Nowe produkty

Ostatnie posty

Pudełeczka podziękowania na Chrzest

Pudełeczka podziękowania na Chrzest pomogą Ci w wyjątkowy sposób stworzyć upominki dla gości zaproszonych na uroczystość. Dzięki temu możesz samodzielnie przygotować prezenty, które najlepiej prezentują się ułożone obok nakryć gości. Pudełeczka z upominkami możesz również wręczyć samodzielnie. Na Chrzest polecamy pudełka na podziękowania aniołki, które podkreślą niewinność maluszka. Wewnątrz pudełek można umieścić różne słodkości takie jak czekoladki na Chrzest czy drobne cukierki. Dzięki temu każdy z gości bez wątpienia będzie zaskoczony!

Pudełeczka podziękowania na Chrzest 45 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
 • PUDEŁECZKA Aniołek na podziękowanie Dziękuję Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek na podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM...

  Pudełeczka na podziękowanie dla gości w kształcie uroczego aniołka! Takie pudełka na podziękowanie to cudowny sposób na estetyczne opakowanie drobnych upominków dla gości. Pudełeczka są w zestawie z przepięknymi białymi wstążkami i personalizowaną naklejką ze złotym napisem Dziękuję i serduszkiem. Całość wygląda niesamowicie!

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z...

  Pudełeczka w formie aniołka na podziękowanie dla gości to wyśmienity pomysł na podziękowanie za przybycie na uroczystość! Piękną ozdobą pudełka są personalizowane naklejki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Każde pudełeczko posiada białą wstążeczkę. Całość prezentuje się rewelacyjnie!

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt (+wstążki)
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt...

  Wspaniała propozycja upominków dla gości na Chrzest dziecka, która zachwyci swoim pięknym wyglądem. Pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką pudrowych kwiatów zachwycą bliskich. Aniołki można wypełnić słodkościami lub innymi drobiazgami.

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt...

  Pełne wdzięku pudełeczko w kształcie aniołka z personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Takie pudełeczko można wykorzystać wręczając jako podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego. Wewnątrz można umieścić różne słodkości jak krówki czy czekoladki. 

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety z...

  Piękna propozycja upominków dla gości na Chrzest Święty dziecka, która zachwyci wszystkich obdarowanych. Pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka, datą oraz grafiką boho bucików zachwycą bliskich. Aniołki można wypełnić słodkościami lub innymi drobiazgami.

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM...

  Pudełeczka aniołki na przepiękne podziękowanie dla gości na Chrzest! Pudełeczka w kształcie aniołka to niesamowita propozycja, która podkreśli charakter uroczystości Chrztu. Pudełeczka ozdobione są satynową wstążką i personalizowaną etykietą z grafiką złotych, dziecięcych stópek i eukaliptusa.

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Aniołek Białe Kwiaty 10szt (+wstążki)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie Aniołek Białe Kwiaty 10szt (+wstążki)
  1 Recenzje

  Śliczne pudełeczka w kształcie aniołka na podziękowania dla gości na Komunię oraz Chrzest. Pudełeczka udekorowano delikatnym kwiatowym motywem oraz napisem " Dziękujemy za przybycie". Pudełeczka można wypełnić łakociami lub drobnymi upominkami. 

  24,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety z...

  Podziękowania dla gości na Chrzest w formie pięknego pudełeczka w kształcie aniołka z pewnością zachwycą wszystkich obecnych. Za pomocą małego detalu można w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność dla zgromadzonych na Chrzcinach dziecka. W środku możesz umieścić słodkości lub drobiazg dla bliskich.

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  18,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)

  Pudełeczka na upominki na podziękowania dla gości na Chrzest i Komunię w kształcie uroczych białych aniołków. Pudełeczka prezentują się pięknie i bardzo oryginalnie. Wewnątrz można umieścić słodkości takie jak czekoladki czy cukierki. Ustawione przy talerzach gości podziękują za przybycie i obecność.

  18,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Serca na podziękowanie Dziękuję Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM...

  Pudełeczka na podziękowanie dla gości w kształcie serca z personalizowaną naklejką to wspaniała propozycja na opakowanie upominku dla gości. Serduszka są w zestawie z białymi wstążeczkami do przewiązania. Cały zestaw prezentuje się niezwykle elegancko i szykownie. Pudełeczka świetnie sprawdzą się na każdą okazję!

  24,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Serca na Komunię Botaniczne Serce Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na Komunię Botaniczne Serce Z IMIENIEM (+białe...

  Podziękowania dla gości w formie uroczego pudełeczka w kształcie serca z pewnością zachwycą wszystkich obecnych podczas I Komunii Świętej. Za pomocą małego detalu można w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność dla bliskich. W środku możesz umieścić, krówki, cukierki czy czekoladki. 

