Nowe produkty

Ostatnie posty

Słodkie na podziękowania komunijne

Słodkie na podziękowania komunijne, które możesz wręczyć gościom podczas uroczystości komunijnej. Czekoladki komunijne dekorowane grafiką srebrnej Hostii to najmodniejszy i najchętniej wybierany wzór na Komunię. Oprócz czekoladek w ofercie naszego sklepu znajdziecie również lizaki na Pierwszą Komunię. Lizaki w kształcie małych serduszek sprawdzą się na przyjęciu zarówno chłopca jak i dziewczynki. Dla osłodzenia przyjęcia polecamy małe cukierki z sercem, które można wsypać do szklanych mis rozłożonych na stole. Takie słodkości może otrzymać każdy z gości obecnych na przyjęciu.

Słodkie na podziękowania komunijne 47 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  3,98 zł brutto
 • TIC TAC na podziękowanie W OPAKOWANIU Botaniczny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  TIC TAC na podziękowanie W OPAKOWANIU Botaniczny

  Słodkie podziękowanie dla gości w postaci ponadczasowe drażetki TIC TAC. Są kolorowe, niewielkie, bardzo oryginalnie zapakowane. Pięknie skomponują się z dekoracją stołu podczas przyjęcia. Zachwycą wszystkich zaproszonych!

  3,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  3,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Komunię Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Komunię Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Personalizowane czekoladki na podziękowanie dla gości! Przepiękny styl botaniczny pasuje do każdego wystroju. Czekoladki sprzedawane są w komplecie z naklejkami. 

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Komunię Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Komunię Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki komunijne w rustykalnym stylu dekorowane nadrukiem pudrowych kwiatów, datą Komunii i imieniem dziecka. Wspaniały wybór na słodkie podziękowania dla gości zaproszonych na uroczystość. Czekoladki prezentują się bardzo elegancko - złote papierki i akcenty w różowym kolorze to wspaniały wybór.

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI komunijne Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI komunijne Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladka personalizowana na Pierwszą Komunię Świętą dziecka! Czekoladka z serduszkiem i napisem Dziękuję w modnej, minimalistycznej odsłonie. Czekoladka to słodkie podziękowanie dla gości, można je rozłożyć obok nakryć albo opakować w ozdobne pudełeczka czy woreczki z organzy. Takie czekoladki to przepiękny dodatek na Komunię!

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI komunijne Botaniczne Serce Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI komunijne Botaniczne Serce Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladki komunijne w botanicznym stylu dekorowane nadrukiem białych kwiatów, datą Komunii i imieniem dziecka. Wspaniały wybór na słodkie podziękowania dla gości zaproszonych na uroczystość. Czekoladki prezentują się bardzo stylowo.

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Uniwersalne czekoladki podziękowanie za przybycie dla gości na Chrzest, Komunię, ślub czy Roczek. Czekoladki dekorowane są pudrowymi kwiatami na kraftowym tle oraz posiadają napis "Dziękujemy". Taki upominek jest bardzo oryginalny oraz z pewnością zaskoczenie wśród gości. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladka podziękowanie uniwersalna na każdą okazję! Czekoladka ozdobiona jest botanicznym motywem gałązki eukaliptusa, co dodaje całości niezwykłej elegancji. Czekoladki warto zapakować w ozdobne pudełeczka i wręczyć gościom jako drobny upominek w podziękowaniu za przybycie. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt

  Czekoladka podziękowanie idealnie sprawdzi się podczas przyjęcia komunii, które organizowane jest w restauracji. Czekoladki komunijne są z nadrukiem Złotej Hostii, będą pięknie prezentować się obok nakryć dla gości. Czekoladki wykonane są z mlecznej czekolady, która uwielbiana jest przez wiele osób.

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości na pewno ich zachwycą, czekoladki sprawdzą się podczas przyjęć komunijnych w restauracji. Czekoladki mleczne są bardzo eleganckie, mają nadruk srebrnej Hostii. Czekoladki są bardzo smaczne, mleczna czekolada jest uwielbiana.

