Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece, szatki i chusteczki do Chrztu

Świece, szatki i chusteczki do Chrztu to elementy, które znajdują się na każdej uroczystości. Świeca do Chrztu, którą zwyczajowo kupuje ojciec Chrzestny, dostępna jest w wielu pięknych wzorach. W ofercie naszego sklepu znajdują się również szatki oraz chusteczki, bez których nie może odbyć się Chrzest Święty. Dla dopełnienia aranżacji polecamy przepiękne okapniki profitki na świece czy zdobione stroiki okapniki z kokardami czy delikatnymi różyczkami. Szatki na Chrzest dla dziecka to niezbędny element niesamowita pamiątka Chrztu Świętego! Świece gromnice, szatki i chusteczki na Chrzest dekorowane są wzorami w najmodniejszych stylach eko, rustykalnych i botanicznych.

Świece, szatki i chusteczki do Chrztu 52 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 52 elementów
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Stópki z Eukaliptusem NEW
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Stópki z Eukaliptusem NEW

  Szatka do Chrztu dla maluszka! Przepiękna szatka ozdobiona modnym wzorem złotych stópek z gałązkami eukaliptusa. Taka szatka to przepiękna pamiątka Chrztu Świętego. Do szatki dołączona jest personalizacja, dzięki czemu możecie wypisać imię Waszego dziecka, co tylko doda całości konkretnego charakteru i szyku. 

  39,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Stópki z Eukaliptusem NEW
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Stópki z...

  Chusteczka szatka do Chrztu z personalizacją! Fantastyczny dodatek na Chrzest dziecka, a do tego piękna pamiątka Chrztu. Chusteczka ozdobiona jest delikatnym, minimalistycznym wzorem stópek z motywem eukaliptusa. Tak ozdobiona chusteczka to fantastyczna propozycja pełna szyku, idealny dodatek na Chrzest maluszka. 

  29,98 zł brutto
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM NEW
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM NEW

  Świeca do Chrztu ozdobiona niezwykle modnym motywem złotych stópek i wianka z eukaliptusem! Fantastyczny dodatek na Chrzest maluszka, a do tego przepiękna pamiątka Chrztu na długie lata. Gromnica ozdobiona jest eleganckim stroikiem, co dodaje całości przepięknego efektu. Niezbędny dodatek na Chrzest maluszka!

  39,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem NEW
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem

  Pudełko na szatkę do Chrztu w przepięknej odsłonie w najnowszym trendach botanicznych! Pudełko ozdobione jest personalizowaną naklejką z motywem złotych stópek z eukaliptusem, z pięknymi życzeniami i z personalizacją. Takie pudełko to dobry pomysł na zapakowanie szatki do Chrztu dla maluszka. 

  19,98 zł brutto
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z...

  Pudełko drewniane na świecę gromnicę do Chrztu. Naturalne pudełko w stylu eko ozdobione personalizowaną etykietą z motywem gałązek eukaliptusa w nowoczesnych trendach. Pudełko na świecę to genialna propozycja na dodatek na Chrzest maluszka, który dodatkowo sprawdzi się idealnie do przechowania świecy z Chrztu przez długie lata. 

  39,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA BIAŁA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka Eukaliptusa NEW

  Śliczna szatka do Chrztu z pięknym motywem gałązki eukaliptusa! Szatka pasuje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Wykonana z wysokiej jakości atłasu ozdobiona imieniem dziecka oraz datą uroczystości prezentuje się wspaniale.

  39,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka eukaliptusa Nowoczesna BIAŁA
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka Eukaliptusa NEW

  Szatka do Chrztu w postaci chusteczki to niezbędny dodatek w który powinna zaopatrzyć się Matka Chrzestna. Piękny motyw gałązki eukaliptusa idealnie współgra z imieniem dziecka oraz datą na szatce. Całość prezentuję się przepięknie!

  29,98 zł brutto
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica z Gałązką Eukaliptusa Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica z Gałązką Eukaliptusa Z IMIENIEM NEW

  Świeca do Chrztu ręcznie wykonywana z motywem gałązki eukaliptusa. Świeca zdobiona jest imieniem dziecka, datą oraz stroikiem. Pasuje zarówno na Chrzest chłopca i dziewczynki. Pięknie komponuje się z innymi dodatkami z tej samej kategorii.

  39,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa NEW
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa NEW

  Pudełko na szatkę do Chrztu ozdobione niezwykle modnym wzorem gałązki eukaliptusa! Cudowny dodatek na pamiątki Chrztu. Do pudełeczka warto załączyć pasującą szatkę dla dziecka, dzięki czemu całość będzie wyglądać niezwykle elegancko. Pudełko pozwoli Wam na przechowanie szatki przez lata, dzięki czemu będziecie mieli zachowaną pamiątkę Chrztu na długo!

