć w stylu glamour.

Tiul jest lekkim, delikatnym materiałem, który udekoruje każdy stół podczas różnych okoliczności. Tiul można użyć jako kokardy do dekoracji krzeseł, takie rozwiązanie na pewno wzbogaci wystrój sali. 

Poliester to materiał, tkanina obrusowa, która jest plamoodporna oraz dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Poliester jest najczęściej stosowany w restauracjach, lokalach, ponieważ jest bardzo praktyczny.

Organza i tiul - co to za materiały?

Organza będzie idealnym dodatkiem każdego nakrycia stołu podczas wystawnych przyjęć w restauracji. Ten materiał można wykorzystać wielokrotnie, ponieważ on pełni tylko funkcję ozdobną. Organza jest półprzezroczystym materiałem, który delikatnie będzie przepuszczał przez siebie biały kolor obrusu. Na tym polega delikatność tego materiału, który nie przytłacza nakrycia stołu.

Tiul podobnie jak organza to półprześwitujący materiał. Tiul jest sztywną tkaniną, sprawdzi się idealnie jako kokardy, wstążki, które przyozdobią wnętrze restauracji oraz hotelu. Tiul najczęściej stosuje się jako ozdoba krzeseł, która daje niesamowity efekt.

Satyna - czy ten materiał jest nadal modny?

Satyna to materiał, który od dawna stosowany jest w restauracjach. Ten materiał nigdy nie wyjdzie z mody, ponieważ idealnie wpisuje się w styl glamour. Podczas eleganckich, wystawnych przyjęć powinna być zastosowana satyna, która jest ich nieodłącznym wyznacznikiem. Satyna może posłużyć jako dodatkowy obrus, bieżnik na stole, a dzięki dostępności jej w szerokiej gamie kolorystycznej na pewno znajdzie zastosowanie podczas wielu przyjęć. Ciekawym dodatkiem, który ozdobi wnętrze sali będzie zastosowanie satyny, jako dekoracja krzeseł. Satynowy materiał zdecydowanie podkreśli styl glamour, a na pokrowcach krzeseł będzie pięknie się wyróżniał. Przyjęcie zaakcentowane przez ten błyszczący materiał zdecydowanie przypadnie do gustu gości, a sala restauracyjna na pewno będzie wyróżniać się na tle pozostałych.

Poliester - tkanina obrusowa

Poliester to materiał bardzo praktyczny w restauracjach, a taki element jest bardzo ważny. Tkanina obrusowa powinna być funkcjonalna, a poliester zdecydowanie spełnia taką rolę. Poliester to syntetyczny materiał, który jest plamoodporny. Dzięki plamoodporności materiał nie wchłania tłuszczu, plam, a to jest ważne podczas codziennego funkcjonowania lokalu. Zabrudzenia, które są na obrusie, podczas prania schodzą zazwyczaj już w niskich temperaturach. Poliester dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, a to ułatwi dopasowanie obrusu do okoliczności.

Zobacz nasze produkty z kategorii MATERIAŁY:

organza

satyna

tiul

poliester