Nowe produkty

Ostatnie posty

Pudełka na ciasto na Chrzest

Pudełka na ciasto na Chrzest 2024 są coraz częściej wybierane przez naszych klientów. Dzięki nim możesz stworzyć wyjątkowe podziękowanie dla gości zaproszonych na uroczystość. W ofercie sklepu znajdziecie pudełka na ciasto dla dziewczynki oraz chłopca. Zdobione wzorami w stylu botanicznym czy boho, bez wątpienia zachwycą gości obecnych na przyjęciu. Dla tych co wolą puścić wodze fantazji oferujemy białe pudełka do samodzielnej aranżacji. Ozdobić je możecie sznurkami, wstążkami czy naklejkami na pudełka. Dzięki temu tort na Chrzest zostanie zjedzony do ostatniego kawałka.

Pudełka na ciasto na Chrzest 19 produktów

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Pudełka na ciasto na Chrzest 2024

Jeśli nie planujesz podziękować swoim gościom za przybycie przy pomocy specjalnie przygotowanych upominków, możesz podarować im w zamian kilka kawałków ciasta, które z pewnością zostaną po zakończonym przyjęciu. Twoich bliskich niewątpliwie ucieszy możliwość zabrania ze sobą takich pyszności do domu. Aby jednak podziękowania dla gości przyniosły prawdziwą radość nie tylko żołądkom, ale i ich oczom, dobrze jest zadbać o jego odpowiednie opakowanie.

Minimalistyczne pudełka na ciasto na Chrzest

Szykownym i eleganckim rozwiązaniem na pudełko na ciasto jest połączenie bieli i złota bądź srebra. Oryginalne kształtem opakowanie z metalicznym nadrukiem “Thank You” to minimalistyczna propozycja, która dzięki połyskującym detalom robi niesamowite wrażenie. Ponadto ma użyteczną rączkę, dzięki której wygodnie się je niesie. Pudełko składa się łatwo, bez użycia kleju, więc w połączeniu z szybką wysyłką stanowi świetne rozwiązanie na stworzenie miłego upominku dla gości chrzcin Twojego dziecka. Biało-srebrne opakowanie z kwiatowymi ornamentami to nieco bardziej klasyczna forma pudełka na ciasto, jednak dzięki wypukłemu elementowi z napisem wyróżnia się na tle innych produktów. Jego prosty kształt pozwala na łatwe przechowywanie w lodówce, więc po powrocie do domu goście nie będą musieli specjalnie przepakowywać ciasta na osobne naczynie. Zupełnie białe pudełka na słodkości to wariant, który można ograć na dwa sposoby: pozostawiając je w klasycznej wersji lub puszczając wodze wyobraźni i przyozdobić opakowanie w dowolny sposób. 

Pudełko na ciasto z grafiką metalicznych gałązek

Pudełka na ciasto z grafiką złotych, metalicznych gałązek

Pudełka na ciasto na Chrzest w stylu botanicznym

Botaniczne wzory umieszczone na pudełkach na ciasto świetnie wpasują się w dowolne przyjęcie. Kwiaty, gałązki i wieńce będą również idealnymi motywami podczas przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Wyglądają zarazem lekko i szykownie, więc Twoim bliskim na pewno spodoba się nie tylko zawartość pudełka, ale także jego prezencja. Pudełka można dodatkowo ozdobić kolorowymi, zwiewnymi wstążkami, które zakupisz w naszym sklepie. Taki zabieg sprawi, że opakowania nabiorą galanterii i uroku. 

Pudełka na ciasto z gałązką eukaliptusa

Pudełka na ciasto z gałązką Eukaliptusa

Pudełko na ciasto na Chrzest ze skrzydełkami

Pudełko na ciasto na Chrzest ze skrzydłami to bezspornie najbardziej oryginalny projekt tego typu. Anielskie skrzydła pełniące rolę funkcjonalną i dekoracyjną w klarowny i uroczy sposób nawiązują do charakteru wydarzenia, jakim jest Chrzest Święty. Pudełko wykonane jest z wytrzymałej tektury, dzięki której ciasto dotrze do domu Twoich gości w dobrym stanie. Niewielki rozmiar opakowania sprawia, że jest ono poręczne i wygodne, a ustawione na stole w oczekiwaniu na koniec uroczystości efektownie przyczyni się do upiększenia wystroju sali.

Pudełka na ciasto ze skrzydłami

Pudełka na ciasto ze skrzydłami