Nowe produkty

Ostatnie posty

Szatki i chusteczki do Chrztu

Szatki i chusteczki do Chrztu to elementy, które znajdują się na każdej uroczystości. W ofercie naszego sklepu znajdziecie przepiękne szatki do Chrztu oraz chusteczki na Chrzest 2023, bez których nie obędzie się podczas Chrztu Świętego maluszka. Szatki na Chrzest dla dziecka to niezbędny element, a do tego niesamowita pamiątka Chrztu Świętego! Nasze propozycje szatek i chusteczek na Chrzest utrzymane są w najmodniejszych wzorach, które genialnie wpasowują się w najmodniejsze trendy eko, rustykalne, botaniczne i boho. 

Szatki i chusteczki do Chrztu 61 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 61 elementów
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Stópki z Eukaliptusem NEW
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Stópki z Eukaliptusem

  Szatka do Chrztu dla maluszka! Przepiękna szatka ozdobiona modnym wzorem złotych stópek z gałązkami eukaliptusa. Taka szatka to przepiękna pamiątka Chrztu Świętego. Do szatki dołączona jest personalizacja, dzięki czemu możecie wypisać imię Waszego dziecka, co tylko doda całości konkretnego charakteru i szyku. 

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Stópki z Eukaliptusem NEW
  34,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Stópki z Eukaliptusem
  1 Recenzje

  Chusteczka szatka do Chrztu z personalizacją! Fantastyczny dodatek na Chrzest dziecka, a do tego piękna pamiątka Chrztu. Chusteczka ozdobiona jest delikatnym, minimalistycznym wzorem stópek z motywem eukaliptusa. Tak ozdobiona chusteczka to fantastyczna propozycja pełna szyku, idealny dodatek na Chrzest maluszka. 

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem NEW
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem

  Pudełko na szatkę do Chrztu w przepięknej odsłonie w najnowszym trendach botanicznych! Pudełko ozdobione jest personalizowaną naklejką z motywem złotych stópek z eukaliptusem, z pięknymi życzeniami i z personalizacją. Takie pudełko to dobry pomysł na zapakowanie szatki do Chrztu dla maluszka. 

  24,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze ZDJĘCIEM dziecka Wianuszek z Eukaliptusem
  39,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze ZDJĘCIEM dziecka Wianuszek z...

  Szatka do Chrztu ze zdjęciem oraz imieniem dziecka i elegancką grafiką z wianuszkiem eukaliptusa. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Szatka wykonana jest z atłasu w kształcie chusteczki i zdobiona personalizacją.

  39,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Stópki z Eukaliptusem
  44,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Stópki z...

  Elegancka chusteczka do Chrztu zdobiona motywem niezwykle modnego wzoru eukaliptusowego wianuszka i złotych stópek. Chusteczka zdobiona jest wyjątkową koronkową gipiurą najwyższej klasy. Taka chusteczka szatka to konieczny dodatek na Chrzest Święty małego dziecka.

  44,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Wianuszek z eukaliptusem
  54,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Wianuszek z...

  Piękna szatka do Chrztu Świętego z gipiurą. Szatka w kształcie sukienki udekorowana jest oryginalną botaniczną grafiką wianuszka z eukaliptusem. Dodatkowo umieszczone jest imię dziecka oraz data Chrztu. To wspaniała pamiątka dla maluszka z tak ważnej uroczystości. 

  54,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA BIAŁA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka Eukaliptusa NEW
  1 Recenzje

  Śliczna szatka do Chrztu z pięknym motywem gałązki eukaliptusa! Szatka pasuje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Wykonana z wysokiej jakości atłasu ozdobiona imieniem dziecka oraz datą uroczystości prezentuje się wspaniale.

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka eukaliptusa Nowoczesna BIAŁA
  34,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka Eukaliptusa NEW

  Szatka do Chrztu w postaci chusteczki to niezbędny dodatek w który powinna zaopatrzyć się Matka Chrzestna. Piękny motyw gałązki eukaliptusa idealnie współgra z imieniem dziecka oraz datą na szatce. Całość prezentuję się przepięknie!

