Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest chłopca które pomogą Wam zaprosić gości na uroczystość. Najmodniejsze zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania. Jeśli zastanawiacie się jakie zaproszenia są najmodniejsze polecamy zaproszenia na Chrzest w stylu botanicznym. Delikatna gałązka eukaliptusa bez wątpienia skupi na sobie uwagę gości. Gotowe zaproszenia to alternatywa dla wszystkich zabieganych. Nasze zaproszenia posiadają wewnątrz tekst do samodzielnego uzupełnienia, tylko najważniejszymi informacjami. Najbardziej oryginalne zaproszenia na Chrzest Święty znajdziecie w ofercie naszego sklepu.

Zaproszenia na Chrzest chłopca 19 produktów

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest w biało-złotej kolorystyce dekorowane uroczym motywem gołąbka. Piękne i niepowtarzalne - pozwolą zaprosić gości zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. W komplecie znajdują się białe dopasowane koperty. Autorski wzór dostępny w naszym sklepie!

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt...

  Najmodniejsze zaproszenia na Chrzest w tym sezonie dekorowane nadrukiem dziecięcych stópek w wianuszku! Zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania oczarują gości i pozwolą zaprosić ich w elegancki sposób. Minimalistyczny motyw pięknie pasuje zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest Święty w najmodniejszym wzorze ze złotymi stópkami dostępny w naszym sklepie! Zaproszenia na Chrzest w biało-złotej kolorystyce dekorowane minimalistycznymi stópkami zaproszą gości w wyjątkowy sposób. W komplecie znajdują się także białe dopasowane koperty, które pięknie dopełniają całość.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty)
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX...

  Zaproszenia na Chrzest złocone z motywem złotych stópek pozwolą pięknie zaprosić gości na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. Pięknie pasują na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia pięknie połyskują, dzięki czemu wspaniale wpisują się w najnowsze trendy.

  39,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki...

  Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest Święty to świetny wybór. Zaproszenia z motywem złotych stópek są najmodniejsze w tym sezonie. Prezentują się pięknie, a minimalistyczny motyw sprawia, że są bardzo eleganckie. Całość wygląda estetycznie i pozwoli wyróżnić Rodziców Chrzestnych.

  9,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Gałązka Eukaliptusa...

  Zaproszenia na Chrzest w botanicznym stylu zdobione nadrukiem gałązki eukaliptusa. Zaproszenia na Chrzest z eukaliptusem świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Prezentują się elegancko i modnie. W komplecie znajdują się także dopasowane białe koperty, a zaproszenia pakowane są po 10szt. Zaleta - szybka wysyłka!

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dekorowane nadrukiem eukaliptusa. Świetnie wpisują się w botaniczny i naturalny styl. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania. Wyglądają bardzo efektownie i pięknie. Wykonane z grubego papieru zostały zapakowane po 10 sztuk wraz z białymi eleganckimi kopertami.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest Święty z eukaliptusem wykonane w zielono-złotej kolorystyce to piękny dodatek na przyjęcie dla chłopca i dziewczynki. Do kompletu warto dokupić zaproszenia dla Chrzestnych z tym samym motywem. Zaproszenia są przystosowane do samodzielnego wypisania, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus...

  Zaproszenia dla Chrzestnych z eukaliptusem pozwolą ich wyróżnić i zaprosić na uroczystość w wyjątkowy sposób. Biało-zielony motyw świetnie wpisuje się w trendy. Tylko u nas tak piękny komplet zaproszeń wykonany z wysokiej jakości papieru. Do zaproszeń dołączone są białe eleganckie koperty.

  8,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest  Święty z motywem złotego aniołkiem to Jedne z najpiękniejszych zaproszeń na uroczystość. Zaproszenia są bardzo eleganckie, posiadają nadruk aniołka w złotym kolorze. W komplecie znajdują się także wstążki do przewiązania zaproszeń oraz białe koperty. To świetny wybór zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł Stróż 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł...

  Zaproszenia na Chrzest Święty w rustykalnym stylu zdobione grafiką anioła stróża. Zaproszenia posiadają w komplecie koperty, dzięki którym łatwo wręczycie je gościom. Całość wspaniale wpisuje się w aktualne trendy.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty...

  Zaproszenia na Chrzest utrzymane w szykownym stylu, dekorowane najmodniejszą grafiką. Zaproszenia są dekorowane nadrukiem szarozielonych gałązek oraz geometrycznych elementów w kolorze matowego złota. W komplecie znajdują się białe dopasowane koperty, które wspaniale dopełnią całości.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Delikatne Kwiaty 10szt (+wstążki+koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Delikatne Kwiaty...

  Biało-zielone zaproszenia na Chrzest z motywem gałązek i kwiatów to piękna propozycja zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. W komplecie znajdują się dopasowane koperty oraz wstążeczki do przewiązania zaproszeń.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół...

  Zaproszenia na Chrzest z kościółkiem i wózeczkiem będą idealną propozycją zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Prezentują się bardzo subtelnie, a pastelowa kolorystyka świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości papieru, pakowane po 10szt w zestawie z białymi eleganckimi kopertami.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Lily of The Valley 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Lily of The Valley...

