Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania na Chrzest słodycze

Podziękowania na Chrzest słodycze na słodkie upominki dla gości, które możesz wręczyć wszystkim gościom obecnym na uroczystości. Czekoladki, lizaki czy drobne cukierki umilą wszystkim czas spędzony podczas uroczystości. Podziękowania możesz ułożyć obok nakryć gości albo wręczyć im osobiście. Wiele osób decyduje się umieścić słodkości w pudełeczkach na upominki dołączając do nich bilecik z podziękowaniem. Taki upominek bez wątpienia spodoba się każdej obdarowanej osobie ze względu na personalizowaną grafikę w stylu eko, rustykalnym czy botanicznym  na słodkościach. Słodkie upominki to dodatek, którego nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu na Chrzest 2022!

Podziękowania na Chrzest słodycze 52 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 52 elementów
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem 10szt

  Czekoladka na Chrzest na słodki upominek na podziękowanie za przybycie dla gości! Wspaniały pomysł drobnej dekoracji do rozłożenia przy nakryciach gości. Czekoladki są ozdobione przepięknym motywem złotych stópek i gałązki eukaliptusa w minimalistycznym stylu. Cudowny pomysł na Chrzest Dziecka!

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Słodki upominek dla gości na Chrzest w postaci czekoladki to idealny wybór na podziękowanie. Czekoladka posiada personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka oraz datą. Piękny botaniczny motyw wpasowuję się w aktualnie pasujące trendy.

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt

  Przepyszne, piękne czekoladki belgijskie z personalizowaną naklejką. Czekoladki cudownie sprawdzą się jako drobny upominek sam w sobie lub świetnie wypełnią ozdobne pudełeczka. Motyw pudrowych kwiatów na czekoladce idealnie wpisuje się w przyjęcie z okazji Chrztu. 

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Chrzest Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Chrzest Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladka personalizowana na Chrzest Dziękuję z sercem! Czekoladka jest świetnym dodatkiem do upominków dla gości, można ją rozłożyć obok nakryć na stole czy opakować w cudne, ozdobne pudełeczka. Czekoladka ma personalizowaną naklejkę z datą Chrztu i imieniem dziecka. Całość wygląda niesamowicie!

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Uniwersalne czekoladki podziękowanie za przybycie dla gości na Chrzest, Komunię, ślub czy Roczek. Czekoladki dekorowane są pudrowymi kwiatami na kraftowym tle oraz posiadają napis "Dziękujemy". Taki upominek jest bardzo oryginalny oraz z pewnością zaskoczenie wśród gości. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladka podziękowanie uniwersalna na każdą okazję! Czekoladka ozdobiona jest botanicznym motywem gałązki eukaliptusa, co dodaje całości niezwykłej elegancji. Czekoladki warto zapakować w ozdobne pudełeczka i wręczyć gościom jako drobny upominek w podziękowaniu za przybycie. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Stópki 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Stópki 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladki z motywem złotych stópek oraz napisem Dziękuje to wspaniała propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Czekoladki wspaniale prezentują się ułożone na talerzach gości lub w szklanych misach. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Recenzje

  Czekoladki mleczne z motywem serduszka i napisem Dziękuję to wspaniały upominek dla gości Twojej restauracji. Słodkie upominki wspaniale prezentują się na stole na talerzach gości lub w szklanych misach. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKA na Chrzest Złote Stópki UPOMINEK W OPAKOWANIU
  4,98 zł brutto inf zł szt. netto
  CZEKOLADKA na Chrzest Złote Stópki UPOMINEK W OPAKOWANIU

  Upominek dla gości na Chrzest Święty z motywem złotych stópek. Wykonany w złoto-białym kolorze bilecik oraz czekoladka z napisem Dziękujemy. Taka czekoladka z bilecikiem idealnie sprawdzi się jako upominek dla zaproszonych gości na Chrzest dziecka. 

  4,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  3,98 zł brutto
 • TIC TAC na podziękowanie W OPAKOWANIU Botaniczny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  TIC TAC na podziękowanie W OPAKOWANIU Botaniczny

  Słodkie podziękowanie dla gości w postaci ponadczasowe drażetki TIC TAC. Są kolorowe, niewielkie, bardzo oryginalnie zapakowane. Pięknie skomponują się z dekoracją stołu podczas przyjęcia. Zachwycą wszystkich zaproszonych!

  3,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  3,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z...