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa NEW
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa NEW

  Pudełko na szatkę do Chrztu ozdobione niezwykle modnym wzorem gałązki eukaliptusa! Cudowny dodatek na pamiątki Chrztu. Do pudełeczka warto załączyć pasującą szatkę dla dziecka, dzięki czemu całość będzie wyglądać niezwykle elegancko. Pudełko pozwoli Wam na przechowanie szatki przez lata, dzięki czemu będziecie mieli zachowaną pamiątkę Chrztu na długo!

  24,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Pudrowe Kwiaty

  Szatka do Chrztu zdobiona delikatnym motywem pudrowych kwiatów róży! Niezbędny dodatek na Chrzest Święty maluszka! Szatka do Chrztu z subtelnym wzorem wykonana jest z wysokiej jakości atłasu, który ni będzie drażnił maluszka. 

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pudrowe Kwiaty
  34,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Pudrowe Kwiaty

  Szatka do Chrztu w formie chusteczki to fantastyczny dodatek na Chrzest maluszka! Chusteczka zdobiona jest subtelnym wzorem pudrowych kwiatów róży. Chusteczka wykonana jest z wysokiej jakości atłasu, który nie będzie drażnił delikatnej skóry dziecka. Taka chusteczka to cudowna Pamiątka Chrztu Świętego!

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Personalizowane pudełko na szatkę do Chrztu to genialny pomysł na estetyczne zapakowanie prezentu dla maluszka na Chrzest od Rodziców Chrzestnych. Pudełko zdobione jest personalizowaną naklejką ze wzorem pudrowych kwiatów róży. Całość prezentuje się oszałamiająco! 

  24,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Botaniczne Serce NEW
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Botaniczne Serce

  Szatka na Chrzest Święty maluszka z imieniem dziecka i datą uroczystości! Fantastyczny dodatek na Chrzest, który będzie cudowną pamiątką Chrztu. Szatka zdobiona jest motywem geometrycznego serca z białymi kwiatami, co dodaje całości niezwykłego uroku w najmodniejszych, botanicznych trendach. 

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Botaniczne Serce NEW
  34,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Botaniczne Serce

  Chusteczka szatka na Chrzest Święty maluszka! Szatka zdobiona jest niezwykle modnym wzorem geometrycznego serca z białymi kwiatami. Całość wygląda niezwykle szykownie i wpisuje się w najmodniejsze trendy botaniczne. Taka chusteczka szatka to również niezwykła pamiątka Chrztu Świętego. 

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Botaniczne Serce
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Botaniczne Serce

  Białe pudełko na szatkę na Chrzest, które pozwoli Wam ją przechować przez długie lata! Pudełko zdobione jest elegancką naklejką z tekstem życzeń, modną grafiką w botanicznym stylu oraz datą uroczystości. Takie pudełko to fantastyczny pomysł na estetyczne zapakowanie szatki na Chrzest na prezent od Matki Chrzestnej. 

  24,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Boho Akwarela NEW
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Boho Akwarela

  Szatka do Chrztu w najnowszych trendach! Niezbędny dodatek dla dziecka na Chrzest w pięknej odsłonie w stylu boho. Szatka ozdobiona jest delikatną grafiką białego krzyżyka na akwarelowym tle. Taka szatka to nie tylko praktyczny dodatek na Chrzest, ale również przepiękna pamiątka Chrztu na długie lata!

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Boho Akwarela NEW
  34,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Boho Akwarela
  1 Recenzje

  Personalizowana chusteczka szatka na Chrzest Święty maluszka w boho stylu! Cudowna szatka dla dziecka zdobiona eleganckim motywem białego krzyża pośród naturalnych, boho gałązek. Chusteczka wykonana jest z delikatnego atłasu z koronkowym wykończeniem. Taka chusteczka to niezbędny dodatek na Chrzest, a do tego przepiękna pamiątka Chrztu!