  19,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Serce ZŁOTA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Serce ZŁOTA

  Szatka do Chrztu dla maluszka! Przepiękna, delikatna szatka na Chrzest Święty zdobiona nadrukiem minimalistycznego, złotego serca. Szatka wygląda niezwykle elegancko i świetnie sprawdzi się podczas Chrztu. Dodatkowo taka szatka z personalizacją to fantastyczna pamiątka Chrztu na długie lata.

  39,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Serce ZŁOTA
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Serce ZŁOTA

  Chusteczka szatka do Chrztu z przepięknym złotym przeszyciem na brzegach to niezbędny dodatek na Chrzest Święty maluszka! Szatka w kształcie chusteczki to wspaniały pomysł na elegancką pamiątkę Chrztu Świętego dla dziecka. Szatka zdobiona jest minimalistycznym wzorem złotego serca, słowami modlitwy i personalizacją. 

  29,98 zł brutto
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Serce
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Serce

  Świeca do Chrztu z przepięknym okapnikiem i z personalizowaną naklejką! Fantastyczna pamiątka Chrztu na długie lata, która dodatkowo prezentuje się niezwykle pięknie. Świeca ozdobiona jest delikatnym okapnikiem ze złotym serduszkiem. Świeca będzie idealnym podarunkiem od Rodziców Chrzestnych. 

  39,98 zł brutto
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce

  Okapnik na świecę na Chrzest to wspaniały i praktyczny dodatek do gromnicy na Chrzest. Okapnik profitka ozdobiony jest delikatnym, złotym sercem, pięknymi słowami życzeń i imieniem maluszka. Taki okapnik to niezbędny dodatek na Chrzest, który ochroni Wasze ręce przed kapaniem wosku. 

  19,98 zł brutto
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce

  Drewniane pudełko na świecę gromnicę na Chrzest. Przepiękna propozycja na eleganckie i estetyczne zapakowanie świecy na Chrzest. Pudełko ozdobione jest grawerem i ozdobną, personalizowaną naklejką z motywem złotego serca. Takie pudełko wspaniale posłuży do przechowania pamiątki Chrztu świecy gromnicy przez długie lata. 

  39,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Boho Akwarela NEW
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Boho Akwarela

  Szatka do Chrztu w najnowszych trendach! Niezbędny dodatek dla dziecka na Chrzest w pięknej odsłonie w stylu boho. Szatka ozdobiona jest delikatną grafiką białego krzyżyka na akwarelowym tle. Taka szatka to nie tylko praktyczny dodatek na Chrzest, ale również przepiękna pamiątka Chrztu na długie lata!

  39,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Boho Akwarela NEW
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Boho Akwarela

  Personalizowana chusteczka szatka na Chrzest Święty maluszka w boho stylu! Cudowna szatka dla dziecka zdobiona eleganckim motywem białego krzyża pośród naturalnych, boho gałązek. Chusteczka wykonana jest z delikatnego atłasu z koronkowym wykończeniem. Taka chusteczka to niezbędny dodatek na Chrzest, a do tego przepiękna pamiątka Chrztu!

  29,98 zł brutto
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Boho Akwarela
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Boho Akwarela

  Świeca do Chrztu gromnica z okazałym okapnikiem ze złotym sercem. Fantastyczny dodatek na Chrzest Święty maluszka. Świeca ozdobiona jest personalizowaną naklejką z grafiką białego krzyżyka na akwarelowym tle. Taka świeca to niezwykła Pamiątka Chrztu, któa pozostanie z Wami na długie lata. 

  39,98 zł brutto
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela

  Przepiękny okapnik na świecę w najmodniejszym boho stylu! Taki okapnik to nie tylko cudowny, pełen elegancji dodatek, ale również praktyczna dekoracja, która uchroni Wasze ręce od gorącego, kapiącego wosku. Taki okapnik profitka dekorowana biały krzyżem na akwarelowym tle cudownie wpasuje się na Chrzest w boho stylu. 

  19,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela

  Pudełko na szatkę na Chrzest dla dziecka w przepięknej odsłonie w nowoczesnym stylu! Pudełko zdobione jest personalizowaną, białą naklejką z boho grafiką i personalizacją. Pudełeczko świetnie nada się do estetycznego zapakowania szatki dla dziecka. Pudełko również praktycznie nada się do przechowania pamiątki Chrztu Świętego w postaci szatki czy...

  19,98 zł brutto
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela

  Pudełko drewniane na świecę na Chrzest! Pudełko ozdobione jest od wewnątrz kartką z delikatną grafiką boho gałązek i personalizacją. Całość wygląda niezwykle estetycznie i idealnie wpisuje się w najnowsze trendy boho i eko. Takie pudełeczko to nie tylko elegancki dodatek, ale również praktyczny, który pozwoli Wam przechować świecę z Chrztu przez długie...