  Słodkie krówki na podziękowanie to genialny pomysł aby podziękować gościom za przybycie! Krówki posiadają personalizowane papierki z imieniem oraz datą przyjęcia. Dzięki swej uniwersalnej grafice krówki sprawdzą się na każdą uroczystość. Rewelacyjnie wyglądają rozłożone przy talerzach lub zapakowane w woreczki z organzy lub pudełeczka z tej samej kolekcji!

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt

  Krówki Dziękuję z sercem na słodkie podziękowanie dla gości. Krówki mają personalizowane papierki, ozdobione imieniem dziecka i datą okazji. Taki personalizowany dodatek świetnie sprawdzi się na każdą uroczystość, cudnie podkreślając jej charakter. Krówki niesamowicie będą wyglądać rozłożone przy nakryciach gości czy zapakowane w ozdobne pudełeczka. 

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 20szt

  Personalizowane krówki jako podziękowanie dla gości z okazji Chrztu Świętego. Dekorowane grafiką pudrowych kwiatów pasują idealnie na przyjęcie dziewczynki. Krówki najlepiej ułożyć obok nakryć gości.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM...

  Smaczne krówki zawinięte w personalizowane papierki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Idealnie nadają się na podziękowanie gościom za przybycie. Krówki można zapakować w woreczki z organzy i ułożyć przy nakryciach.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Białe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Białe Kwiaty Z IMIENIEM...

  Krówki na podziękowanie dla gości to fantastyczny pomysł na słodki upominek dla gości na Chrzest czy Komunię dziecka! Krówki warto rozłożyć przy nakryciach gości czy w ozdobnych misach na stole. Krówki zdobione są efektownym papierkiem ze wzorem białych kwiatów oraz imieniem dziecka i datą uroczystości.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Botaniczne Serce Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Botaniczne Serce Z...

  Pyszne krówki śmietankowe na słodkie podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię dziecka! Krówki w personalizowanym papierku z przepięknym wzorem to wyjątkowy pomysł na drobny upominek dla gości w ramach podziękowań na za przybycie. Krówki warto rozłożyć przy nakryciach gości czy w ozdobnych misach!

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki podziękowanie na słodki upominek dla gości to fantastyczny pomysł na dodatek do upominków dla gości! Krówki zapakowane są w ozdobny papierek w botanicznym motywie gałązki eukaliptusa w wersji minimalistycznej. Dzięki temu całość wygląda niesamowicie pięknie i świetnie sprawdzi się jako element do Słodkiego Stołu czy do rozłożenia przy nakryciach...

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt

  Krówki na Chrzest na podziękowanie dla gości w słodkiej odsłonie! Krówki na Chrzest zapakowane są w papierek ozdobiony motywem złotych stópek. Krówki świetnie się sprawdzą rozłożone w dekoracyjnych misach na Słodkim Stole czy przy nakryciach dla gości. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości w minimalistycznej odsłonie! Papierki na krówki ozdobione są delikatnym, złotym sercem, co dodaje im niesamowitej elegancji i szyku. Krówki świetnie sprawdzą się jako słodki upominek dla gości czy do rozłożenia w ozdobnych misach jako część Słodkiego Stołu na każdą okazję. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt

  Przepyszne słodkie krówki zawinięte w papierki z kwiatowym motywem i napisem Słodkości dla Ciebie. Świetnie sprawdzą się jako podziękowanie dla gości za przybycie na przyjęcie lub jako słodki upominek z okazji Dnia Kobiet czy Walentynek. Możesz umieścic je jako element większego kosza prezentowego. 

  19,98 zł brutto
 • CIASTECZKO z wróżbą dla gości Dziękuję (+etykiety z imieniem) 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą dla gości Dziękuję z sercem Z IMIENIEM...

  Ciasteczko z wróżbą dla gości to przepyszna forma na słodkie podziękowania dla gości. Ciasteczka z wróżbą to uniwersalna i oryginalna propozycja, która zachwyci wszystkich. Ciasteczka można ułożyć obok nakryć czy zapakować w ozdobne pudełeczko. Delikatna grafika ze słowem Dziękuję cudownie wpasuje się w przyjęcie na każdą okazję!

  26,98 zł brutto
 • CIASTECZKO z wróżbą na Chrzest rustykalne z wianuszkiem (+etykiety z imieniem) 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest rustykalne z wianuszkiem (+etykiety...

