Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Komunię dla chłopca

Zaproszenia na Komunię dla chłopca najczęściej wybierane są w odcieniach szarości, granatu czy błękitu. Zaproszenia komunijne dla chłopca powinny być eleganckie, dostosowane do uroczystości, ale też piękna. Jak wybrać zaproszenia komunijne? Warto zrobić to wraz z dzieckiem. Synom najczęściej podobają się ręcznie wykonane czy minimalistyczne zaproszenia na Komunię, które wpisują się w najnowsze trendy. Warto zwrócić uwagę na tekst zaproszenia, jakość wykonania oraz koperty w komplecie. W sklepie NiebieskiStolik.pl znajdziecie autorskie wzory zaproszeń, które zachwycą każdego z gości.

Zaproszenia na Komunię dla chłopca 26 produktów

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Zaproszenia na Komunię dla chłopca - przepiękne zaproszenia komunijne dla chłopca do wypisania w najmodniejszym stylu!

Sakrament Pierwszej Komunii to ogromne wydarzenie dla każdego chłopca. Po raz pierwszy będzie mógł on w pełni poczuć się członkiem wspólnoty i warto należycie to uczcić. Jeśli zamierzacie zorganizować swojemu dziecku z tej okazji przyjęcie w gronie najbliższych, warto zadbać o odpowiednie zaproszenia dopasowane do charakteru uroczystości. Zaproszenia komunijne dla chłopca warto wybierać wraz z synkiem. To przecież on będzie bohaterem ceremonii i powinien móc uczestniczyć także w przygotowaniach do uroczystości. Jeśli szukacie zaproszeń na Komunię chłopców dobrze trafiliście! W sklepie NiebieskiStolik.pl zadbaliśmy o to, by wszystkie produkty były utrzymane w najmodniejszym stylu, eleganckie i podkreślające charakter uroczystości.

Granatowe zaproszenia komunijne dla chłopców

Bez dwóch zdań kolorami kojarzonymi z chłopcami są różne odcienie niebieskiego. Utrzymane w takich barwach zaproszenie komunijne dla Twojego syna będzie idealnym wyborem, jeśli zależy Ci na podkreśleniu, że to jego wyjątkowy dzień. Ponadto granaty w połączeniu z jasnymi kolorami charakterystycznymi dla ozdób na Pierwszą Komunię wyglądają niesamowicie elegancko i oryginalnie. Takie rozwiązanie proponujemy w naszym autorskim zaproszeniu Granatowe z kwiatami, które zdecydowanie jest najmodniejszym projektem tego sezonu.

Granatowe zaproszenia komunijne dla chłopca

Granatowe zaproszenia komunijne dla chłopca

Zaproszenia na Komunię dla chłopców - tradycyjne

Jeśli wolisz bardziej klasyczne, minimalistyczne zaproszenia komunijne dla chłopca, z pewnością zachwycą Cię różne połączenia bieli, złota i srebra. Symbole hostii, krzyża czy opłatka nie pozostawią Twoim gościom żadnych wątpliwości, co do uroczystości, na którą właśnie zostali zaproszeni. Ponadto dopasowane do zaproszeń koperty stworzą ładną i spójną kompozycję oraz zapewnią bezpieczeństwo podczas dostarczania przesyłki. Osobom, którym tradycyjne, kościelne wzory wydają się mało oryginalne, proponujemy całą gamę zaproszeń w botanicznym stylu. Liście eukaliptusa czy konwalie to ciekawa alternatywa, jeśli chcesz nadać zaproszeniom komunijnym nieco delikatniejszy i lżejszy charakter. Tego typu zdobienia sprawdzą się zwłaszcza, gdy nie planujesz wystawnego przyjęcia, a jedynie miłe spotkanie w gronie rodziny. 

Zaproszenia komunijne dla chłopca botaniczne

Zaproszenia komunijne dla chłopca botaniczne

Oryginalne zaproszenia komunijne dla chłopców

Absolutnym bestsellerem tego sezonu jest zaproszenie komunijne Alba. To niezaprzeczalnie najbardziej oryginalny format zaproszenia, jaki można znaleźć na rynku, w dodatku wykonany z najwyższej jakości materiałów. Ponadto do zestawu dołączona jest koperta idealnie dopasowana do niekonwencjonalnej formy zaproszenia, która już od pierwszej chwili oczaruje osoby, do których postanowisz je wysłać. Innym często wybieranym formatem jest także kartka składana trzykrotnie, na przykład dekorowane tłoczonym wzorem hostii jak nasze zaproszenia Biały i Srebrny Ornament. Jest to niebanalne rozwiązanie na Komunię, pasujące zarówno do chłopców i dziewczynek, które zachwyca swoją prostotą. Ponadto każde zaproszenie zawiera gotowy tekst do samodzielnego wypisania pozwalający zaoszczędzić cenny czas w okresie pełnych emocji przygotowań do Pierwszej Komunii Twojego syna.

Złote zaproszenia komunijne Alba