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Recenzje

  Czekoladki mleczne z motywem serduszka i napisem Dziękuję to wspaniały upominek dla gości Twojej restauracji. Słodkie upominki wspaniale prezentują się na stole na talerzach gości lub w szklanych misach. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt

  Krówki Dziękuję z sercem na słodkie podziękowanie dla gości. Krówki mają personalizowane papierki, ozdobione imieniem dziecka i datą okazji. Taki personalizowany dodatek świetnie sprawdzi się na każdą uroczystość, cudnie podkreślając jej charakter. Krówki niesamowicie będą wyglądać rozłożone przy nakryciach gości czy zapakowane w ozdobne pudełeczka. 

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Komunia Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt

  Pyszne słodkie krówki na I Komunię Świętą dziecka z nadrukiem pudrowych kwiatów. To świetny sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość oraz wręczone prezenty. Możesz je ułożyć przy nakryciach gości lub włożyć do ozdobnych pudełeczek. 

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Rustykalna Komunia z wianuszkiem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Rustykalna Komunia z wianuszkiem Z IMIENIEM...

  Krówki zawinięte w piękne papierki z motywem rustykalnym! Ślicznie prezentują się zapakowane w woreczki lub pudełeczka z tym samym motywem wianuszka. Taki upominek spodoba się każdemu z gości. 

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z...

  Słodkie krówki na podziękowanie to genialny pomysł aby podziękować gościom za przybycie! Krówki posiadają personalizowane papierki z imieniem oraz datą przyjęcia. Dzięki swej uniwersalnej grafice krówki sprawdzą się na każdą uroczystość. Rewelacyjnie wyglądają rozłożone przy talerzach lub zapakowane w woreczki z organzy lub pudełeczka z tej samej kolekcji!

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Białe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Białe Kwiaty Z IMIENIEM...

  Krówki na podziękowanie dla gości to fantastyczny pomysł na słodki upominek dla gości na Chrzest czy Komunię dziecka! Krówki warto rozłożyć przy nakryciach gości czy w ozdobnych misach na stole. Krówki zdobione są efektownym papierkiem ze wzorem białych kwiatów oraz imieniem dziecka i datą uroczystości.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Botaniczne Serce Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Botaniczne Serce Z...

  Pyszne krówki śmietankowe na słodkie podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię dziecka! Krówki w personalizowanym papierku z przepięknym wzorem to wyjątkowy pomysł na drobny upominek dla gości w ramach podziękowań na za przybycie. Krówki warto rozłożyć przy nakryciach gości czy w ozdobnych misach!

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki podziękowanie na słodki upominek dla gości to fantastyczny pomysł na dodatek do upominków dla gości! Krówki zapakowane są w ozdobny papierek w botanicznym motywie gałązki eukaliptusa w wersji minimalistycznej. Dzięki temu całość wygląda niesamowicie pięknie i świetnie sprawdzi się jako element do Słodkiego Stołu czy do rozłożenia przy nakryciach...

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie Srebrna Hostia 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie Srebrna Hostia 10szt

  Krówki na Komunię na słodkie podziękowanie za przybycie dla gości! Krówki zapakowane są w ozdobny papierek z motywem srebrnej Hostii co fantastycznie wpisuje się w okazję i podkreśla jej charakter. Krówki warto rozłożyć przy nakryciach gości, zapakować w ozdobne woreczki z organzy czy rozłożyć na Słodkim Stole. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości w minimalistycznej odsłonie! Papierki na krówki ozdobione są delikatnym, złotym sercem, co dodaje im niesamowitej elegancji i szyku. Krówki świetnie sprawdzą się jako słodki upominek dla gości czy do rozłożenia w ozdobnych misach jako część Słodkiego Stołu na każdą okazję. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie IHS Exclusive 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie IHS Exclusive 10szt

  Krówki na słodki upominek dla gości w ramach podziękowań za przybycie na Pierwszą Komunię dziecka! Krówki zapakowane są w ozdobny papierek z motywem złotej Hostii co dodaje całości niesamowitej elegancji i szyku. Krówki cudownie będą się prezentować w ozdobnych misach czy w woreczkach z organzy. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt

  Przepyszne słodkie krówki zawinięte w papierki z kwiatowym motywem i napisem Słodkości dla Ciebie. Świetnie sprawdzą się jako podziękowanie dla gości za przybycie na przyjęcie lub jako słodki upominek z okazji Dnia Kobiet czy Walentynek. Możesz umieścic je jako element większego kosza prezentowego. 

