Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje komunijne kościoła

Dekoracje Kościoła na I Komunię Świętą powinny podkreślać charakter uroczystości. Dekoracja komunijna Kościoła pozwoli zaakcentować ten ważny dzień w życiu każdego dziecka. Dekoracje Kościoła na Komunię na wejście tworzą dobre pierwsze wrażenie ceremonii w oczach gości, dlatego drewniane tematyczne ozdoby będą idealnym rozwiązaniem na ozdobienie Kościoła. Piękne dekoracje ławek i podłogi na Komunię w postaci materiałowych białych lub złotych płatków róż idealnie ozdobią pomieszczenie.

Dekoracje komunijne kościoła 27 produktów

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Dekoracje komunijne kościoła

Pierwsza Komunia Święta jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego chrześcijanina. Do uroczystości zwykle przystępują dzieci w wieku ośmiu lat, a towarzyszą im w tym najbliżsi. Podczas ceremonii w kościele maluchy po raz pierwszy przystępują do Komunii i od tej chwili mogą powtarzać tę czynność podczas każdej Mszy Świętej. Niewątpliwie Pierwsza Komunia jest naprawdę uroczystą chwilą, którą dzieci oraz ich rodzice zapamiętają na długo. Podczas ceremonii wręczane są również pamiątki, a fotograf wykonuje zdjęcie całej grupy, dzięki czemu w przyszłości dużo łatwiej jest przywołać tę chwilę we wspomnieniach. Aby fotografie prezentowały się należycie szykownie, a dzieci czuły się wyjątkowo, dobrze jest odpowiednio udekorować kościół. Gustowne dekoracje pozwolą podkreślić niepowtarzalny klimat Komunii i uatrakcyjnić całą uroczystość. 

Banery i girlandy do dekoracji kościoła na Komunię

Jeśli chcesz w kościele podkreślić klimat celebrowanej okazji, świetnym rozwiązaniem mogą być tematyczne girlandy. Białe kielichy wycięte z grubego papieru prezentują się niezwykle elegancko i wspaniale pasować będą do dowolnej aranżacji wnętrza. Co więcej, na kielichach nadrukowane zostały złote napisy “IHS” oraz ornamenty, które znacząco uatrakcyjniły wygląd dekoracji. Taką ozdobę można śmiało zawiesić na ścianach lub nad przejściem. Girlanda fantastycznie ubierze kościół na ceremonię, ale taki dodatek śmiało wykorzystać można też do dekoracji sali na przyjęcie w rodzinnym gronie. Wspaniałą ozdobą jest także girlanda z ażurowymi chorągiewkami. To subtelna, a zarazem niezwykle modna dekoracja, która z pewnością przyciągnie spojrzenia zebranych osób.

Chorągiewki do dekoracji kościoła podczas I Komunii Świętej dziecka

Chorągiewki do dekoracji kościoła podczas I Komunii Świętej dziecka

Drewniane dekoracje do aranżacji wnętrza kościoła

W modzie są aktualnie ozdoby z naturalnych materiałów, wśród których zdecydowanie króluje drewno. Właśnie z tego powodu do aranżacji kościoła na Pierwszą Komunię możesz śmiało wykorzystać drewniane dekoracje eko. Przepiękna drewniana girlanda z napisem “I Komunia Święta” to niezastąpiony dodatek, który z powodzeniem możesz wykorzystać. Estetyczna czcionka utrwalona w drewnie nad wyraz dobrze komponuje się z jutowym sznurkiem, dzięki czemu całość zachwyca końcowym efektem. Jeśli zajmujesz się dekorowaniem kościołów na Komunie lub co roku przygotowujesz dzieci do tego ważnego wydarzenia, na pewno docenisz fakt, że drewnianą girlandę można użyć wielokrotnie. Obowiązkowo sprawdź też nasze rewelacyjne zawieszki w kształcie wieńców. 

Drewniana dekoracja komunijna do kościoła w naturalnym kolorze

Drewniana dekoracja komunijna do kościoła w naturalnym kolorze

Kolorowe płatki róż do kościoła na Pierwszą Komunię

Zastanawiasz się, w jaki jeszcze fantastyczny sposób można udekorować kościół na ceremonię Pierwszej Komunii Świętej? Bez najmniejszych wątpliwości prześlicznie prezentować się będą kolorowe płatki róż wykonane z delikatnego materiału. Taka ozdoba oczaruje zarówno dzieci przystępujące do Komunii, jak i wszystkich ich najbliższych zebranych na uroczystości. Materiałowe płatki róż dostępne są w kilku naprawdę gustownych kolorach, które z całą pewnością uda Ci się idealnie dopasować do motywu przewodniego. Taka dekoracja świetnie wyglądać będzie w kościele oraz sali restauracyjnej, a przy tym znakomicie wypadnie na pamiątkowych zdjęciach. Płatki można rozsypać wzdłuż przejścia lub na stołach i parapetach. Wspaniale sprawdzają się też jako część kompozycji - można bez problemu wsypać je do wazonów lub lampionów.

Kremowe płatki róż do dekoracji kościoła na I Komunię Świętą

Kremowe płatki róż do dekoracji kościoła na I Komunię Świętą