Nowe produkty

Ostatnie posty

Słodkie na podziękowania komunijne

Słodkie na podziękowania komunijne, które możesz wręczyć gościom podczas uroczystości komunijnej. Czekoladki komunijne dekorowane grafiką srebrnej Hostii to najmodniejszy i najchętniej wybierany wzór na Komunię. Oprócz czekoladek w ofercie naszego sklepu znajdziecie również lizaki na Pierwszą Komunię. Lizaki w kształcie małych serduszek sprawdzą się na przyjęciu zarówno chłopca jak i dziewczynki. Dla osłodzenia przyjęcia polecamy małe cukierki z sercem, które można wsypać do szklanych mis rozłożonych na stole. Takie słodkości może otrzymać każdy z gości obecnych na przyjęciu.

Słodkie na podziękowania komunijne 89 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 89 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 89 elementów

Słodkie na podziękowania komunijne

Przyjęcia organizuje się po to, aby świętować i spędzać czas w gronie najbliższych. Miło nam jest, kiedy wszystkie osoby, na których nam zależy, chętnie pojawiają się na organizowanych przez nas uroczystościach, zwłaszcza tak ważnych jak Pierwsza Komunia Święta. Dlatego dobrze by było wyrazić swoją wdzięczność poprzez ofiarowanie gościom drobnych upominków prosto z serca. Nie zapominajmy też o sąsiadach, znajomych i dalszej rodzinie, którzy mimo, że nie zostali zaproszeni na przyjęcie, pamiętają o dzieciach komunijnych i pukają do naszych drzwi z kartkami i pamiątkami Komunii. Przy takim zróżnicowaniu osób, którym chcielibyśmy podziękować, warto postawić na słodkie upominki w formie czekoladek, lizaków i cukierków. Bo w końcu, kto nie ucieszy się z takiego drobiazgu?

Czekoladki na podziękowania komunijne

Czekoladki jako podziękowanie to najpopularniejsze rozwiązanie, na jakie decydują się rodzice dzieci komunijnych każdego roku. Mleczna czekolada zapakowana w szykowne i estetyczne opakowanie to ładnie wyglądający i smaczny upominek, który podczas przyjęcia można włożyć dodatkowo w ozdobne woreczki, umieścić na tacy lub położyć przy każdym z nakryć dla gości. W domu również nie będziesz mieć problemu z takim podziękowaniem, ponieważ niedużą czekoladkę odwiedzający mogą z powodzeniem wziąć w rękę lub schować “na później”. 

Czekoladka komunijna ze srebrną Hostią

Czekoladka komunijna ze srebrną Hostią

Lizaki na podziękowania komunijne

Kolorowe lizaki na podziękowanie komunijne wszystkim dorosłym z pewnością przypomną lata dzieciństwa, a młodszym gościom dostarczą wiele radości. Do takich upominków z powodzeniem można dołączyć dodatkowo bileciki z podziękowaniem, dzięki którym Twoi najbliżsi poczują się podwójnie docenieni. Lizaki możesz umieścić na talerzach gości lub włożyć je do szklanek - tutaj sprawdzą się zwłaszcza te na długich patyczkach. Ponadto lizaki to bezpieczne rozwiązanie: nie roztopią się nawet, gdy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka przypadnie w wyjątkowo ciepły dzień.

lizaki na podziękowanie komunijne

Lizaki na podziękowanie komunijne

Cukierki na podziękowania komunijne

Cukierki to dobra opcja nie tylko na podziękowania komunijne, ale również jako słodka przekąska do ustawienia na stole w trakcie przyjęcia. Urocze i owocowe cukierki szczególnie ślicznie prezentują się w szklanych misach, do których goście mogą z łatwością sięgnąć w każdym momencie trwania uroczystości. Przy tworzeniu upominków dla najbliższych możesz do pudełeczek lub woreczków wrzucić kilka cukierków i przewiązać taką paczkę elegancką wstążką dla uzyskania wyjątkowego efektu.