Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki najczęściej są utrzymane w odcieniach różu, dekorowane kwiatowymi motywami. Zaproszenia komunijne dla dziewczynki boho, rustykalne i naturalne to piękne wzory, które pozwolą zaprosić gości w elegancki, lecz uroczy sposób. Wszystkie zaproszenia na Komunię z naszego sklepu posiadają w komplecie dopasowane koperty. Autorskie wzory zaproszeń sprawiają, że wszystkie propozycje są oryginalne i unikatowe. Można wykorzystać zaproszenia na Komunię do wypisania, personalizowane lub ręcznie robione.

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki 32 produktów

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

Dzień Pierwszej Komunii to niezwykle emocjonująca i ważna chwila w życiu każdej dziewczynki. Rodzice pomagają jej zadbać o każdy szczegół tej uroczystości: elegancki strój, piękną fryzurę, dobry nastrój, a także niezapomniane przyjęcie. Aby jednak móc należycie świętować tak podniosłą okazję, trzeba najpierw zaprosić wszystkich gości. I tutaj rodzi się pytanie - jakie zaproszenia komunijne dla dziewczynki wybrać? Aktualnie modne jest w zasadzie wszystko, więc wybierać można od klasycznych propozycji po wzory bardzo nowoczesne takie jak boho czy botaniczne. Te ostatnie cieszą się dużą popularnością. Zwłaszcza kolorystyka bieli i zieleni oraz motywy gałązek eukaliptusa.

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki w kwiatowe wzory

Bardzo chętnie wybieranymi rodzajami zaproszeń na Komunię dla dziewczynek są te, które zdobią wszelkiego typu kwiaty, liście i owoce. Najczęściej utrzymane są one w jasnych, pastelowych barwach sprawiających, że zaproszenie wygląda nadzwyczaj delikatnie oraz lekko. Popularnymi roślinami wybieranymi na tego typu zaproszenia są konwalie, róże i eukaliptusy, jednak równie pięknie prezentują się połączenia różnych gatunków w formie rustykalnych wieńców czy subtelnych gałązek. Dla osób preferujących żywsze i bardziej wyraziste kolory mamy zaproszenia komunijne dla dziewczynki. Natomiast tym bardziej oryginalnym i pragnącym wyjść poza przyjęte schematy polecamy zaproszenie w kształcie alby lub połączenie wyjątkowości i delikatności - Pastelowy Kościół z dziewczynką. Dodatkowo, urocze zaproszenia zdobione kwiatami znakomicie wyglądają w zestawieniu ze wstążkami. Pastelowa, dopasowana do stylu zaproszenia tasiemka uczyni je jeszcze piękniejszym i wyjątkowym. Takie rozwiązanie z pewnością zachwyci wszystkie dziewczynki.

ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperta kraft)

Zaproszenia komunijne do wypisania dla dziewczynki

Własnoręczne wypisywanie zaproszeń, zwłaszcza, gdy mamy dużo gości, jest czasochłonne i bardzo uciążliwe. Dlatego warto zdecydować się na zakup zaproszeń z częściowo wydrukowanym tekstem, w którym wystarczy uzupełnić szczegóły dotyczące ceremonii, takie jak personalia dziecka, data i miejsce. Ta opcja zapobiega przeoczeniu różnych, niezbędnych informacji, a przy tym sprawi, że goście mimo wszystko poczują się docenieni. 

Najmodniejsze zaproszenia na Komunię dziewczynki z pastelowymi kwiatami

Najmodniejsze zaproszenia na Komunię dziewczynki z kwiatowym wieńcem

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki

Klasyczne zaproszenia komunijne w barwach złota, bieli i srebra nadają się zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Najczęściej zdobione są motywami Hostii czy kościoła, a ze względu na wysokiej jakości papier i odpowiedni dobór czcionki, wyglądają na niezwykle eleganckie. Misterne ornamenty i oryginalny format dodatkowo uczynią je ciekawymi i wyjątkowymi. Wybór tego rodzaju zaproszeń sprawi, że nadamy Komunii bardzo podniosły charakter, który zachwyci każdą dziewczynkę i jej gości. 

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki Pastelowy Kościół w stylu boho