Nowe produkty

Ostatnie posty

Balony na 30 Urodziny 55 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów

Balony na 30 Urodziny

Trzydzieste urodziny to ogromne wydarzenie i dlatego warto zadbać o to, aby były należycie świętowane. Bez względu na to, czy wolisz huczne imprezy, czy kameralne spotkania w gronie rodzinnym, możesz z powodzeniem uatrakcyjnić wystrój takiej uroczystości za pomocą odpowiednio dobranych balonów. Łącz je w nadzwyczajne kompozycje według własnego uznania lub zamów gotowe zestawy, dzięki którym w łatwy sposób ubierzesz każde wnętrze.

Złote balony na 30

Złoto to kolor luksusu i bogactwa, dlatego włączenie go do dekoracji podczas Twojego przyjęcia z okazji 30 urodzin sprawi, że cały wystrój nabierze odświętnego i eleganckiego charakteru. Dodatkowy atut w postaci efektu połysku sprawia, że balony foliowe są idealną ozdobą, która stworzy niesamowitą atmosferę podczas przyjęcia. Tematyczny napis na dekoracjach pozwoli w wyjątkowy sposób podkreślić rodzaj obchodzonej okazji. Możesz wypełnić balony powietrzem lub helem, a następnie za pomocą kolorowych wstążek i specjalnych ciężarków umieścić je w lokalu, w którym zamierzasz świętować. Takie ozdoby efektownie ubiorą również salon bądź jadalnię w przypadku, gdy planujesz zorganizować swoje urodziny we własnym domu. 

Balony na 30 urodziny w złotym kolorze

Balony na 30 urodziny w złotym kolorze

Mix balonów na 30

Zestaw balonów w urodzinowym stylu to świetny sposób na to, aby Twoje przyjęcie miało genialną i oryginalną scenerię, która fenomenalnie pozwoli wczuć się wszystkim gościom w nastrój uroczystości. Mix trzech rodzajów balonów w klasycznej kolorystyce idealnie sprawdzi się w każdej aranżacji i doda jej imprezowej aury. Dzięki połączeniu transparentnych balonów wypełnionych połyskującym konfetti z wyrazistymi złoto-czarnymi balonami uzyskasz zaskakujący rezultat w oryginalnym stylu. Tekst “30 Happy Birthday” na każdym z balonów sprawia, że zestaw doskonale wpisuje się w tematykę przyjęcia i już od progu odpowiednio nastawi Twoich bliskich do zabawy. 

Balony na 30 urodziny

Balony na 30 urodziny mogą mieć też dużo bardziej uniwersalny charakter. Imprezowego ducha ładnie uwydatnią zwłaszcza balony w kształcie gwiazdek. Takie dekoracje śmiało możesz połączyć w niepowtarzalne kompozycje z innymi rodzajami balonów lub wykorzystać je samodzielnie dla bardziej subtelnego efektu. Gwiazdki najlepiej prezentować się będą wypełnione helem i puszczone lekko nad powierzchnią ziemi. Idealnym kompanem do takich dekoracji będą super modne chromowane balony. Ich połyskująca powierzchnia znakomicie odbija światło lamp i świec, dzięki czemu cała kompozycja będzie kapitalnie wyeksponowana. Balony foliowe i chromowane cechuje duża wytrzymałość, dlatego używając ich masz zagwarantowaną satysfakcję i zadowolenie.