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela

  Pudełko na szatkę na Chrzest dla dziecka w przepięknej odsłonie w nowoczesnym stylu! Pudełko zdobione jest personalizowaną, białą naklejką z boho grafiką i personalizacją. Pudełeczko świetnie nada się do estetycznego zapakowania szatki dla dziecka. Pudełko również praktycznie nada się do przechowania pamiątki Chrztu Świętego w postaci szatki czy...

  24,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek
  1 Recenzje

  Fantastyczna szatka w tradycyjnym kształcie koszulki do Chrztu Świętego zdobiona przepiękną kwiatową grafiką w rustykalnym stylu. Wykonana z wysokiej jakości atłasu, zdobiona wokół złotą koronką. Na szatce znajduje się imię dziecka oraz data uroczystości.  

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
  34,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek...

  Szatka Do Chrztu to obowiązkowy element tak ważnej uroczystości. Tradycją jest że szatkę wręcza Matka Chrzestna. Szatka posiada piękną grafikę rustykalnego wianuszka, imię dziecka oraz datę uroczystości. 

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

  Wspaniały dodatek który pozwoli Ci w przepiękny sposób wręczyć szatkę do Chrztu. Pudełko zdobione jest personalizowaną naklejką z imieniem Maluszka oraz datą uroczystości. Takie pudełko będzie wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Pudełko pozwoli zachować szatkę w nienaruszonym stanie na długie lata.

  24,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek
  54,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek

  Oryginalna szatka do Chrztu z piękna grafiką rustykalnego wianuszka. Czarujące odcienie różu świetnie zaprezentują się na Chrzcie dziewczynki. Na szatce umieszczone jest imię dziecka, data uroczystości oraz wierszyk i modlitwa. Szatka wykończona jest gipiurą, która nadaje elegancji.

  54,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek
  44,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny...

  Przepiękna chusteczka do Chrztu obszyta delikatną gipiurą z koronki! Chusteczka zdobiona jest szykownym motywem kwiatowego, rustykalnego wianuszka w różowych barwach, personalizacja oraz cudownymi życzeniami. Niezbędny dodatek dla dziecka na Chrzest Święty!

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze ZDJĘCIEM dziecka Rustykalny Wianuszek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze ZDJĘCIEM dziecka Rustykalny Wianuszek
  3 Recenzje

  Jaką Pamiątkę Chrztu Świętego powinna wręczyć dziecku Matka Chrzestna? Personalizowana szatka ze zdjęciem oraz imieniem dziecka i piękną grafiką rustykalnego wianuszka to idealna propozycja. Szatka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona motywem kwiatów prezentuje się stylowo i nowocześnie.

  39,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Drewniany Krzyż
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Drewniany Krzyż

  Elegancka szatka do Chrztu dla maluszka! Szatka wykonana jest z delikatnego atłasu zdobionego pięknym nadrukiem modlitwy, personalizacji oraz szykownego wzoru drewnianego krzyża z bukietem kwiatów. Całość wygląda niezwykle estetycznie i będzie wspaniałą Pamiątką Chrztu. 

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Drewniany Krzyż
  34,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Drewniany Krzyż

  Wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego w postaci eleganckiej chusteczki szatki do Chrztu! Chusteczka dekorowana jest cudowną modlitwą, personalizacją oraz delikatnym wzorem drewnianego krzyża. Taka chusteczka świetnie sprawdzi się na prezent na Chrzest maluszka od Rodziców Chrzestnych.

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Drewniany Krzyż
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Drewniany Krzyż

  Pudełko na szatkę zdobione personalizacją oraz przepięknym wzorem to świetny pomysł na eleganckie zapakowanie szatki lub chusteczki do Chrztu na prezent! Pudełko w estetyczny sposób przechowa szatkę i będzie wspaniałą Pamiątką Chrztu na długie lata! 

  24,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Białe Kwiaty ZŁOTA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Białe Kwiaty

  Elegancka szatka do Chrztu zdobiona złotymi przeszyciami i modnym wzorem botanicznych, białych kwiatów. Szatka z modlitwą i imieniem dziecka to wspaniały pomysł na prezent dla maluszka na Chrzest od Matki Chrzestnej, który będzie wspaniałą Pamiątką Chrztu. Szatka wykonana jest z wysokiej jakości delikatnego atłasu. 