  Ciasteczko z wróżbą to elegancki upominek dla gości zgromadzonych na uroczystości Chrztu Świętego. Motyw rustykalnego wianuszka bez wątpienia zachwyci wszystkich gości. Ciasteczka posiadają personalizacje w postaci naklejek z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  26,98 zł brutto
 • CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt
  21,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Oryginalne podziękowanie dla gości w postaci słodkich ciasteczek z wróżbą. Ciasteczka zdobione są naklejką z grafiką botanicznej gałązki eukaliptusa. Upominki zawierają pomyślne wróżby, które zaskoczą Twoich gości.  

  21,98 zł brutto
 • CIASTECZKO z wróżbą na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa Z...

  Smaczne ciasteczko z wróżbą to niepowtarzalny pomysł na podziękowanie! Ciastko zdobi naklejka z motywem gałązki eukaliptusa, imieniem oraz datą przyjęcia. Takie ciasteczko możesz położyć obok talerza lub zapakować w ozdobne pudełeczko z tej samej kolekcji!

  26,98 zł brutto
 • CIASTECZKO z wróżbą na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM 10szt

  Ciasteczko z wróżbą na podziękowanie dla gości na Chrzest Święty maluszka! Ciasteczko z pozytywną wróżbą to wspaniały pomysł na drobny upominek dla gości do rozłożenia przy nakryciach. Ciasteczko ozdobione jest personalizowaną etykietą ozdobioną grafiką złotych stópek i eukaliptusa. Całość wygląda niezwykle elegancko.

  26,98 zł brutto
 • CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest Złote Stópki 10szt
  21,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest Złote Stópki 10szt

  Ciasteczka z wróżbą z naklejką z motywem złotych stópek to piękna propozycja podziękowania dla gości. Podziękują najbliższym za przybycie i wręczone prezenty. To piękny upominek, który zaskoczy zaproszonych na Chrzest Święty. 

  21,98 zł brutto
 • CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest botaniczne serce (+etykiety z imieniem) 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest botaniczne serce (+etykiety z...

  Kruche herbatniki z wróżbą w środku to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty dziecka. Ciasteczka ozdobione naklejką z imieniem dziecka i białymi kwiatami pozwoli pięknie podziękować najbliższym. Cudownie prezentują się przy nakryciach gości.

  26,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (bszn)

  Słodki miodek na podziękowanie to Hit ostatnich lat! Miód ozdobiony jest personalizowaną naklejką z motywem gałązki eukaliptusa oraz imieniem dziecka i datą. Jest to elegancka forma podziękowania która na pewno przypadnie do gustu wielu osobom! 

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn)

  Przepyszny wielkokwiatowy miód zamknięty w malutkim słoiczku to rewelacyjna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest Święty. Miodek dzięki wspaniałym ozdobom w postaci materiału, sznureczka oraz personalizowanej naklejki prezentuje się doskonale. Piękny upominek dla najbliższych z okazji Chrztu malucha. 

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na słodkie podziękowanie dla gości w przepięknej, rustykalnej odsłonie! Miodek jest estetycznie ozdobiony białym kapturkiem i przewiązany jutowym sznureczkiem, a na słoiczku ma personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka i datą. Taki miodek to pomysł na słodkie podziękowanie najwyższej klasy!

  8,98 zł brutto
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY...

  Pięknie przygotowane miodki w stylu botanicznym na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość. Uniwersalny miodek dekorowany jest białym materiałowym kapturkiem, który przewiązany został sznurkiem jutowym. Całość dopełnia naklejka z grafiką gałązki eukaliptusa i napisem: "Słodkie podziękowanie".

  7,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)

  Słoiczek miodu to niezwykłe podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego. Miodek został pięknie przyozdobiony białym kapturkiem oraz sznurkiem jutowym. Każdy miodek posiada naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  8,98 zł brutto
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka)

  Miodek na podziękowanie zdobiony materiałowym kapturkiem i delikatną różyczką na sznureczku jutowym. Tak ozdobiony miodek z personalizowaną naklejką z napisem Słodkie Podziękowanie będzie genialnym pomysłem na słodki upominek dla gości w ramach podziękowań za przybycie na przyjęcie. 

  11,98 zł brutto
 • MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny...