  19,98 zł brutto
 • LIZAKI podziękowanie Komunia Pudrowe Kwiaty (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Komunia Pudrowe Kwiaty (+etykiety z imieniem)...

  Jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie komunijne dziecka? Wspaniałą propozycją są owocowe lizaki sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami z motywem rustykalnych kwiatów. Lizaki dodatkowo można ozdobić kolorową wstążką i prezentują się zachwycająco. 

  24,98 zł brutto
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Dziękuję Z IMIENIEM (+ naklejka) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na podziękowania Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+naklejki)...

  Lizaki Smaki Dzieciństwa na słodkie podziękowanie za przybycie na przyjęcie dla gości. Lizaki udekorowane są samoprzylepną naklejką ze złotym napisem Dziękuję i personalizacją. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie i elegancko. 

  24,98 zł brutto
 • LIZAKI podziękowanie Komunia Botaniczne Serce (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Komunia Botaniczne Serce (+etykiety z...

  Lizaki komunijne w pięknych kolorach i owocowych smakach świetnie sprawdzą się jako miły upominek dla gości, w podziękowaniu za przyjście na I Komunię Święta dziecka. Dołączana naklejka ze śliczną grafiką białych kwiatów, imieniem i datą wydarzenia cudownie zdobi i personalizuje całość.

  24,98 zł brutto
 • LIZAKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek (+etykiety z...

  Lizaki na podziękowanie to zawsze świetny pomysł na drobny upominek dla zebranych gości. Każdy lizak posiada naklejkę wraz z imieniem dziecka oraz datą. Takie lizaczki można rozłożyć wśród nakryć gości.

  24,98 zł brutto
 • LIZAK podziękowanie Chrzest Komunia Roczek kartonik Gałązka Eukaliptusa
  2,50 zł brutto inf zł netto
  LIZAK podziękowanie Chrzest Komunia Roczek kartonik Gałązka...

  Słodki lizak w opakowaniu z grafiką gałązki eukaliptusa to piękne podziękowanie dla gości na Chrzest, I Komunię Świętą, ślub czy Roczek. Możesz wręczyć je osobiście lub ułożyć przy nakryciach na stole. Taki upominek umili dzień zaproszonym bliskim. 

  2,50 zł brutto
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  12,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR

  Eleganckie pudełeczka na słoiczki do podziękowań dla gości komunijnych. Zdobione naklejką ze specjalnie przygotowanym dla ciebie wzorem i personalizacją. Tak opakowane prezenciki dla bliskich wspaniale wyrażą wdzięczność za obecność oraz wręczone prezenty.

  12,98 zł brutto
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY...

  Pięknie przygotowane miodki w stylu botanicznym na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość. Uniwersalny miodek dekorowany jest białym materiałowym kapturkiem, który przewiązany został sznurkiem jutowym. Całość dopełnia naklejka z grafiką gałązki eukaliptusa i napisem: "Słodkie podziękowanie".

  7,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie na Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (bszn)

  Miodek dla gości to elegancka forma podziękowania! Ozdobiony piękną etykietą z motywem gałązki eukaliptusa wraz z imieniem dziecka oraz datą. Takie podziękowanie będzie spodoba się każdej osobie! Pięknie prezentuje się położony przy nakryciach.

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)
  1 Recenzje

  Miód na słodkie podziękowanie na Roczek dla zaproszonych gości. Miód na podziękowanie to słodka propozycja na drobny upominek. Miodki można rozłożyć przy nakryciach gości czy zapakować w ozdobne pudełeczka. Miodek udekorowany jest białym kapturkiem, jutowym sznurkiem i naklejką z autorską grafiką rustykalnego wianuszka. 

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na słodkie podziękowanie dla gości w przepięknej, rustykalnej odsłonie! Miodek jest estetycznie ozdobiony białym kapturkiem i przewiązany jutowym sznureczkiem, a na słoiczku ma personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka i datą. Taki miodek to pomysł na słodkie podziękowanie najwyższej klasy!