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Białe Kwiaty ZŁOTA
  34,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Białe Kwiaty ZŁOTA

  Szatka do Chrztu w kształcie chusteczki to wspaniała propozycja na Chrzest maluszka! Chusteczka dekorowana jest eleganckim wzorem botanicznych, białych kwiatów, złotym napisem Pamiątka Chrztu Św., imieniem dziecka oraz przepięknym tekstem modlitwy. Niezbędny dodatek na Chrzciny maluszka, którego nie może u Was zabraknąć!

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Białe Kwiaty
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Białe Kwiaty

  Ozdobne pudełko na szatkę z personalizowaną naklejką to fantastyczny pomysł na estetyczne zapakowanie szatki czy chusteczki do Chrztu. Pudełko wykonane jest z grubego papieru, dlatego pozwoli Wam przechować szatkę Pamiątkę Chrztu przez długie lata. 

  24,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Serce ZŁOTA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Serce ZŁOTA

  Szatka do Chrztu dla maluszka! Przepiękna, delikatna szatka na Chrzest Święty zdobiona nadrukiem minimalistycznego, złotego serca. Szatka wygląda niezwykle elegancko i świetnie sprawdzi się podczas Chrztu. Dodatkowo taka szatka z personalizacją to fantastyczna pamiątka Chrztu na długie lata.

  44,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Serce ZŁOTA
  34,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Serce ZŁOTA

  Chusteczka szatka do Chrztu z przepięknym złotym przeszyciem na brzegach to niezbędny dodatek na Chrzest Święty maluszka! Szatka w kształcie chusteczki to wspaniały pomysł na elegancką pamiątkę Chrztu Świętego dla dziecka. Szatka zdobiona jest minimalistycznym wzorem złotego serca, słowami modlitwy i personalizacją. 

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce

  Pudełko na szatkę na Chrzest Święty maluszka zdobione cudownym motywem złotego serca! Fantastyczny pomysł na efektowne zapakowanie szatki dla dziecka na prezent. Pudełko pozwoli Wam wręczyć estetycznie zapakowany prezent szatkę na Pamiątkę Chrztu, ale również posłuży do przechowania pamiątki przez długie lata. 

  24,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Gałązka Eukaliptusa

  Szatka do Chrztu Świętego to niezbędny dodatek do tak ważnej uroczystości. Szatka wykonana w kształcie sukienki. Dodatkowo udekorowana najmodniejszym motywem gałązki eukaliptusa. Dzięki umieszczonej na niej personalizacji w postaci imienia dziecka oraz daty przyjęcia będzie piękną pamiątką na przyszłość.

  54,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Gałązka Eukaliptusa
  44,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Gałązka...

  Niezwykła chusteczka do Chrztu z gipiurą w luksusowym stylu z delikatnej koronki! Niezbędny dodatek na Chrzest Święty maluszka. Chusteczka zdobiona jest minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa w botanicznym stylu, personalizacją oraz pięknymi życzeniami. 

  44,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Botaniczne Serce
  54,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Botaniczne Serce

  Oryginalna szatka do Chrztu Świętego z gipiurą. Piękna grafika botanicznego serca świetnie zaprezentuje się na tak ważnej uroczystości. Dodatkowo umieszczona personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty Chrztu sprawi, że szatka będzie piękną pamiątką. Pasuje zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. 

  54,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 61 elementów

Szatki i chusteczki do Chrztu - modne wzory na szatki i chusteczki do Chrztu maluszka!

