Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Roczek chłopca

Zaproszenia na Roczek chłopca to bardzo ważny element, który pozwoli zaprosić gości na urodzinki maluszka. Zaproszenia na urodzinki chłopca zazwyczaj wykonane są w odcieniach błękitu z grafikami autek lub zwierzątek. Wewnątrz zaproszeń znajduje się pusty tekst, który należy samodzielnie uzupełnić. Tekst zawiera wszystkie informacje takie jakie data, miejsce czy godzina przyjęcia. Bardzo popularne są również zaproszenia na Roczek chłopca ze zdrapką. Pamiętajcie, że bez zaproszeń przyjęcie nie może się odbyć! Także koniecznie zajrzyjcie do naszych zaproszeń na Roczek chłopca w autorskich grafikach w stylach boho, eko, rustykalnym!

Zaproszenia na Roczek chłopca 21 produktów

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Zaproszenia na Roczek chłopca

Pierwsze urodziny są znakomitą okazją do zorganizowania wspaniałego przyjęcia w gronie rodziny i przyjaciół. Wszyscy rodzice pragną, aby taka uroczystość była perfekcyjnie zorganizowana i dopracowują ją w najmniejszych szczegółach. Jedną z pierwszych rzeczy, jaką muszą wybrać są zaproszenia, które następnie trzeba jeszcze wypełnić i rozesłać bądź rozdać wszystkim gościom. Jakie kartki na roczek syna najlepiej wybrać? Motywów dostępnych na rynku jest wiele i dlatego dobrze jest zdecydować się na taki model, który będzie pasował do osobistych upodobań Waszego dziecka.

Zaproszenia na Roczek chłopca z pojazdami

Chyba każdy chłopiec na świecie uwielbia bawić się plastikowymi samochodzikami. Dlaczego więc nie wybrać zaproszeń na roczek z grafiką autka w tradycyjnej, chłopięcej kolorystyce? Słodka kartka w typowo urodzinowym stylu świetnie pasować będzie do każdego przyjęcia i z pewnością spodoba się Waszemu synowi. Subtelna aplikacja odświętnego banera i balonika dodatkowo wzbogacają oprawę zaproszenia i czynią je naprawdę atrakcyjną propozycją dekoracji na Roczek. Na szczególną uwagę zasługuje również zaproszenie na Roczek chłopca Lokomotywa. To niezwykle starannie wykonana kartka nawiązująca wyglądem do książeczki dla dzieci, której unikatowe oblicze przygotowane zostało według naszego autorskiego projektu. Taki gadżet pozwoli Wam w niepowtarzalny sposób zaprosić całą rodzinę na pierwsze urodziny Waszego syna.

Zaproszenia na Roczek

Zaproszenia na Roczek z autkiem

Zaproszenia na Roczek chłopca z niebieskimi elementami

Kolejnym zaproszeniem na roczek utrzymanym w typowo chłopięcej kolorystyce jest torcik w motywie rustykalnym i boho. Urocze zaproszenia na Roczek chłopca ze sztywnego papieru z grafiką złotej 1 i urodzinowymi zdobieniami perfekcyjnie oddaje nastrój uroczystości. Wewnątrz znajduje się także zabawny wierszyk i rozczulający tekst do uzupełnienia, dzięki któremu nie pominiecie żadnej istotnej informacji. Gruby papier i dołączona do zestawu koperta zapewnią zaproszeniu bezpieczeństwo podczas transportu, a po otwarciu skrzynki Wasi najbliżsi oniemieją z zachwytu. 


Zaproszenia na Roczek Chłopca ze złotą jedynką

Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami

Zaproszenia na Roczek chłopca z misiem to znakomite rozwiązanie dla kartek na roczek. Pluszowe misie to najpopularniejsze zabawki dla dzieci, dlatego kapitalnie sprawdzą się jako dekoracja zaproszeń zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Przy wyborze kartek na roczek swojego syna możecie zdecydować się na te z niebieskimi akcentami, które ładnie podkreślą, czyje święto zamierzacie obchodzić. Zaproszenie na roczek Miś sprawdzi się w tym wypadku doskonale. Śliczne grafiki i dowcipna forma kartki uczynią Wasze zaproszenia genialnym sposobem na wywołanie uśmiechu na twarzach wszystkich gości.

Zaproszenia na Roczek z misiem