  39,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA

  Fantastyczna szatka w tradycyjnym kształcie koszulki do Chrztu Świętego zdobiona przepiękną kwiatową grafiką w rustykalnym stylu. Wykonana z wysokiej jakości atłasu, zdobiona wokół złotą koronką. Na szatce znajduje się imię dziecka oraz data uroczystości.  

  39,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek...

  Szatka Do Chrztu to obowiązkowy element tak ważnej uroczystości. Tradycją jest że szatkę wręcza Matka Chrzestna. Szatka posiada piękną grafikę rustykalnego wianuszka, imię dziecka oraz datę uroczystości. 

  29,98 zł brutto
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

  Przepiękna świeca do Chrztu z cudownym motywem rustykalnego wianuszka. Starannie wykonana z dbałością o każdy szczegół. Fantastycznie wpasowuje się w najmodniejsze trendy rustykalne. Świeca będzie idealnym podarunkiem od Ojca Chrzestnego dla dziewczynki.

  39,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

  Wspaniały dodatek który pozwoli Ci w przepiękny sposób wręczyć szatkę do Chrztu. Pudełko zdobione jest personalizowaną naklejką z imieniem Maluszka oraz datą uroczystości. Takie pudełko będzie wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Pudełko pozwoli zachować szatkę w nienaruszonym stanie na długie lata.

  19,98 zł brutto
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

  Szukasz pomysłu w jaki sposób wręczyć dziecku święcę na Pamiątkę Chrztu Świętego? Wspaniałym pomysłem jest drewniane pudełeczko wykonane z jasnego drewna. Pudełeczko posiada personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Całość wygląda rewelacyjnie!

  39,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu Urocze Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  35,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu Urocze Stópki Uniwersalna ZŁOTA

  Szatka sukienka do Chrztu, zdobiona wyjątkową grafiką uroczych stópek. Szatka to  niezbędny dodatek do każdego przyjęcia na Chrzest. Szatka najczęściej wręczana jest przez matkę Chrzestną, dlatego może być również wyjątkowym prezentem.

  35,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Urocze Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  25,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Urocze Stópki Uniwersalna ZŁOTA

  Szatka do Chrztu w kształcie chusteczki, wykończona koronką w złotym kolorze. Nadruk na szatce wykonany jest nowoczesną metodą sublimacji. Grafika złotych stópek to jedna z najmodniejszych propozycji tego sezonu.

  25,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA
  35,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA

  Szatka na Chrzest w kształcie sukienki z przepięknym wzorem gałązki konwalii. Taki delikatny wzór podkreśli niewinność maluszka oraz pięknie prezentuje się na Chrzcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Szatka to niezbędny element każdej uroczystości.

  35,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA
  25,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA

  Szatka w kształcie chusteczki na Chrzest święty chłopca lub dziewczynki. Szatka zdobiona jest nadrukiem konwalii oraz napisem "Pamiątka Chrztu Świętego". Nadruk wykonany jest metodą sublimacji na atłasowym materiale.

  25,98 zł brutto
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Lily of the Valley UNIWERSALNA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Lily of the Valley UNIWERSALNA

  Ręcznie dekorowana świeca do Chrztu z ozdobną, atłasową profitką. Świeca gromnica to niezbędny dodatek na Chrzest Święty maluszka. Profitka zdobiona jest eleganckim wzorem wianuszka z gałązki konwalii, co dodaje całości niezwykłej elegancji i szyku. 

  24,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA
  35,98 zł brutto inf zł netto
  SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA

  Szatka do Chrztu zaprojektowana w botanicznym stylu. Wykończona złotą koronką pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. Nadruk na szatce wykonany jest metoda sublimacji. Botaniczny styl to najlepszy wybór.

  35,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA
  25,98 zł brutto inf zł netto
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA

  Szatka do Chrztu chusteczka z nadrukiem botanicznej gałązki eukaliptusa. Obszyta niteczką w złotym kolorze pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. Na szatce nadrukowany jest napis "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz modlitwa.

  25,98 zł brutto
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNY Eukaliptus
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNY Eukaliptus

  Okapnik na świecę w kształcie chusteczki zdobiony nadrukiem gałązki eukaliptusa. Stroik posiada również napis "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz tekst modlitwy. Stroik uchroni ręce przed ściekającym ze świecy woskiem.

