Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Bileciki z podziękowaniem na Chrzest

Bileciki z podziękowaniem na Chrzest to bardzo subtelny element dekoracji, który bez wątpienia zauważą wszyscy zaproszeni goście. Taki Upominek będzie nie tylko dekoracją stołu na Chrzest ale również delikatnym podziękowaniem za udział w przyjęciu. Bilecik możesz umieścić na nakryciach gości lub przywiązać wstążką do pudełeczka z drobnym upominkiem. Najmodniejszym wzorem bilecików z podziękowaniem jest grafika złotych stópek. Która idealnie komponuje się z innymi dodatkami w kolorze złota i bieli.

Bileciki z podziękowaniem na Chrzest 12 produktów

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Bileciki z podziękowaniem na Chrzest

Nic tak nie wyraża wdzięczności, jak kilka miłych słów prosto z serca. Jeśli dodatkowo umieścić je na pięknym bileciku i dołączyć do słodkiej niespodzianki w eleganckim pudełeczku, otrzymamy podziękowanie idealne. Takie rozwiązanie sprawdzi się bezbłędnie podczas przyjęcia z okazji Chrztu Świętego Twojego dziecka jako forma dziękczynienia gościom za przybycie. Wszystkie zaproszone osoby poczują się dzięki niemu docenione, zwłaszcza jeśli zadbasz, aby każdy element podziękowania współgrał z pozostałymi. 

Bileciki z podziękowaniem Kwiatowy Wózek

Kwiatowy Wózek to motyw bilecików z podziękowanie dla gości w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej dla dziewczynki i niebieskiej dla chłopca. Pastelowe grafiki dziecięcego wózka i bujnych kwiatów tworzą śliczną i uroczą kompozycję, która chwyci Twoich bliskich za serce. Stylowy napis z podziękowaniem wygląda urzekająco i możesz mieć pewność, że nie ma piękniejszego sposobu na wyrażenie wdzięczności wobec gości przyjęcia z okazji Chrztu.

Bileciki na Chrzest z grafiką wózeczka

Bileciki na Chrzest z grafiką wózeczka

Bileciki z podziękowaniem na Chrzest

Innym wzorem bilecików z podziękowaniami w stylu ściśle związanym z atmosferą Chrztu Świętego są Złote Stópki. Ten motyw jest bardzo popularny i pasuje do wielu dekoracji, które znajdziesz w naszym sklepie. Złoto i biel zastosowane na karteczce prezentują się bardzo elegancko i subtelnie, a sam bilecik wykonany jest z grubego i sztywnego papieru dobrej jakości. Taki bilecik z podziękowaniem na chrzciny bez cienia wątpliwości przypadnie do gustu Twoim gościom, głównie za sprawą miłego tekstu zamieszczonego na jednej ze stron. 

Bileciki na Chrzest z grafiką złotych stópek

Bileciki na Chrzest z grafiką złotych stópek

Bileciki z podziękowaniem w stylu botanicznym

Bileciki z podziękowaniem w stylu botanicznym są chętnie wybierane na różnego rodzaju przyjęcia i niewątpliwie sprawdzą się również podczas uroczystości z okazji Chrztu. Motywy misternych gałązek w kolorach pełnej nadziei zieleni w połączeniu ze złotymi napisami i drobnymi detalami sprawiają wrażenie niezwykle eleganckich. Dzięki użyciu tego rodzaju karteczek z podziękowaniami w modny sposób okażesz wdzięczność swoim gościom, przywiązując je do niewielkich upominków lub zawieszając na szklankach gości za pomocą drewnianych klamerek. Z kolei bileciki z nadrukiem romantycznych piwonii to dobra propozycja dla osób, które preferują wzory kwiatowe. Dwustronne karteczki w pastelowych kolorach będą niemałą uciechą dla oka i serca, jeśli Twoi bliscy znajdą je przy swoich nakryciach. Możesz z powodzeniem dopasować je do przyjęć w stylu rustykalnym, klasycznym czy boho, dodając całości lekkości i finezji.

Bileciki z nadrukiem gałązki eukaliptusa

Bileciki z nadrukiem gałązki eukaliptusa