  24,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety+białe...

  Eleganckie pudełeczka serca wypełnione słodkościami to wspaniały pomysł na upominki dla gości na Chrzcie Świętym. Pudełeczka ozdobione naklejkami z imieniem dziecka, datą i motywem bucików w stylu boho prezentują się niezwykle stylowo.

  24,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety+białe...

  Przepiękne pudełeczka na Chrzest dziecka w kształcie serca sprzedawane w komplecie z naklejką z imieniem dziecka. Pudełeczka prezentują się pięknie i bardzo efektownie - rewelacyjny dodatek, który pięknie zaprezentuje się obok talerzy gości podczas przyjęcia. W pudełeczkach można umieścić krówki, czekoladki lub drobiazg.

  24,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z...

  Pudełeczka na podziękowanie dla gości w kształcie serca z naklejką gałązki eukaliptusa. Pudełeczka posiadają naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Całość przewiązana została białą wstążką przez co pudełeczka prezentują się niezwykle elegancko.

  24,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM...

  Pudełeczka serca na podziękowanie dla gości na Chrzest! Wspaniałe pudełeczka na eleganckie zapakowanie drobnego upominku dla gości. Pudełeczka świetnie sprawdzą się rozłożone na stole przy nakryciach gości. Pudełka w kształcie serca są ozdobione personalizowaną etykietką z autorską grafiką co dodaje im niezwykłego szyku.

  24,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na podziękowanie Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM...

  Pudełeczka serca na podziękowanie dla gości to wspaniała propozycja na eleganckie i szykowne zapakowanie drobnych upominków. Pudełeczka są w zestawie z personalizowanymi naklejkami z motywem rustykalnego wianuszka. Całość prezentuje się niezwykle okazale i świetnie sprawdzi się przy nakryciach gości na każdym przyjęciu!

  24,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Złote Serce 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Buteleczki szklane z korkiem i personalizowaną naklejką to fantastyczny pomysł na zapakowanie pomysłowych podziękowań dla gości! Buteleczki genialnie sprawdzą się do zapakowania drobnych cukierków, do nasypania pysznej herbatki czy kawy. Takie buteleczki w komplecie z personalizowanymi naklejkami to wspaniały pomysł na zapakowanie podziękowań dla gości.

  44,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Szklane buteleczki z korkiem w zestawie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i eleganckim motywem rustykalnego wianuszka! Cudowny zestaw na pomysłowe zapakowanie podziękowań dla gości. Buteleczki świetnie sprawdzą się do wypełnienia słodkimi cukierkami, pyszną herbatką czy kawą. 

  44,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest Z...

  Buteleczki szklane na pomysłowe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty! Buteleczki świetnie sprawdzą się do eleganckiego zapakowania pysznej herbatki czy słodkich cukierków na podziękowanie dla gości. Buteleczki znajdują się w komplecie z personalizowanymi naklejkami w minimalistycznej odsłonie z gałązką eukaliptusa. 

  44,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowania dla gości Kraft 10szt 8,5x8,5x7cm
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Kraft 10szt 8,5x8,5x7cm

  Pudełeczka podziękowanie dla gości wykonane z papieru kraft to genialna propozycja dla miłośników dekoracji w stylu rustykalne, eko. Takie pudełeczko można wypełnić słodkimi czekoladkami i w piękny sposób podziękować gościom za przybycie. Pudełeczka można przewiązać delikatną wstążką, dzięki czemu całość będzie wyglądać niezwykle szykownie. 

  16,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowania dla gości z zawieszkami Kraft 10szt 6x6x5,5cm
  12,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości z zawieszkami Kraft 10szt...
  1 Recenzje

  Pudełeczka podziękowanie dla gości z kraftowego papieru z zawieszkami to wspaniały pomysł na wręczenie upominków gościom. Kraftowy papier idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy nadając całości rustykalnego, naturalnego eko stylu. Podziękuj gościom za przybycie w cudowny sposób.

  12,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Thank you ZŁOTY 10szt 6x3,5x5,5cm
  13,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Thank you ZŁOTY 10szt 6x3,5x5,5cm

  Pudełeczko na upominki dla gości w ramach podziękowania ozdobione szykownym napisem "Thank you". Pudełeczka prezentują się niesamowicie dzięki klasycznemu połączeniu bieli i złota. Połyskujące elementy przykuwają oko. Pudełeczko warto wypełnić słodkimi czekoladkami, a goście na pewno będą zachwyceni. 

