Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki charakteryzują przepięknymi, kwiatowymi motywami w delikatnych odcieniach różu lub złota. Piękne zaproszenia z botanicznym, roślinnym nadrukiem to również genialna propozycja na Chrzest małej dziewczynki. Dostępne są również nowoczesne zaproszenia na Chrzest w stylu boho lub botanicznym. Warto również wręczyć specjalnie zaproszenia dla rodziców Chrzestnych. Tak przygotowane kartki na pewno sprawią, że poczują się mocno docenieni. Najbardziej oryginalne są obecnie zaproszenia z nadrukiem złotych stópek, również w wersji błyszczącej.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki 53 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki - modne propozycje zaproszeń na Chrzest

Każda córka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Dlatego Chrzest takiej małej księżniczki to ogromne wydarzenie, któremu należy poświęcić dużo uwagi i czasu, aby odpowiednio móc celebrować jej wejście do wspólnoty Kościoła. Jedną z pierwszych decyzji, którą podejmują młodzi rodzice organizujący przyjęcie z okazji Chrztu, jest wybór zaproszenia. I tu pojawia się pytanie: jakie rodzaje zaproszeń są popularne i które z nich warto zamówić?

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki botaniczne

Niezaprzeczalnym przykładem motywu na zaproszenia na Chrzest dziewczynki są kwiatowe wieńce. A teraz dodajcie do tego jeszcze kwiatowe wieńce w stylu boho, eko i powstaje wspaniałą kompozycja. Jeśli i Ty masz zamiar wyraźnie zaznaczyć, czyje święto tego dnia będziecie obchodzić, wybierz zaproszenia, które świetnie zgrają się z wystrojem wnętrza. Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z kwiatowymi wieńcami to ucieleśnienie delikatności, subtelności i uroku. Misterne nadruki pastelowych pąków i gałązek sprawiają, że zaproszenia wyglądają niezwykle pięknie i elegancko. Delikatne kwiatowe wieńce, w kształcie serca i okrągłe, na zaproszeniach to oryginalny i autorski projekt, który z pewnością zachwyci Twoich gości. W kompletach znajdziesz również papierowe koperty do zaproszeń i wstążki do samodzielnego przewiązania zaproszeń.


Zaproszenia z motywem kwiatów w kształcie serca na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki w stylu rustykalnym

Rodzicom prawdziwych aniołków proponujemy zaproszenia na Chrzest z takim właśnie motywem. Rustykalne zaproszenie na Chrzest Święty z aniołkiem wykonane na grubym kraftowym papierze to oryginalna oferta wpisująca się w aktualne trendy. Grafika anioła stróża prezentuje się nader uroczo i pięknie, a skromny styl zaproszenia robi wrażenie harmonijnego i przemyślanego. Dzięki delikatnemu charakterowi kartki, dopasujesz ją do każdego rodzaju przyjęcia, również w stylu boho, eko. Wysokiej jakości materiały i dopasowana koperta do zaproszeń załączona do kompletu zagwarantują Twoim zaproszeniom bezpieczeństwo i wytrzymałość również w trakcie doręczania. 

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki w rustykalnym stylu

Złocone zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Jeśli zależy Ci na eleganckim i szykownym przyjęciu z okazji Chrztu swojej córki, proponujemy wybrać zaproszenia ze złotymi akcentami. Lśniące aplikacje w kształcie dziecięcych stópek, roślinnych kompozycji to uniwersalna opcja, która zawsze się sprawdza. Entuzjastów blasku i efektywności z pewnością oczarują zaproszenia w wyrazistym stylu. Złota grafika przyciąga spojrzenia, a przy okazji idealnie wpasowuje się w podniosły charakter Chrztu Świętego. Dla zwolenników minimalizmu mamy w ofercie sklepu szykowne zaproszenia na Chrzest Święty w minimalistycznym stylu udekorowane delikatnym wianuszkiem i prostym krzyżem. Tego typu kartka to subtelny sposób na zaproszenie gości na przyjęcie w uroczysty i elegancki sposób.


Zaproszenia na Chrzest dziewczynki ze złotym nadrukiem dziecięcych stópek