Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Niezbędne dla dziecka na Chrzest

Niezbędne dla dziecka na Chrzest to dekoracje i dodatki, bez których nie obędzie się podczas Chrzcin maluszka! Na Chrzest dziecka nie możecie zapomnieć o delikatnych opaskach na główkę czy o księgach pamiątkowych na pamiątkę Chrztu. Nasze księgi pozwolą Wam zapamiętać ten ważny dzień na długie lata! Niezbędne dodatki na Chrzest, które musisz mieć to propozycje uniwersalnych ozdób, które wspaniale dopełnią uroczystość Chrztu Waszego maluszka!

Niezbędne dla dziecka na Chrzest  

Podkategorie

  • Opaski na głowę na Chrzest

    Opaski na głowę na Chrzest to niezbędny dodatek na uroczystość Chrztu małej dziewczynki. Opaski cudownie urozmaicą cały strój dziecka w tym ważnym dniu. Opaski na głowę na Chrzest dekorowane są delikatnymi kryształkami, koronkami i materiałowymi kwiatkami co dodaje całości niezwykłego charakteru i elegancji. Taka opaska będzie również wspaniałą pamiątką Chrztu, która będzie Wam przypominać o tym cudownym dniu.

  • Księgi pamiątkowe na Chrzest

    Księgi pamiątkowe na Chrzest to cudowny pomysł na zebranie wszystkich ważnych wspomnień z dnia Chrztu w jednym miejscu. Księgi pamiątkowe to przepiękna pamiątka Chrztu, w którą możecie wkleić zdjęcia, poprosić gości o wpisy, zbierać ciekawe historie, anegdoty i trzymać wszystkie istotne chwile w estetycznej księdze. Nasze księgi ozdobione są oryginalnymi wzorami w autorskich projektach. Znajdziecie księgi pamiątkowe na Chrzest z personalizacją jak i uniwersalne księgi gości na Chrzest. W naszej ofercie na pewno odszukacie księgę, która przypadnie Wam do gustu.