Chrzest Święty to obrzęd, który ma na celu oczyszczenie dziecka z grzechu pierwotnego i oficjalne przyjęcie go do wspólnoty Kościoła. Jest to bardzo podniosły i uroczysty moment w życiu każdego chrześcijanina, do którego należy się skrupulatnie przygotować. Według tradycji, ceremonia Chrztu nie może odbyć się bez białej szatki do Chrztu, czy chusteczki na Chrzest i świecy chrzcielnej, które w trakcie mszy trzymają rodzice chrzestni dziecka. Mają one symbolizować niewinność oraz światło, czyli nowe życie w wierze, w które chrześcijanin wkracza w momencie namaszczenia go Krzyżmem Świętym.

Szatka do Chrztu dla dziecka

Szatka do Chrztu koniecznie musi mieć biały kolor, który oznacza niewinność i czystość świeżo przyjętego do wspólnoty dziecka. Poza tym jednak można przebierać w formach i wzorach dostępnych na rynku, które mają sprawić, że symboliczny rekwizyt stanie się pięknym upamiętnieniem tego szczególnego dnia. Szatka w kształcie tuniki z ozdobnymi obszyciami i wyjątkowym nadrukiem to klasyczne rozwiązanie zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Szczególnie strojnie prezentuje się szatka z kolekcji Złote Stópki. Grafika metalicznych dziecięcych stópek, napis “Pamiątka Chrztu Świętego” i fragment modlitwy tworzą spójną i śliczną całość, która sprawi, że dziecko w trakcie ceremonii będzie wyglądało bardzo elegancko. Z kolei szatka z gałązką eukaliptusa idealnie skomponuje się z atłasową profitką w tym samym stylu. Chusteczki są innym, równie popularnym rodzajem szatek do Chrztu. Mają prosty, kwadratowy kształt, który wzbogacają ozdobne wykończenia. Nadruk na atłasowych szatkach wykonany został nowoczesną metodą sublimacji zapewniającą jego najwyższą jakość i długotrwałość.

szatka do Chrztu ze złotymi stópkami

Szatka do Chrztu ze złotymi stópkami z eukaliptusem

Szatki na Chrzest Święty w minimalistycznym stylu 

Niezwykle modnym rozwiązaniem są również szatki i chusteczki zdobione grafikami w naturalnym stylu. Białe Kwiaty to malowniczy projekt w idealnie dobranej kolorystyce, który doskonale wpisuje się w botaniczne trendy. Złoty napis stworzony przy użyciu finezyjnej czcionki i śliczna sentencja prezentują się naprawdę gustownie, dzięki czemu będą przepięknym upominkiem z okazji Chrztu Świętego. Fenomenalnie wyglądają także szatka oraz chusteczka z serii Rustykalny Wianuszek. Biały materiał ozdobiony bogatym wieńcem z kwiatów i liści to kapitalna propozycja pamiątki z ceremonii. Na tkaninie nadrukowany został również emblemat krzyża, który bezbłędnie podkreśla charakter okazji. Szatki i chusteczki do Chrztu naturalne wykończone są dodatkowo eleganckim obszyciem ze złotą nitką, która efektownie połyskuje.

Chusteczka na Chrzest Święty w naturalnym, botanicznym stylu

Ozdobne pudełka na Szatkę na Chrzest

Zastanawiasz się, jak estetycznie wręczyć maluszkowi szatkę lub chusteczkę? Polecamy wysokiej jakości pudełka wykonane z grubej tektury w białym kolorze. Na wieczku każdego opakowania znajduje się personalizowana kartka z napisem “Pamiątka Chrztu Świętego”, imieniem dziecka i datą uroczystości. Motyw wzbogacony jest także o tematyczną sentencję, która podkreśla klimat okazji. Na kartkach znaleźć można również grafiki dopasowane do wyglądu szatek oraz chusteczek zdobionych naszymi autorskimi projektami. Pudełka zdobione motywami gałązek eukaliptusa, dziecięcych stópek czy malunku w stylu boho to świetny sposób na to, aby schludnie zapakować upominek dla chrześniaka lub chrześnicy. Opakowanie pozwoli także przechowywać szatkę po uroczystości, dzięki czemu nie ulegnie zabrudzeniu ani zniszczeniu.

Pudełko na szatkę do Chrztu personalizowane w botanicznym, minimalistycznym stylu