  Miód na podziękowanie na każdą okazję! Świetnie sprawdzi się na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Miodek przewiązany jest ozdobnym jutowym sznureczkiem z malutką różyczką, co sprawia, że całość wygląda niezwykle elegancko i szykownie. Miód wielokwiatowy pochodzi z polskiej pasieki, co tylko dodaje mu wspaniałego charakteru. 

  11,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 52 elementów

Podziękowania na Chrzest 2022 słodycze - słodkie upominki dla gości

Nie ma lepszego i bardziej sprawdzonego sposobu na wyrażenie wdzięczności niż drobny, słodki upominek. Jeśli zależy Ci na podziękowaniu gościom za obecność podczas Chrztu Świętego Twojego dziecka, najlepiej podaruj im coś pysznego, co wywoła uśmiechy na twarzach wszystkich zebranych. Słodką niespodziankę możesz dodatkowo umieścić w urokliwych pudełkach i dołączyć do nich bileciki, dzięki którym Twoi bliscy poczują się naprawdę wyjątkowo. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach i z ekspresową wysyłką.

Czekoladki na podziękowanie dla gości na Chrzest

Podziękowania dla gości na Chrzest w formie mlecznej czekolady to smaczna i miła niespodzianka, którą możesz przygotować na wiele sposobów. Upominki ułożone na dużym talerzu w miejscu dostępnym dla wszystkich będą wyglądały efektownie i dodatkowo ubiorą stół podczas przyjęcia. Z kolei czekoladki umieszczone w woreczkach z organzy lub kartonowych pudełeczkach z pewnością pozytywnie zaskoczą Twoich gości i sprawią, że nikt nie przejdzie koło nich obojętnie. Nasze czekoladki ozdobione są szykownymi grafikami w biało-złotych barwach w stylu rustykalnym, botanicznym czy boho, dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać je na przyjęcia w konkretnym stylu i motywie. 

Czekoladka podziękowanie na Chrzest

Czekoladka podziękowanie na Chrzest z grafiką złotych stópek i wiankiem z eukaliptusem

Słodkie upominki na podziękowanie na Chrzest - cukierki, lizaki, miodki, krówki

Owocowe lizaki z kolorowymi akcentami są ciekawym rozwiązaniem dla podziękowań dla gości. Dzięki wyrazistym barwom ożywią każdy stół i przyciągną spojrzenia, a Twoi bliscy niewątpliwie przyjmą taki podarek z radością. Podziękowanie w formie lizaka świetnie nadaje się do umieszczenia w szklankach przy indywidualnych nakryciach gości, dzięki czemu nadasz im oryginalny i ciekawy styl. Cukierki z serduszkami będą uroczo prezentować się w większych naczyniach, z których każdy będzie miał możliwość zaczerpnięcia ich dowolnej ilości. Możesz zapakować także po kilka sztuk cukierków w pudełka z podziękowaniami i ofiarować je swoim gościom lub pozostawić je tak, aby wszyscy mogli się poczęstować. Wśród naszych słodkości z personalizowanymi etykietkami znajdziecie również fantastyczne, urocze miodki, śmietankowe krówki na Chrzest czy okrągłe lizaczki. 

lizaki na chrzest w kartonikach

Krówki na Chrzest Święty z minimalistycznym motywem złotych stópek

Słodkie podziękowania dla gości na Chrzest w botanicznym stylu

Czekoladki, miodki, krówki i owocowe lizaki na Chrzest 2022 z motywem złotych stópek wśród wianuszka z eukaliptusem to genialny sposób na podziękowanie swoim gościom w eleganckim stylu utrzymanym w botanicznych, eko trendach. Z powodzeniem możesz połączyć je w jeden upominek lub wybrać tylko jedną z opcji. Podziękowania pięknie prezentowały się będą ułożone przy indywidualnych nakryciach gości albo włożone w szklaną misę ustawioną pośrodku stołu. Czekoladki i lizaki z etykietkami w botanicznym stylu opakowane są w białe, estetyczne kartoniki ze złotą aplikacją nawiązującą do charakteru uroczystości i ozdobnymi napisami “Dziękujemy!” oraz “Chrzest Święty”. Naturalne miodki na Chrzest ozdobione są białymi kapturkami i przewiązane jutowym sznureczkiem, co dodaje im odpowiedniego charakteru. Dla dodania upominkom galanterii, przewiąż je dodatkowo złotymi wstążkami, które również zakupisz na naszej stronie internetowej.

Miodek na podziękowanie dla gości na Chrzest w stylu botanicznym