Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki świąteczne

Serwetki świąteczne na Boże Narodzenie wspaniale udekorują stół podczas przyjęcia wigilijnego. Serwetki świąteczne materiałowe były popularne kilka lat temu, jednak teraz stawia się na ekologię, a prym wiodą serwetki papierowe na Boże Narodzenie. Serwetki na Święta 2024 to przede wszystkim odcienie czerwieni, zieleni i naturalne wzory. Jak składać serwetki na Święta? Niezwykle popularne są kształty choinki czy gwiazdy betlejemskiej. Poza serwetkami z papieru chętnie wybierane są także serwetki flizelinowe na Boże Narodzenie, które dają piękny efekt.

Serwetki świąteczne 37 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Serwetki świąteczne na Boże Narodzenie 2024

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najważniejszych uroczystości w polskiej tradycji i kulturze. Co roku już na kilka tygodni wcześniej sklepy są oblegane przez całe rodziny poszukujące prezentów, dekoracji i składników na wigilijną kolację w gronie bliskich. Nie ulega wątpliwości, że stół jest wyjątkowo ważnym elementem Bożego Narodzenia. To przy nim, po pojawieniu się pierwszej gwiazdki na niebie, zasiadamy wszyscy do wigilijnej wieczerzy. Oprócz dwunastu tradycyjnych potraw, nakrycia dla niespodziewanego gościa i sianka, na stole powinny znaleźć się tematyczne dekoracje, dzięki którym cała rodzina będzie mogła poczuć świąteczną i ciepłą atmosferę Gwiazdki. Wśród takich ozdób zdecydowanie należy uwzględnić serwetki, które zgrabnie wypełnią puste przestrzenie na świątecznym obrusie.

Kolorowe serwetki świąteczne

Chusteczki z typowymi bożonarodzeniowymi wzorami w żywych, kojarzących się z Wigilią barwach wniosą sporo energii i radości do Twojego wystroju. Zabawne renifery, misterne śnieżynki czy choinki prezentować się będą wyjątkowo pięknie i fenomenalnie oddadzą nastrój Świąt. Kolorami charakterystycznymi dla Bożego Narodzenia są przede wszystkim zieleń i czerwień, dlatego dobrze jest wybrać serwetki właśnie w tych odcieniach. Uroczo na świątecznym stole wyglądać będą również ozdoby w barwach pomarańczy i błękitu. Jasne, nietypowe odcienie sprawią, że Twoja aranżacja nabierze lekkiego i świeżego tonu. 

Serwetki Merry Little Christmas z fantazyjnym napisem i świątecznym wieńcem łączą w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesnym designem. Będą nie tylko praktycznym dodatkiem, ale także niezwykle dekoracyjnym elementem wystroju, dzięki któremu całość ładnie się skomponuje. Serwetki z tej serii bezbłędnie wpasują się w każdy rodzaj organizowanych Świąt, wprowadzając do nich przyjemny i gościnny charakter. 

Eleganckie serwetki świąteczne. Jak składać serwetki na Boże Narodzenie?

Jeśli wolisz zorganizować swoje Święta w bardziej klasycznym stylu, polecamy serwetki w barwach bieli, złota i srebra. Przy wyborze takiej kolorystyki chusteczek, zyskasz eleganckie i dość stonowane tło dla innych dekoracji. Gustowne serwetki z bożonarodzeniowym motywem z powodzeniem możesz złożyć w dowolne kształty lub umieścić przy indywidualnych nakryciach gości. Szczególnie genialnym rozwiązaniem jest dopasowanie do nich analogicznych kolorystycznie kieszonek na sztućce, dzięki którym stworzysz zjawiskowy komplet o niepowtarzalnym charakterze. 

Klasyczne serwetki na Boże Narodzenie

Serwetki na Boże Narodzenie w kształcie choinki

Serwetki świąteczne z tekstem Cicha Noc

Widowiskowym rodzajem serwetek świątecznych są niezaprzeczalnie te z motywem Cicha Noc. Tłoczone, złoto-białe chusteczki z trójwarstwowego papieru to dekoracja, która zachwyci wszystkich gości zebranych przy stole. Dzięki nim stworzysz doskonałą bożonarodzeniową aranżację, jakiej nie miał jeszcze nikt inny. Nadrukowany na serwetkach tekst kolędy zachęci Twoich bliskich do odśpiewania jej wspólnie, wprawiając wszystkich w świąteczny nastrój. Efektowne tłoczenia i wysmakowana kolorystyka uczynią każdy wystrój odświętnym i luksusowym, przy zachowaniu ciepłego, rodzinnego klimatu.

Serwetki świąteczne Cicha Noc

Serwetki świąteczne Cicha Noc