Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest chłopca które pomogą Wam zaprosić gości na uroczystość. Najmodniejsze zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania. Jeśli zastanawiacie się jakie zaproszenia są najmodniejsze polecamy zaproszenia na Chrzest w stylu botanicznym. Delikatna gałązka eukaliptusa bez wątpienia skupi na sobie uwagę gości. Gotowe zaproszenia to alternatywa dla wszystkich zabieganych. Nasze zaproszenia posiadają wewnątrz tekst do samodzielnego uzupełnienia, tylko najważniejszymi informacjami. W naszym sklepie znajdziecie oryginalne zaproszenia na Chrzest w autorskich projektach w styluminimalistycznym, eko, rustykalnym i botanicznym.

Zaproszenia na Chrzest chłopca 41 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Zaproszenia na Chrzest chłopca - zaproszenia na Chrzest w najnowszych trendach

Kiedy długo wyczekiwany syn wreszcie pojawia się na świecie, przychodzi czas na zorganizowanie chłopcu Chrztu Świętego razem z wyjątkowym przyjęciem dla najbliższych. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na uroczystość w domu, czy w wynajętym lokalu, gości należy zaprosić z odpowiednim wyprzedzeniem, aby wszyscy mogli odpowiednio zaplanować sobie ten dzień. Wzorów zaproszeń na Chrzest jest wiele, dlatego najlepiej dopasować je do wybranego przez siebie motywu przyjęcia. 

Minimalistyczne zaproszenia na Chrzest chłopca

Jedną z popularniejszych propozycji na Chrzest Święty chłopca jest minimalistyczne połączenie złota i czystej bieli. Zaproszenia na Chrzest w stylu minimalistycznym to znakomity wybór, który z pewnością poruszy Twoich najbliższych. Taką kartkę dobrze jest także udekorować wstążką w dopasowanym kolorze, dzięki której z łatwością uzyskasz oryginalny i zachwycający efekt. Wysokiej jakości materiały, rewelacyjne wykonanie i szybka wysyłka to gwarancja zadowolenia. Białe, eleganckie koperty dołączone do zaproszeń zabezpieczą je podczas transportu i pięknie dopełnią całość. 

Zaproszenia na Chrzest chłopca w stylu minimalistycznym

Zaproszenia na Chrzest chłopca w botanicznym stylu

Botaniczne aplikacje na zaproszeniach to absolutny hit sezonu. Zielone, pełne nadziei barwy i delikatne gałązki to doskonały motyw na zaproszenie na Chrzest Twojego syna! Ich nowoczesny i skromny wygląd z łatwością dopasujesz do swojego przyjęcia, bez względu na to, na jaki styl się zdecydujesz. Oryginalne połączenie geometrycznych wzorów i szaro-zielonych gałązek pozwoli Ci elegancko zaprosić gości na przyjęcie z okazji Chrztu zgodnie z najnowszymi trendami. Białe tło i złote linie podkreślają podniosłą atmosferę uroczystości, a grafika krzyża wewnątrz zaproszenia subtelnie wskazuje na jej kościelny charakter. Zaproszenia na Chrzest w stylu botanicznym z gałązkami eukaliptusa są minimalistyczną propozycją pełną szyku i elegancji. Dzięki prostej formie zaproszenie na Chrzest wygląda estetycznie i szykownie, a dla jego wzbogacenia proponujemy dopasować wstążką w wybranym kolorze, którą możesz zamówić w naszym sklepie.


Zaproszenia na Chrzest w stylu botanicznym

Zaproszenie na Chrzest chłopca w stylu rustykalnym

Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym to propozycja, która nada przyjęciu z okazji Chrztu Twojego syna delikatny i niewinny nastrój. Oryginalny, autorskie projekty naszych zaproszeń tylko dodają im odpowiedniej elegancji i szyku. Z naszymi zaproszeniami oczarujecie gości. Wewnątrz zaproszeń znajdziesz gotowy do uzupełnienia tekst, dzięki któremu w natłoku nowych obowiązków związanych z byciem rodzicem uda Ci się szybko i bezproblemowo wpisać wszystkie niezbędne informacje.

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym