Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki charakteryzują przepięknymi, kwiatowymi motywami w delikatnych odcieniach różu lub złota. Piękne zaproszenia z botanicznym, roślinnym nadrukiem to również genialna propozycja na Chrzest małej dziewczynki. Dostępne są również nowoczesne zaproszenia na Chrzest w stylu boho lub botanicznym. Warto również wręczyć specjalnie zaproszenia dla rodziców Chrzestnych. Tak przygotowane kartki na pewno sprawią, że poczują się mocno docenieni. Najbardziej oryginalne są obecnie zaproszenia z nadrukiem złotych stópek, również w wersji błyszczącej.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki 22 produktów

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z...

  Zaproszenia na Chrzest w modnym rustykalnym stylu dekorowane uroczym wianuszkiem z kwiatów. Zaproszenia wspaniale wpisują się w najnowsze trendy, pozwolą zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego. W komplecie znajdują się wysokiej jakości koperty z papieru kraft.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest w biało-złotej kolorystyce dekorowane uroczym motywem gołąbka. Piękne i niepowtarzalne - pozwolą zaprosić gości zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. W komplecie znajdują się białe dopasowane koperty. Autorski wzór dostępny w naszym sklepie!

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt...

  Najmodniejsze zaproszenia na Chrzest w tym sezonie dekorowane nadrukiem dziecięcych stópek w wianuszku! Zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania oczarują gości i pozwolą zaprosić ich w elegancki sposób. Minimalistyczny motyw pięknie pasuje zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest Święty w najmodniejszym wzorze ze złotymi stópkami dostępny w naszym sklepie! Zaproszenia na Chrzest w biało-złotej kolorystyce dekorowane minimalistycznymi stópkami zaproszą gości w wyjątkowy sposób. W komplecie znajdują się także białe dopasowane koperty, które pięknie dopełniają całość.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty)
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX...

  Zaproszenia na Chrzest złocone z motywem złotych stópek pozwolą pięknie zaprosić gości na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. Pięknie pasują na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia pięknie połyskują, dzięki czemu wspaniale wpisują się w najnowsze trendy.

  39,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki...

  Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest Święty to świetny wybór. Zaproszenia z motywem złotych stópek są najmodniejsze w tym sezonie. Prezentują się pięknie, a minimalistyczny motyw sprawia, że są bardzo eleganckie. Całość wygląda estetycznie i pozwoli wyróżnić Rodziców Chrzestnych.

  9,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Gałązka Eukaliptusa...

  Zaproszenia na Chrzest w botanicznym stylu zdobione nadrukiem gałązki eukaliptusa. Zaproszenia na Chrzest z eukaliptusem świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Prezentują się elegancko i modnie. W komplecie znajdują się także dopasowane białe koperty, a zaproszenia pakowane są po 10szt. Zaleta - szybka wysyłka!

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dekorowane nadrukiem eukaliptusa. Świetnie wpisują się w botaniczny i naturalny styl. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania. Wyglądają bardzo efektownie i pięknie. Wykonane z grubego papieru zostały zapakowane po 10 sztuk wraz z białymi eleganckimi kopertami.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest Święty z eukaliptusem wykonane w zielono-złotej kolorystyce to piękny dodatek na przyjęcie dla chłopca i dziewczynki. Do kompletu warto dokupić zaproszenia dla Chrzestnych z tym samym motywem. Zaproszenia są przystosowane do samodzielnego wypisania, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus...

  Zaproszenia dla Chrzestnych z eukaliptusem pozwolą ich wyróżnić i zaprosić na uroczystość w wyjątkowy sposób. Biało-zielony motyw świetnie wpisuje się w trendy. Tylko u nas tak piękny komplet zaproszeń wykonany z wysokiej jakości papieru. Do zaproszeń dołączone są białe eleganckie koperty.

  8,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki dekorowane różowymi kwiatami to idealny sposób, by zaprosić gości na uroczystość. Prezentują się pięknie i bardzo oryginalnie. Całość oczaruje gości i zaprosi ich na uroczystość w wyjątkowy sposób. W komplecie znajdują się także białe eleganckie koperty i wstążki do przewiązania zaproszeń.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest  Święty z motywem złotego aniołkiem to Jedne z najpiękniejszych zaproszeń na uroczystość. Zaproszenia są bardzo eleganckie, posiadają nadruk aniołka w złotym kolorze. W komplecie znajdują się także wstążki do przewiązania zaproszeń oraz białe koperty. To świetny wybór zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł Stróż 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł...

  Zaproszenia na Chrzest Święty w rustykalnym stylu zdobione grafiką anioła stróża. Zaproszenia posiadają w komplecie koperty, dzięki którym łatwo wręczycie je gościom. Całość wspaniale wpisuje się w aktualne trendy.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki Różowe Serce (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki...

  Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z uroczym motywem kwiatowego serca. Zaproszenia zostały wykonane z wysokiej jakości papieru, posiadają w komplecie białe dopasowane koperty. Prezentują się elegancko i pięknie.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty...

  Zaproszenia na Chrzest utrzymane w szykownym stylu, dekorowane najmodniejszą grafiką. Zaproszenia są dekorowane nadrukiem szarozielonych gałązek oraz geometrycznych elementów w kolorze matowego złota. W komplecie znajdują się białe dopasowane koperty, które wspaniale dopełnią całości.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Delikatne Kwiaty 10szt (+wstążki+koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Delikatne Kwiaty...

