Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest chłopca które pomogą Wam zaprosić gości na uroczystość. Najmodniejsze zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania. Jeśli zastanawiacie się jakie zaproszenia są najmodniejsze polecamy zaproszenia na Chrzest w stylu botanicznym. Delikatna gałązka eukaliptusa bez wątpienia skupi na sobie uwagę gości. Gotowe zaproszenia to alternatywa dla wszystkich zabieganych. Nasze zaproszenia posiadają wewnątrz tekst do samodzielnego uzupełnienia, tylko najważniejszymi informacjami. Najbardziej oryginalne zaproszenia na Chrzest Święty znajdziecie w ofercie naszego sklepu.

Zaproszenia na Chrzest chłopca 18 produktów

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Kiedy długo wyczekiwany syn wreszcie pojawia się na świecie, przychodzi czas na zorganizowanie chłopcu Chrztu Świętego razem z wyjątkowym przyjęciem dla najbliższych. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na uroczystość w domu, czy w wynajętym lokalu, gości należy zaprosić z odpowiednim wyprzedzeniem, aby wszyscy mogli odpowiednio zaplanować sobie ten dzień. Wzorów zaproszeń na Chrzest jest wiele, dlatego najlepiej dopasować je do wybranego przez siebie motywu przyjęcia. 

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zdecydowanie najpopularniejszą kolorystyką zaproszeń na Chrzest chłopca są błękity. Grafika dziecięcego wózka w otoczeniu delikatnych, białych kwiatów to znakomity wybór, który z pewnością poruszy Twoich najbliższych. Taką kartkę dobrze jest także udekorować wstążką w dopasowanym kolorze, dzięki której z łatwością uzyskasz oryginalny i zachwycający efekt. Wysokiej jakości materiały, rewelacyjne wykonanie i szybka wysyłka to gwarancja zadowolenia. Białe, eleganckie koperty dołączone do zaproszeń zabezpieczą je podczas transportu i pięknie dopełnią całość. 

https://niebieskistolik.pl/5328-thickbox_default/zaproszenia-na-chrzest-kwiatowy-wozek-blekit-10szt-koperty.jpg

Zaproszenia na Chrzest chłopca z grafiką wózeczka

Zaproszenia na Chrzest chłopca w botanicznym stylu

Botaniczne aplikacje na zaproszeniach to absolutny hit sezonu. Zielone, pełne nadziei barwy i delikatne gałązki to doskonały motyw na zaproszenie na Chrzest Twojego syna! Ich nowoczesny i skromny wygląd z łatwością dopasujesz do swojego przyjęcia, bez względu na to, na jaki styl się zdecydujesz. Oryginalne połączenie geometrycznych wzorów i szaro-zielonych gałązek pozwoli Ci elegancko zaprosić gości na przyjęcie z okazji Chrztu zgodnie z najnowszymi trendami. Białe tło i złote linie podkreślają podniosłą atmosferę uroczystości, a grafika krzyża wewnątrz zaproszenia subtelnie wskazuje na jej kościelny charakter. Zaproszenie z gałązką eukaliptusa jest minimalistyczną wersją kartki w stylu botanicznym. Dzięki prostej formie zaproszenie na Chrzest wygląda estetycznie i szykownie, a dla jego wzbogacenia proponujemy dopasować wstążką w wybranym kolorze, którą możesz zamówić w naszym sklepie.

Zaproszenia na Chrzest z gałązka eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest z gałązką eukaliptusa

Zaproszenie na Chrzest chłopca z pastelowym kościołem

Pastelowy Kościół to zaproszenie, które nada przyjęciu z okazji Chrztu Twojego syna delikatny i niewinny nastrój. Oryginalny, autorski projekt pastelowego kościółka z dziecięcym wózkiem i kwiatami to idealny sposób, aby oczarować gości, a zaproszeniu uroku dodadzą z pewnością załączone do kompletu cienkie wstążki. Wewnątrz zaproszenia znajdziesz gotowy do uzupełnienia tekst, dzięki któremu w natłoku nowych obowiązków związanych z byciem rodzicem uda Ci się szybko i bezproblemowo wpisać wszystkie niezbędne informacje.

Zaproszenia na Chrzest chłopca z pastelowym kościołem

Zaproszenia na Chrzest z pastelowym kościołem