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)

  Słodki miodek to efektowny sposób podziękowania gościom za przybycie na uroczystość. Miodki zdobione są białym kapturkiem oraz przewiązane zostały sznurkiem jutowym przez co pięknie wpasują się w klimat rustykalny. Słoiczki personalizowane są imieniem dziecka.

  8,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bb)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bb)

  Słodkie podziękowanie dla gości na I Komunię Świętą w postaci słoiczka z pudrowymi cukierkami. Gotowy personalizowany upominek pozwoli podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Dzięki naklejce z imieniem dziecka, całość jest bardziej osobista. 

  6,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (bb)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię Z IMIENIEM Rustykalny...

  Słoiczek z cukierkami to genialny pomysł na słodkie podziękowanie dla gości na Chrzest czy Komunię dziecka! Słoiczek ozdobiony jest szykownym kapturkiem, białą wstążeczką oraz ozdobną naklejką z motywem rustykalnego wianuszka z krzyżykiem. Całość prezentuje się niesamowicie i w przepiękny sposób podziękuje gościom za przybycie. 

  6,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów

Słodkie na podziękowania komunijne

Przyjęcia organizuje się po to, aby świętować i spędzać czas w gronie najbliższych. Miło nam jest, kiedy wszystkie osoby, na których nam zależy, chętnie pojawiają się na organizowanych przez nas uroczystościach, zwłaszcza tak ważnych jak Pierwsza Komunia Święta. Dlatego dobrze by było wyrazić swoją wdzięczność poprzez ofiarowanie gościom drobnych upominków prosto z serca. Nie zapominajmy też o sąsiadach, znajomych i dalszej rodzinie, którzy mimo, że nie zostali zaproszeni na przyjęcie, pamiętają o dzieciach komunijnych i pukają do naszych drzwi z kartkami i pamiątkami Komunii. Przy takim zróżnicowaniu osób, którym chcielibyśmy podziękować, warto postawić na słodkie upominki w formie czekoladek, lizaków i cukierków. Bo w końcu, kto nie ucieszy się z takiego drobiazgu?

Czekoladki na podziękowania komunijne

Czekoladki jako podziękowanie to najpopularniejsze rozwiązanie, na jakie decydują się rodzice dzieci komunijnych każdego roku. Mleczna czekolada zapakowana w szykowne i estetyczne opakowanie to ładnie wyglądający i smaczny upominek, który podczas przyjęcia można włożyć dodatkowo w ozdobne woreczki, umieścić na tacy lub położyć przy każdym z nakryć dla gości. W domu również nie będziesz mieć problemu z takim podziękowaniem, ponieważ niedużą czekoladkę odwiedzający mogą z powodzeniem wziąć w rękę lub schować “na później”. 

czekoladka komunijna ze srebrną Hostią

Czekoladka komunijna ze srebrną Hostią

Lizaki na podziękowania komunijne

Kolorowe lizaki na podziękowanie komunijne wszystkim dorosłym z pewnością przypomną lata dzieciństwa, a młodszym gościom dostarczą wiele radości. Do takich upominków z powodzeniem można dołączyć dodatkowo bileciki z podziękowaniem, dzięki którym Twoi najbliżsi poczują się podwójnie docenieni. Lizaki możesz umieścić na talerzach gości lub włożyć je do szklanek - tutaj sprawdzą się zwłaszcza te na długich patyczkach. Ponadto lizaki to bezpieczne rozwiązanie: nie roztopią się nawet, gdy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka przypadnie w wyjątkowo ciepły dzień.

lizaki na podziękowanie komunijne

Lizaki na podziękowanie komunijne

Cukierki na podziękowania komunijne

Cukierki to dobra opcja nie tylko na podziękowania komunijne, ale również jako słodka przekąska do ustawienia na stole w trakcie przyjęcia. Urocze i owocowe cukierki szczególnie ślicznie prezentują się w szklanych misach, do których goście mogą z łatwością sięgnąć w każdym momencie trwania uroczystości. Przy tworzeniu upominków dla najbliższych możesz do pudełeczek lub woreczków wrzucić kilka cukierków i przewiązać taką paczkę elegancką wstążką dla uzyskania wyjątkowego efektu.