  Zaproszenia na Chrzest z wianuszkiem z konwalii to piękna propozycja zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia pięknie pasują do całej kolekcji Lily of the Valley, z której dostępne są u nas także inne elementy. Zaproszenia są sprzedawane po 10szt w komplecie z białymi kopertami. Prezentują się bardzo delikatnie i elegancko.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek...

  Zaproszenia na Chrzest dekorowane uroczym złotym wianuszkiem w minimalistycznym stylu. Zaproszenia wykonane są w odcieniach bieli i złota. Posiadają w komplecie białe dopasowane koperty. Prezentują się elegancko i uroczyście.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka w najmodniejszym stylu! Zaproszenia w botaniczne wzory to świetna propozycja na zaproszenie gości na tę uroczystość w przepiękny sposób. Zaproszenia idealnie wpasowują się na przyjęcia w trendach eko, boho. Zaproszenia, w połączeniu z kopertami z papieru kraft będą się prezentować niesamowicie!

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z...

  Zaproszenia na Chrzest Święty chłopca i dziewczynki w nowoczesnych trendach! Zaproszenia ozdobione są cudownym wzorem wianuszka z gałązkami eukaliptusa. Taki roślinny, botaniczny wzór świetnie wpasuje się w przyjęcia w stylu boho, eko. Do zestawu dołączone są koperty w odcieniu stonowanej zieleni. Całość będzie prezentować się niesamowicie!

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Serce i białe kwiaty 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest Serce i białe...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka w oryginalnym, autorskim wzorze botanicznego serduszka! Zaproszenia ozdobione wzorem kwiatowego wieńca w kształcie serca pozwolą Wam w cudowny sposób zaprosić gości na to ważne wydarzenie. Dodatkowo zaproszenia przepięknie się nadają na przyjęcia w stylu boho, eko. 

  20,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Kiedy długo wyczekiwany syn wreszcie pojawia się na świecie, przychodzi czas na zorganizowanie chłopcu Chrztu Świętego razem z wyjątkowym przyjęciem dla najbliższych. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na uroczystość w domu, czy w wynajętym lokalu, gości należy zaprosić z odpowiednim wyprzedzeniem, aby wszyscy mogli odpowiednio zaplanować sobie ten dzień. Wzorów zaproszeń na Chrzest jest wiele, dlatego najlepiej dopasować je do wybranego przez siebie motywu przyjęcia. 

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Jedną z popularniejszych propozycji na Chrzest Święty chłopca jest minimalistyczne połączenie złota i czystej bieli. Grafika delikatnego, złotego aniołka trzymającego w rączkach małego gołębia to znakomity wybór, który z pewnością poruszy Twoich najbliższych. Taką kartkę dobrze jest także udekorować wstążką w dopasowanym kolorze, dzięki której z łatwością uzyskasz oryginalny i zachwycający efekt. Wysokiej jakości materiały, rewelacyjne wykonanie i szybka wysyłka to gwarancja zadowolenia. Białe, eleganckie koperty dołączone do zaproszeń zabezpieczą je podczas transportu i pięknie dopełnią całość. 

Zaproszenia na Chrzest chłopca z grafiką aniołka

Zaproszenia na Chrzest chłopca w botanicznym stylu

Botaniczne aplikacje na zaproszeniach to absolutny hit sezonu. Zielone, pełne nadziei barwy i delikatne gałązki to doskonały motyw na zaproszenie na Chrzest Twojego syna! Ich nowoczesny i skromny wygląd z łatwością dopasujesz do swojego przyjęcia, bez względu na to, na jaki styl się zdecydujesz. Oryginalne połączenie geometrycznych wzorów i szaro-zielonych gałązek pozwoli Ci elegancko zaprosić gości na przyjęcie z okazji Chrztu zgodnie z najnowszymi trendami. Białe tło i złote linie podkreślają podniosłą atmosferę uroczystości, a grafika krzyża wewnątrz zaproszenia subtelnie wskazuje na jej kościelny charakter. Zaproszenie z gałązką eukaliptusa jest minimalistyczną wersją kartki w stylu botanicznym. Dzięki prostej formie zaproszenie na Chrzest wygląda estetycznie i szykownie, a dla jego wzbogacenia proponujemy dopasować wstążką w wybranym kolorze, którą możesz zamówić w naszym sklepie.

Zaproszenia na Chrzest z gałązka eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest z gałązką eukaliptusa

Zaproszenie na Chrzest chłopca z pastelowym kościołem

Pastelowy Kościół to zaproszenie, które nada przyjęciu z okazji Chrztu Twojego syna delikatny i niewinny nastrój. Oryginalny, autorski projekt pastelowego kościółka z dziecięcym wózkiem i kwiatami to idealny sposób, aby oczarować gości, a zaproszeniu uroku dodadzą z pewnością załączone do kompletu cienkie wstążki. Wewnątrz zaproszenia znajdziesz gotowy do uzupełnienia tekst, dzięki któremu w natłoku nowych obowiązków związanych z byciem rodzicem uda Ci się szybko i bezproblemowo wpisać wszystkie niezbędne informacje.

Zaproszenia na Chrzest chłopca z pastelowym kościołem

Zaproszenia na Chrzest z pastelowym kościołem