  13,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA ozdobne Złote gałązki 10szt 6x3,5x5,5cm
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Złote gałązki 10szt 6x3,5x5,5cm

  Pudełeczka podziękowanie Złote Gałązki to przepiękna propozycja na podziękowania dla gości. Do pudełeczka warto włożyć słodkie przysmaki, czekoladki, które w słodki sposób podziękują gościom za przybycie. Metaliczny nadruk na pudełku wpisuje się w najnowsze trendy i nadaje całości eleganckiego stylu i szyku. 

  14,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK

  Pudełeczka na podziękowania dla gości dekorowane błyszczącym nadrukiem serduszek to idealna propozycja, by wyrazić wdzięczność za obecność. Pudełeczka prezentują się niepowtarzalnie. Wypełnijcie je czekoladkami lub cukierkami, by oczarować najbliższych.

  14,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem 10szt
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem 10szt

  Pudełeczka na podziękowania z metalicznym złotym rantem to piękna propozycja na upominki dla gości zarówno na Chrzest, jak i Komunię Świętą. Pudełeczka prezentują się bardzo nowocześnie, wyglądają oryginalnie i pięknie. Wewnątrz można umieścić migdały w lukrze, czekoladki lub inne słodkości.

  16,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Pudełeczka podziękowania o oryginalnym kształcie piramidek. Wykonane z grubej tektury wysokiej jakości, autorski projekt dostępny w naszym sklepie! Pudełeczka idealnie sprawdzą się jako podziękowania na Chrzest i Komunię. Dzięki nadrukowi z eukaliptusem wspaniale wpisują się w botaniczne trendy.

  24,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Pudrowe Kwiaty kraft 10szt (+sznurki+bileciki)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Pudrowe Kwiaty kraft 10szt...

  Piękne pudełeczka w kształcie piramidek to idealna propozycja na Komunię, ślub lub Chrzest. Kraftowe pudełeczka z nadrukiem kwiatów i bilecikiem idealnie podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Doskonale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  24,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Marmur Marble 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie w stylu boho 10szt (+białe wstążeczki)

  Pudełeczka na podziękowania w unikatowym oraz oryginalnym kształcie z motywem boho kwiatów to piękna propozycja na podziękowania dla gości obecnych na każdym rodzaju przyjęcia. Pudełeczka prezentują się bardzo oryginalnie i pozwolą podziękować za wręczone prezenty oraz poświęcony czas. Grafika w stylu boho wpisuje się w aktualne trendy.

  19,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA na Chrzest i Komunię Ażurowe Serca 10szt
  14,00 zł brutto inf zł netto 18,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Ażurowe Serca 10szt KONIEC SERII
  1 Recenzje

  Pudełeczka podziękowania z ażurowo wycinanym wzorem serca to piękny pomysł na upominki dla gości na Komunię i Chrzest. Do pudełeczek zmieszczą się małe słodkości takie jak czekoladki, migdały w lukrze czy cukiereczki. Ażurowo wycinany wzór prezentuje się bardzo oryginalnie i niezwykle elegancko. 

  18,98 zł 14,00 zł brutto
  Obniżka!
 • PUDEŁECZKA na Komunię i Chrzest BŁYSK ZŁOTE 10szt
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości BŁYSK ZŁOTE 10szt

  Pudełeczka podziękowanie w złotym kolorze z metalicznym pobłyskiem na Komunię i Chrzest. Pudełeczka należy wypełnić słodyczami. Takie pudełeczka pozwolą podziękować gościom za przybycie na uroczystość w efektowny sposób. Złoty kolor prezentuje się pięknie i elegancko. Pudełeczka należy złożyć samodzielnie bez użycia kleju - bardzo łatwo!

  14,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie na Komunię i Chrzest BŁYSK ROSEGOLD 10szt
  11,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości BŁYSK ROSEGOLD 10szt

  Pudełeczka podziękowania dla gości w modnym kolorze rosegold! Takie pudełka to idealny sposób na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie. Pudełeczka są w eleganckim, oryginalnym kształcie, który przykuwa oko. Pudełeczka warto uzupełnić słodkimi upominkami, dzięki czmeu goście na dłużej zapamiętają wspólnie spędzony czas.

  11,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na upominki dla gości 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na upominki dla gości 10szt

  Pudełeczka na upominki dla gości na podziękowania świetnie sprawdzą się na uroczystości dla dziecka. Pudełeczka warto wypełnić słodyczami: czekoladkami, migdałami lub cukierkami. Pięknie wyglądają przy talerzach gości w nowoczesnych aranżacjach.

  19,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Thank you ROSEGOLD 10szt 6x3,5x5,5cm
  13,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Thank you ROSEGOLD 10szt...

