Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia komunijne do wypisania

Zaproszenia komunijne do wypisania w najmodniejszych wzorach na sezon 2021. Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki i chłopca ręcznie robione to najchętniej wybierane propozycje. W sklepie internetowym NiebieskiStolik.pl kupisz piękne i eleganckie zaproszenia zgodne z panującymi trendami. Bardzo ważny jest także tekst zaproszeń na Komunię, który powinien być dostosowany do okazji i elegancki. Gotowe zaproszenia komunijne do wydrukowania są bardzo popularne, jednak z naszego doświadczenia polecamy wysokiej jakości zaproszenia na grubym papierze.

Zaproszenia komunijne do wypisania 22 produktów

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Zaproszenia komunijne do wypisania

I Komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Już kilka miesięcy wcześniej dzieci przygotowują się do przyjęcia sakramentu, a ich najbliżsi zajmują się organizacją tego dnia w taki sposób, aby pozostał niezapomniany. Po uroczystości w kościele najczęściej organizowane są przyjęcia w gronie rodziny i dlatego warto zadbać o odpowiednie zaproszenia, niezależnie od tego, czy zamierzamy świętować w domu, czy w restauracji. Kiedy zamówić zaproszenia na Komunię? Warto zrobić to odpowiednio wcześniej, by z czystym sumieniem rozpocząć przygotowania do uroczystości. Weźmy pod uwagę także to, że zaproszeni goście muszą zaplanować sobie ten wyjątkowy dzień, a często także z wyprzedzeniem przygotować się finansowo. Dlatego najlepszą opcją jest zamówienie zaproszeń komunijnych co najmniej 3 miesiące przed przyjęciem.

Zaproszenia komunijne - wzory

Zdecydowanie wśród zaproszeń na Pierwszą Komunię świętą królują motywy kościelne, takie jak symbol hostii, krzyża czy opłatka. Szczególnie dużą popularnością cieszą się zaproszenia komunijne ze srebrną Hostią utrzymane w odcieniach bieli i szarości. Popularne są barwy kojarzone z kolorystyką tego sakramentu, czyli srebro, złoto i biel, jednak równie elegancko prezentują się różne odcienie różu, niebieskiego czy zieleni. Zwłaszcza przy tych ostatnich można postawić na nieco żywsze wzory kwiatowe oraz botaniczne ornamenty. Dodadzą one uroku zaproszeniom, a przy tym idealnie wpasują się w wiosenną aurę Komunii. 

Choć niektórzy decydują się na drukowanie zaproszeń lub ich ręczne wykonywanie, dużo lepszym pomysłem jest zamówienie ich ze względu na pewną jakość i zaoszczędzony czas. A jeśli ktoś bardzo się spieszy i nie zamierza czekać na przesyłkę, może odebrać swoje zamówienie w Poznaniu. 

Wszystkie projekty na naszej stronie są autorskie, dlatego gości z pewnością zachwyci ich oryginalność. Ponadto możliwość ręcznego uzupełnienia szczegółów dotyczących miejsca i czasu pozwoli upewnić się organizatorom, że nie zapomnieli o niczym istotnym. 

Zaproszenia komunijne srebrna Hostia

Zaproszenia komunijne srebrna Hostia

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki i chłopca

Dużą popularnością cieszą się także zaproszenia komunijne w barwach różu dla dziewczynek oraz granatów i błękitów dla chłopców. Pozwalają one lekko spersonalizować formę święta i podkreślić, kto tego dnia jest najważniejszy. 

Zaproszenia Pastelowy Kościół z dziewczynką czy Subtelny Róż sprawdzą się idealnie, jeśli chcemy zachwycić gości wyjątkowością i delikatnością ze względu na połączenie barw oraz niepowtarzalnością wzoru. 

Z kolei zaproszenia Granatowe z kwiatami dla chłopców łączą w sobie subtelność białych płatków z wyrazistym i modnym granatem. 

Zaproszenie komunijne Alba

Zdecydowany bestseller tego sezonu. Jeśli zależy Ci na oryginalności i wywarciu wrażenia na gościach, zaproszenie w kształcie alby będzie idealnym wyborem. Utrzymane w barwach złota i bieli oraz wykonane na najlepszej jakości papierze z pewnością zaskoczą wszystkich, którzy znajdą je w swojej skrzynce. Dodatkowo do zaproszenia została specjalnie dopasowana koperta, utrzymana w tej samej formie.

Zaproszenia komunijne w kształcie alby

Piękne zaproszenia komunijne w kształcie alby