  17,98 zł brutto
 • SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  35,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA

  Szatka do Chrztu dla maluszka! Szatka zdobiona jest eleganckim motywem złotych, dziecięcych stópek. Całość dekorowana jest delikatnymi, złotymi przeszyciami, które dodają szatce niezwykłego szyku. Szatka jest dodatkiem uniwersalnym, także sprawdzi się na każdą uroczystość Chrztu i będzie stanowić wspaniałą Pamiątkę Chrztu!

  35,98 zł brutto
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  25,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA

  Chusteczka szatka na Chrzest w uniwersalnej odsłonie pełnej elegancji! Chusteczka zdobiona jest szykownym wzorem złotych stópek, które dodają całości niezwykłego charakteru. Chusteczka szatka to cudowny dodatek na Chrzciny maluszka, która po zakończonej uroczystości będzie cudowną Pamiątką Chrztu!

  25,98 zł brutto
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Złote Stópki UNIWERSALNA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Złote Stópki UNIWERSALNA

  Świeca do Chrztu zdobiona delikatną, uniwersalną profitką z nadrukiem złotych, dziecięcych stópek. Cudowna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci białej świecy gromnicy z atłasową profitką to cudowny pomysł na prezent dla dziecka na Chrzest od Rodziców Chrzestnych. Grafika złotych stópek cudownie podkreśli uroczystość i doda całości niezwykłej elegancji. 

  24,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 52 elementów

Świece, szatki i chusteczki do Chrztu

Chrzest Święty to obrzęd, który ma na celu oczyszczenie dziecka z grzechu pierwotnego i oficjalne przyjęcie go do wspólnoty Kościoła. Jest to bardzo podniosły i uroczysty moment w życiu każdego chrześcijanina, do którego należy się skrupulatnie przygotować. Według tradycji, ceremonia Chrztu nie może odbyć się bez białej szatki i świecy chrzcielnej, które w trakcie mszy trzymają rodzice chrzestni dziecka. Mają one symbolizować niewinność oraz światło, czyli nowe życie w wierze, w które chrześcijanin wkracza w momencie namaszczenia go Krzyżmem Świętym.

Świeca gromnica do Chrztu

Biała świeca gromnica do Chrztu ze złotą naklejką gołąbka i metalicznym napisem będzie piękną pamiątką Chrztu Świętego dla każdego dziecka. Powszechnie świecę wręcza ojciec chrzestny, dlatego może być ona również prezentem w tym wyjątkowym dniu. Do takiego upominku warto dokupić profitkę, czyli okapnik, dzięki któremu gorący wosk nie spłynie na dłoń trzymającej ją osoby. Klasycznym i sprawdzonym rozwiązaniem są plastikowe okapniki z ozdobnymi stoikami. Odświętna ozdoba z kwiatami i wstążkami dodatkowo ubierze świecę, a przy tym łatwo się ją zakłada, więc zapewni zarówno estetyczny wygląd, jak i funkcjonalność. Oryginalną alternatywą dla plastikowego okapnika jest atłasowa chusteczka do umieszczenia na gromnicy za pomocą gumki. Motyw gałązki eukaliptusa i misterny napis prezentują się nadzwyczaj subtelnie i perfekcyjnie wpisują się w najnowsze minimalistyczne trendy. Taka profitka do Chrztu sprawi, że całość będzie rewelacyjną pamiątką, która spodoba się każdemu małemu chrześcijaninowi.

okapnik na świece do Chrztu

Świeca do Chrztu ze złotymi stópkami z eukaliptusem

Szatka na Chrzest dla dziecka

Szatka do Chrztu koniecznie musi mieć biały kolor, który oznacza niewinność i czystość świeżo przyjętego do wspólnoty dziecka. Poza tym jednak można przebierać w formach i wzorach dostępnych na rynku, które mają sprawić, że symboliczny rekwizyt stanie się pięknym upamiętnieniem tego szczególnego dnia. Szatka w kształcie tuniki z ozdobnymi obszyciami i wyjątkowym nadrukiem to klasyczne rozwiązanie zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Szczególnie strojnie prezentuje się szatka z kolekcji Złote Stópki. Grafika metalicznych dziecięcych stópek, napis “Pamiątka Chrztu Świętego” i fragment modlitwy tworzą spójną i śliczną całość, która sprawi, że dziecko w trakcie ceremonii będzie wyglądało bardzo elegancko. Z kolei szatka z gałązką eukaliptusa idealnie skomponuje się z atłasową profitką w tym samym stylu. Chusteczki są innym, równie popularnym rodzajem szatek do Chrztu. Mają prosty, kwadratowy kształt, który wzbogacają ozdobne wykończenia. Nadruk na atłasowych szatkach wykonany został nowoczesną metodą sublimacji zapewniającą jego najwyższą jakość i długotrwałość.

szatka do Chrztu ze złotymi stópkami

Szatka do Chrztu ze złotymi stópkami z eukaliptusem