Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla gości Chrzest

Podziękowania dla gości na Chrzest stają się coraz bardziej popularne na polskich przyjęciach. Drobne upominki takie jak czekoladki, cukierki czy nawet lizaki sprawiają, że goście czują się wyróżnieni. Podziękowania dla gości na Chrzest możesz zrobić również samodzielnie używając w tym celu gotowych pudełeczek na upominki. Wewnątrz nich możesz umieścić różne słodkości a pudełeczko udekorować możesz bilecikiem z podziękowaniem. taka drobna rzecz wywoła uśmiech na twarzach zaproszonych gości a pudełeczka ustawione obok nakryć gości będą dodatkową dekoracją stołu.

Podziękowania dla gości Chrzest 

Podkategorie

 • Słodkie podziękowania...

  Słodkie podziękowania na Chrzest, które możesz wręczyć wszystkim gościom obecnym na uroczystości. Czekoladki, lizaki czy drobne cukierki umilą wszystkim czas spędzony podczas uroczystości. Podziękowania możesz ułożyć obok nakryć gości albo wręczyć im osobiście. Wiele osób decyduje się umieścić słodkości w pudełeczkach na upominki dołączając do nich bilecik z podziękowaniem. Taki upominek bez wątpienia spodoba się każdej obdarowanej osobie.

 • Pudełeczka...

  Pudełeczka podziękowania na Chrzest pomogą Ci w wyjątkowy sposób stworzyć upominki dla gości zaproszonych na uroczystość. Dzięki temu możesz samodzielnie przygotować prezenty, które najlepiej prezentują się ułożone obok nakryć gości. Pudełeczka z upominkami możesz również wręczyć samodzielnie. Na Chrzest polecamy pudełka na podziękowania aniołki, które podkreślą niewinność maluszka. Wewnątrz pudełek można umieścić różne słodkości takie jak czekoladki na Chrzest czy drobne cukierki. Dzięki temu każdy z gości bez wątpienia będzie zaskoczony!

 • Bileciki z...

  Bileciki z podziękowaniem na Chrzest to bardzo subtelny element dekoracji, który bez wątpienia zauważą wszyscy zaproszeni goście. Taki Upominek będzie nie tylko dekoracją stołu na Chrzest ale również delikatnym podziękowaniem za udział w przyjęciu. Bilecik możesz umieścić na nakryciach gości lub przywiązać wstążką do pudełeczka z drobnym upominkiem. Najmodniejszym wzorem bilecików z podziękowaniem jest grafika złotych stópek. Która idealnie komponuje się z innymi dodatkami w kolorze złota i bieli.

 • Pudełka na ciasto na...

  Pudełka na ciasto na Chrzest są coraz częściej wybierane przez naszych klientów. Dzięki nim możesz stworzyć wyjątkowe podziękowanie dla gości zaproszonych na uroczystość. W ofercie sklepu znajdziecie pudełka na ciasto dla dziewczynki oraz chłopca. Zdobione wzorami w stylu botanicznym czy boho, bez wątpienia zachwycą gości obecnych na przyjęciu. Dla tych co wolą puścić wodze fantazji oferujemy białe pudełka do samodzielnej aranżacji. Ozdobić je możecie sznurkami, wstążkami czy naklejkami na pudełka. Dzięki temu tort na Chrzest zostanie zjedzony do ostatniego kawałka.

 • Stemple na Chrzest i...

  Stemple na Chrzest to genialny sposób na dekoracje na Chrzest - zaproszenia, czy podziękowania dla gości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz stemple okrągłe z roślinnymi motywami, które dodają niezwykłej świeżości i naturalnego efektu. Mamy również stemple personalizowane na Chrzest Święty, które dodatkowo podkreślą charakter i znaczenie tego wydarzenia. Z naszym stemplem zwykła kartka papieru nabierze unikatowego stylu. Nasze stemple z roślinnym, kwiatowym wzorem zapewnią wiele komplementów i zachwytu.