  Biało-zielone zaproszenia na Chrzest z motywem gałązek i kwiatów to piękna propozycja zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. W komplecie znajdują się dopasowane koperty oraz wstążeczki do przewiązania zaproszeń.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół...

  Zaproszenia na Chrzest z kościółkiem i wózeczkiem będą idealną propozycją zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Prezentują się bardzo subtelnie, a pastelowa kolorystyka świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości papieru, pakowane po 10szt w zestawie z białymi eleganckimi kopertami.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Lily of The Valley 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Lily of The Valley...

  Zaproszenia na Chrzest z wianuszkiem z konwalii to piękna propozycja zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia pięknie pasują do całej kolekcji Lily of the Valley, z której dostępne są u nas także inne elementy. Zaproszenia są sprzedawane po 10szt w komplecie z białymi kopertami. Prezentują się bardzo delikatnie i elegancko.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek...

  Zaproszenia na Chrzest dekorowane uroczym złotym wianuszkiem w minimalistycznym stylu. Zaproszenia wykonane są w odcieniach bieli i złota. Posiadają w komplecie białe dopasowane koperty. Prezentują się elegancko i uroczyście.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka w najmodniejszym stylu! Zaproszenia w botaniczne wzory to świetna propozycja na zaproszenie gości na tę uroczystość w przepiękny sposób. Zaproszenia idealnie wpasowują się na przyjęcia w trendach eko, boho. Zaproszenia, w połączeniu z kopertami z papieru kraft będą się prezentować niesamowicie!

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z...

  Zaproszenia na Chrzest Święty chłopca i dziewczynki w nowoczesnych trendach! Zaproszenia ozdobione są cudownym wzorem wianuszka z gałązkami eukaliptusa. Taki roślinny, botaniczny wzór świetnie wpasuje się w przyjęcia w stylu boho, eko. Do zestawu dołączone są koperty w odcieniu stonowanej zieleni. Całość będzie prezentować się niesamowicie!

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Serce i białe kwiaty 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest Serce i białe...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka w oryginalnym, autorskim wzorze botanicznego serduszka! Zaproszenia ozdobione wzorem kwiatowego wieńca w kształcie serca pozwolą Wam w cudowny sposób zaprosić gości na to ważne wydarzenie. Dodatkowo zaproszenia przepięknie się nadają na przyjęcia w stylu boho, eko. 

  20,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Każda córka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Dlatego Chrzest takiej małej księżniczki to ogromne wydarzenie, któremu należy poświęcić dużo uwagi i czasu, aby odpowiednio móc celebrować jej wejście do wspólnoty Kościoła. Jedną z pierwszych decyzji, którą podejmują młodzi rodzice organizujący przyjęcie z okazji Chrztu, jest wybór zaproszenia. I tu pojawia się pytanie: jakie rodzaje zaproszeń są popularne i które z nich warto zamówić?

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Niezaprzeczalnym kolorem rządzącym wśród motywów Chrztu dziewczynki jest róż. Jeśli i Ty masz zamiar wyraźnie zaznaczyć, czyje święto tego dnia będziecie obchodzić, wybierz zaproszenia, które świetnie zgrają się z wystrojem lokalu. Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z kwiatowymi wieńcami to ucieleśnienie delikatności, subtelności i uroku. Misterne nadruki pastelowych pąków i gałązek sprawiają, że zaproszenia wyglądają niezwykle pięknie i elegancko. Nadruk bobasa w otoczeniu różowych kwiatów na zaproszeniu Dziecięca Niewinność to oryginalny i autorski projekt, który z pewnością zachwyci Twoich gości. W komplecie znajdziesz również kopertę oraz jasnoróżową wstążkę do samodzielnego przewiązania zaproszeń.


Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z motywem anioła

Rodzicom prawdziwych aniołków proponujemy zaproszenia na Chrzest z takim właśnie motywem. Rustykalne zaproszenie wykonane na grubym kraftowym papierze to oryginalna oferta wpisująca się w aktualne trendy. Grafika anioła stróża prezentuje się nader uroczo i pięknie, a skromny styl zaproszenia robi wrażenie harmonijnego i przemyślanego. Dzięki delikatnemu charakterowi kartki, dopasujesz ją do każdego rodzaju przyjęcia, również w stylu garden party. Wysokiej jakości materiały i dopasowana koperta do zaproszeń załączona do kompletu zagwarantują Twoim zaproszeniom bezpieczeństwo i wytrzymałość również w trakcie doręczania.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z aniołkiem

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z aniołkiem

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki w złocie

Jeśli zależy Ci na eleganckim i szykownym przyjęciu z okazji Chrztu swojej córki, proponujemy wybrać zaproszenia ze złotymi akcentami. Lśniące aplikacje w kształcie dziecięcych stópek, wózków czy wieńcy to uniwersalna opcja, która zawsze się sprawdza. Entuzjastów blasku i efektywności z pewnością oczarują zaproszenia w wyrazistym stylu. Złota grafika stópek przyciąga spojrzenia, a przy okazji idealnie wpasowuje się w podniosły charakter Chrztu Świętego. Dla zwolenników minimalizmu mamy w ofercie sklepu szykowne zaproszenia udekorowane delikatnym wianuszkiem i prostym krzyżem. Tego typu kartka to subtelny sposób na zaproszenie gości na przyjęcie w uroczysty i elegancki sposób.


Zaproszenia na Chrzest dziewczynki ze złotym nadrukiem