Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki charakteryzują się dużą ilością różu. Piękne zaproszenia z kwiatowym nadrukiem są idealne na Chrzest małej księżniczki. Nowoczesne zaproszenia na Chrzest w stylu boho lub botanicznym. Warto również wręczyć specjalnie zaproszenia dla rodziców Chrzestnych. Tak przygotowane kartki na pewno sprawią, że poczują się mocno docenieni. Najbardziej oryginalne są obecnie zaproszenia z nadrukiem złotych stópek dostępne również w wersji błyszczącej.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki 23 produktów

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Każda córka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Dlatego Chrzest takiej małej księżniczki to ogromne wydarzenie, któremu należy poświęcić dużo uwagi i czasu, aby odpowiednio móc celebrować jej wejście do wspólnoty Kościoła. Jedną z pierwszych decyzji, którą podejmują młodzi rodzice organizujący przyjęcie z okazji Chrztu, jest wybór zaproszenia. I tu pojawia się pytanie: jakie rodzaje zaproszeń są popularne i które z nich warto zamówić?

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Niezaprzeczalnym kolorem rządzącym wśród motywów Chrztu dziewczynki jest róż. Jeśli i Ty masz zamiar wyraźnie zaznaczyć, czyje święto tego dnia będziecie obchodzić, wybierz zaproszenia, które świetnie zgrają się z wystrojem lokalu. Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z kwiatowymi wieńcami to ucieleśnienie delikatności, subtelności i uroku. Misterne nadruki pastelowych pąków i gałązek sprawiają, że zaproszenia wyglądają niezwykle pięknie i elegancko. Nadruk bobasa w otoczeniu różowych kwiatów na zaproszeniu Dziecięca Niewinność to oryginalny i autorski projekt, który z pewnością zachwyci Twoich gości. W komplecie znajdziesz również kopertę oraz jasnoróżową wstążkę do samodzielnego przewiązania zaproszeń.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z motywem anioła

Rodzicom prawdziwych aniołków proponujemy zaproszenia na Chrzest z takim właśnie motywem. Rustykalne zaproszenie wykonane na grubym kraftowym papierze to oryginalna oferta wpisująca się w aktualne trendy. Grafika anioła stróża prezentuje się nader uroczo i pięknie, a skromny styl zaproszenia robi wrażenie harmonijnego i przemyślanego. Dzięki delikatnemu charakterowi kartki, dopasujesz ją do każdego rodzaju przyjęcia, również w stylu garden party. Wysokiej jakości materiały i dopasowana koperta do zaproszeń załączona do kompletu zagwarantują Twoim zaproszeniom bezpieczeństwo i wytrzymałość również w trakcie doręczania.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z aniołkiem

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z aniołkiem

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki w złocie

Jeśli zależy Ci na eleganckim i szykownym przyjęciu z okazji Chrztu swojej córki, proponujemy wybrać zaproszenia ze złotymi akcentami. Lśniące aplikacje w kształcie dziecięcych stópek, wózków czy wieńcy to uniwersalna opcja, która zawsze się sprawdza. Entuzjastów blasku i efektywności z pewnością oczarują zaproszenia w wyrazistym stylu. Złota grafika stópek przyciąga spojrzenia, a przy okazji idealnie wpasowuje się w podniosły charakter Chrztu Świętego. Dla zwolenników minimalizmu mamy w ofercie sklepu szykowne zaproszenia udekorowane delikatnym wianuszkiem i prostym krzyżem. Tego typu kartka to subtelny sposób na zaproszenie gości na przyjęcie w uroczysty i elegancki sposób.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki złote

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki ze złotym nadrukiem