Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Roczek

Zaproszenia na Roczek to bardzo ważny element, gdyż to od niego wszystko się zaczyna. Zaproszenia pozwolą poinformować gości o zbliżającym się przyjęciu oraz zaprosić ich na urodzinki w wyjątkowy sposób. Oryginale zaproszenia na Roczek coraz częściej posiadają grafik uroczych zwierzątek, które są bardzo uniwersalne. Zaproszenia ze zwierzątkami pasują zarówno na urodzinki chłopca jak i dziewczynki. Na Roczek chłopca polecamy zaproszenia z różnymi pojazdami a dla dziewczynki najbardziej popularne są zaproszenia z grafiką kotka lub jednorożca. Tak przygotowane zaproszenia sprawią, że goście na pewno zgodzą się uczestniczyć w tym ważnym dla Was dniu.

Zaproszenia na Roczek 

Podkategorie

  • Zaproszenia na Roczek...

    Zaproszenia na Roczek do wypisania które pomogą zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe zarówno chłopca jak i dziewczynki. Przepiękne zaproszenia pozwolą zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe w wyjątkowy sposób. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zaproszenia zarówno na przyjęcie urodzinowe chłopca jak i dziewczynki. Oczywiście każdy sezon posiada swoje must have. Obecnie najmodniejsze są zaproszenia na Roczek z grafiką zwierzątek, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Koniecznie zobaczcie wszystkie wzory dostępne na naszej stronie internetowej!

  • Zaproszenia na Roczek...

    Zaproszenia na Roczek dla dziewczynki dekorowane przepięknymi grafikami w odcieniach różu, bieli czy złota. Najpopularniejsze wśród wzorów dla dziewczynek są delikatne kwiatowe grafiki oraz zwierzątka takie jak jednorożec, koala czy kotek. We wnętrzach naszych zaproszeń znajduje się tekst do samodzielnego wypisania. Znajduje się tam miejsce na najważniejsze informacje takie jak miejsce, data czy godzina. Zaproszenia na Roczek dziewczynki powinny być przede wszystkim delikatne, dlatego koniecznie przejrzyjcie nasze propozycje a na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie!

  • Zaproszenia na Roczek...

    Zaproszenia na Roczek chłopca to bardzo ważny element, który pozwoli zaprosić gości na urodzinki maluszka. Zaproszenia na urodzinki chłopca zazwyczaj wykonane są w odcieniach błękitu z grafikami autek lub zwierzątek. Wewnątrz zaproszeń znajduje się pusty tekst, który należy samodzielnie uzupełnić. Tekst zawiera wszystkie informacje takie jakie data, miejsce czy godzina przyjęcia. Bardzo popularne są również zaproszenia na Roczek chłopca ze zdrapką. Pamiętajcie, że bez zaproszeń przyjęcie nie może się odbyć!

  • Koperty i długopisy do...