  Pudełeczka ozdobne na upominki dla gości. Takie pudełeczko to idealne rozwiązanie na podziękowanie gościom za obecność w szykowny sposób. Pudełeczka można wypełnić słodką zawartością. Napis "Thank you" na pudełeczku w odcieniu rosegold idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy dodając całości niezwykłego szyku. 

  13,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości kwadratowe z zawieszkami Kraft 10szt 6x5,5x3,5cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości kwadratowe z zawieszkami Kraft...

  Pudełeczka podziękowanie dla gości w kształcie eleganckiego kwadratu. Pudełeczka wykonane są z papieru kraft, który wpasowuje się idealnie w najnowsze eko, rustykalne trendy. Pudełeczko można przewiązać ładną wstążką, dzięki czemu całość będzie się prezentować niezwykle szykownie. 

  17,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA na upominki Chmurka 10szt 8x7,5x4,5cm
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA na upominki Chmurka 10szt 8x7,5x4,5cm

  Pudełeczka na upominki w oryginalnym kształcie! Skrzydełka pudełka w kształcie chmurki nadają całości niezwykłej lekkości. Tak opakowane upominki dla gości będą cudownie prezentować się na stole. Biel pudełeczka ładnie zgra się z innymi, stwarzając klasyczny, szykowny efekt. 

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt

  Pudełeczka serca na podziękowanie dla gości! Ozdobne pudełeczka w kształcie serca to fantastyczna propozycja na zapakowanie drobnych, słodkich upominków w elegancki i szykowny sposób. Pudełeczka ozdobione są delikatną grafiką kwiatów, dzięki czemu świetnie wpasowują się w przyjęcia w stylu boho. 

  16,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Pudełeczka podziękowania na Chrzest

Jeśli zamierzasz podziękować gościom za obecność na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego swojego dziecka przy pomocy słodkich upominków, z pewnością zależy Ci na tym, aby odpowiednio się one prezentowały. W tym celu dobrze jest wybrać porządnie wykonane i estetyczne pudełeczka dostosowane do przechowywania żywności. Ze względu na ogromny wybór formatów i wzorów takich opakowań, warto najpierw zastanowić się nad tym, co zamierzamy w nich umieścić i w jaki sposób możemy dopasować je do motywu przewodniego naszego przyjęcia.

Pudełeczko podziękowanie z aniołkiem

Podziękowania dla gości na Chrzest będą wyglądały szalenie efektownie w opakowaniu w kształcie białego aniołka. Niewinna forma pudełka nawiązująca do tematyki uroczystości stuprocentowo wpasuje się w każdy motyw przyjęcia i oczaruje wszystkich obecnych. Do kompletu dołączone są białe wstążki przeznaczone do przewiązania opakowania, które subtelnie je przystroją i dodadzą lekkości. Pudełeczka wykonane są z grubego papieru w taki sposób, aby łatwo można było je złożyć bez używania kleju. 

Pudełeczko aniołek na chrzest święty

Pudełeczko aniołek na Chrzest Święty

Pudełeczka podziękowania na Chrzest

Pudełeczka na upominki dla gości w formie piramidek to nowoczesny projekt o bardzo schludnym wyglądzie, który możesz wykorzystać podczas chrzcin, układając je na indywidualnych nakryciach. Tego typu opakowania z motywem złotych lisków znakomicie wpasowują się w najnowsze trendy i w połączeniu ze złotymi zdobieniami i lśniącymi sznureczkami prezentują się nad wyraz szykownie. Młodym rodzicom, zwłaszcza dziewczynek, polecamy pudełeczka Różowe Wózki, które mimo wyszukanego kształtu składa się bez najmniejszego wysiłku. Opakowania o takiej budowie robią spektakularne wrażenie i przy ich użyciu zupełnie odmienisz nawet najbardziej klasyczną aranżację stołu. Gościom pudełka w kształcie dziecięcego wózka ze słodką zawartością sprawią niewątpliwie ogromną radość i staną się miłą pamiątką tak wyjątkowego dnia. 

Pudełeczko podziękowanie na Chrzest dziewczynki

Pudełeczka podziękowania z połyskiem

Kolejnym modnym i perfekcyjnie wpisującym się w najnowsze trendy projektem pudełeczek na podziękowania dla gości na Chrzest są opakowania wykonane z grubego metalicznego papieru. Oprócz zjawiskowych kolorów, cechuje je także nieprzeciętny format nadający całości innowacyjne i oryginalne oblicze. W klimat przyjęcia z okazji Chrztu najlepiej wpiszą się pudełka w kolorze złota, jednak opakowanie Rosegold również można z powodzeniem dopasować do wielu różnych aranżacji niezależnie od okazji.

Pudełeczko na podziękowanie z połyskiem rosegold

Pudełeczko na podziękowanie z połyskiem rosegold