Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest do wypisania to nieodłączny element każdego przyjęcia. Oryginalne zaproszenia na Chrzest w stylu boho są często wybierane przez naszych klientów. Jeśli zastanawiacie się gdzie kupić zaproszenia polecamy sklep internetowy, dzięki temu w łatwy sposób wybierzecie zaproszenia z dostawa do domu. Najbardziej nowoczesne są zaproszenia w stylu boho z gałązką eukaliptusa. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również specjalnie zaproszenia dla rodziców Chrzestnych, które wyróżnią ich w tym wyjątkowym dniu.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania 22 produktów

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z...

  Zaproszenia na Chrzest w modnym rustykalnym stylu dekorowane uroczym wianuszkiem z kwiatów. Zaproszenia wspaniale wpisują się w najnowsze trendy, pozwolą zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego. W komplecie znajdują się wysokiej jakości koperty z papieru kraft.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest w biało-złotej kolorystyce dekorowane uroczym motywem gołąbka. Piękne i niepowtarzalne - pozwolą zaprosić gości zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. W komplecie znajdują się białe dopasowane koperty. Autorski wzór dostępny w naszym sklepie!

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt...

  Najmodniejsze zaproszenia na Chrzest w tym sezonie dekorowane nadrukiem dziecięcych stópek w wianuszku! Zaproszenia na Chrzest do samodzielnego wypisania oczarują gości i pozwolą zaprosić ich w elegancki sposób. Minimalistyczny motyw pięknie pasuje zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest Święty w najmodniejszym wzorze ze złotymi stópkami dostępny w naszym sklepie! Zaproszenia na Chrzest w biało-złotej kolorystyce dekorowane minimalistycznymi stópkami zaproszą gości w wyjątkowy sposób. W komplecie znajdują się także białe dopasowane koperty, które pięknie dopełniają całość.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty)
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX...

  Zaproszenia na Chrzest złocone z motywem złotych stópek pozwolą pięknie zaprosić gości na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. Pięknie pasują na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia pięknie połyskują, dzięki czemu wspaniale wpisują się w najnowsze trendy.

  39,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki...

  Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest Święty to świetny wybór. Zaproszenia z motywem złotych stópek są najmodniejsze w tym sezonie. Prezentują się pięknie, a minimalistyczny motyw sprawia, że są bardzo eleganckie. Całość wygląda estetycznie i pozwoli wyróżnić Rodziców Chrzestnych.

  9,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Gałązka Eukaliptusa...

  Zaproszenia na Chrzest w botanicznym stylu zdobione nadrukiem gałązki eukaliptusa. Zaproszenia na Chrzest z eukaliptusem świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Prezentują się elegancko i modnie. W komplecie znajdują się także dopasowane białe koperty, a zaproszenia pakowane są po 10szt. Zaleta - szybka wysyłka!

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dekorowane nadrukiem eukaliptusa. Świetnie wpisują się w botaniczny i naturalny styl. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania. Wyglądają bardzo efektownie i pięknie. Wykonane z grubego papieru zostały zapakowane po 10 sztuk wraz z białymi eleganckimi kopertami.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest Święty z eukaliptusem wykonane w zielono-złotej kolorystyce to piękny dodatek na przyjęcie dla chłopca i dziewczynki. Do kompletu warto dokupić zaproszenia dla Chrzestnych z tym samym motywem. Zaproszenia są przystosowane do samodzielnego wypisania, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus...

  Zaproszenia dla Chrzestnych z eukaliptusem pozwolą ich wyróżnić i zaprosić na uroczystość w wyjątkowy sposób. Biało-zielony motyw świetnie wpisuje się w trendy. Tylko u nas tak piękny komplet zaproszeń wykonany z wysokiej jakości papieru. Do zaproszeń dołączone są białe eleganckie koperty.

  8,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki dekorowane różowymi kwiatami to idealny sposób, by zaprosić gości na uroczystość. Prezentują się pięknie i bardzo oryginalnie. Całość oczaruje gości i zaprosi ich na uroczystość w wyjątkowy sposób. W komplecie znajdują się także białe eleganckie koperty i wstążki do przewiązania zaproszeń.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt...

  Zaproszenia na Chrzest  Święty z motywem złotego aniołkiem to Jedne z najpiękniejszych zaproszeń na uroczystość. Zaproszenia są bardzo eleganckie, posiadają nadruk aniołka w złotym kolorze. W komplecie znajdują się także wstążki do przewiązania zaproszeń oraz białe koperty. To świetny wybór zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł Stróż 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł...

  Zaproszenia na Chrzest Święty w rustykalnym stylu zdobione grafiką anioła stróża. Zaproszenia posiadają w komplecie koperty, dzięki którym łatwo wręczycie je gościom. Całość wspaniale wpisuje się w aktualne trendy.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki Różowe Serce (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki...

  Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z uroczym motywem kwiatowego serca. Zaproszenia zostały wykonane z wysokiej jakości papieru, posiadają w komplecie białe dopasowane koperty. Prezentują się elegancko i pięknie.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty...

  Zaproszenia na Chrzest utrzymane w szykownym stylu, dekorowane najmodniejszą grafiką. Zaproszenia są dekorowane nadrukiem szarozielonych gałązek oraz geometrycznych elementów w kolorze matowego złota. W komplecie znajdują się białe dopasowane koperty, które wspaniale dopełnią całości.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Delikatne Kwiaty 10szt (+wstążki+koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Delikatne Kwiaty...

  Biało-zielone zaproszenia na Chrzest z motywem gałązek i kwiatów to piękna propozycja zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. W komplecie znajdują się dopasowane koperty oraz wstążeczki do przewiązania zaproszeń.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół...

  Zaproszenia na Chrzest z kościółkiem i wózeczkiem będą idealną propozycją zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Prezentują się bardzo subtelnie, a pastelowa kolorystyka świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości papieru, pakowane po 10szt w zestawie z białymi eleganckimi kopertami.

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Lily of The Valley 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Lily of The Valley...

  Zaproszenia na Chrzest z wianuszkiem z konwalii to piękna propozycja zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia pięknie pasują do całej kolekcji Lily of the Valley, z której dostępne są u nas także inne elementy. Zaproszenia są sprzedawane po 10szt w komplecie z białymi kopertami. Prezentują się bardzo delikatnie i elegancko.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek...

  Zaproszenia na Chrzest dekorowane uroczym złotym wianuszkiem w minimalistycznym stylu. Zaproszenia wykonane są w odcieniach bieli i złota. Posiadają w komplecie białe dopasowane koperty. Prezentują się elegancko i uroczyście.

  20,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka w najmodniejszym stylu! Zaproszenia w botaniczne wzory to świetna propozycja na zaproszenie gości na tę uroczystość w przepiękny sposób. Zaproszenia idealnie wpasowują się na przyjęcia w trendach eko, boho. Zaproszenia, w połączeniu z kopertami z papieru kraft będą się prezentować niesamowicie!

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  23,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z...

  Zaproszenia na Chrzest Święty chłopca i dziewczynki w nowoczesnych trendach! Zaproszenia ozdobione są cudownym wzorem wianuszka z gałązkami eukaliptusa. Taki roślinny, botaniczny wzór świetnie wpasuje się w przyjęcia w stylu boho, eko. Do zestawu dołączone są koperty w odcieniu stonowanej zieleni. Całość będzie prezentować się niesamowicie!

  23,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Serce i białe kwiaty 10szt (+koperty)
  20,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZAPROSZENIA na Chrzest Serce i białe...

  Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka w oryginalnym, autorskim wzorze botanicznego serduszka! Zaproszenia ozdobione wzorem kwiatowego wieńca w kształcie serca pozwolą Wam w cudowny sposób zaprosić gości na to ważne wydarzenie. Dodatkowo zaproszenia przepięknie się nadają na przyjęcia w stylu boho, eko. 

  20,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Chrzest Święty to wyjątkowa uroczystość, w czasie której dziecko zostaje oficjalnie przyjęte do wspólnoty chrześcijańskiej. To także ogromne wydarzenie dla świeżo upieczonych rodziców i ich najbliższych - pierwsze w nowym, powiększonym gronie. Oprócz ceremonii kościelnej najczęściej organizuje się dodatkowo przyjęcie z poczęstunkiem dla rodziny i przyjaciół. Po ustaleniu miejsca i daty trzeba jeszcze zaprosić gości, dlatego warto z wyprzedzeniem zastanowić się nad wyborem ładnego wzoru zaproszeń, który oczaruje każdego, kto znajdzie je w swojej skrzynce.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Najpopularniejszymi motywami wśród zaproszeń na Chrzest są dziecięce wózki, stópki i gołębie, które od razu wskazują na charakter uroczystości. Szczególnie zjawiskowo prezentują się aplikacje w kolorach złota przyciągające spojrzenia i wpisujące się w obowiązujące trendy. Nadają się idealnie zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca bez względu na wybrany motyw. Nasze zaproszenia dostaniesz w komplecie z dopasowanymi kopertami, które dodatkowo zabezpieczą je w czasie transportu. Możliwość uzupełnienia gotowego tekstu przyspieszy przygotowywanie zaproszeń i zagwarantuje Ci, że nie zapomnisz o żadnym istotnym szczególe. 

Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym

Zaproszenia na Chrzest w stylu boho na papierze kraft

Zaproszenia na Chrzest z roślinnymi motywami

Jednymi z najpiękniejszych zaproszeń na Chrzest są te z grafikami kwiatów, liści i wieńców. Królują wśród nich motywy w zielonych barwach symbolizujące nadzieję i nowe życie. Absolutnym hitem są w tym sezonie zaproszenia z gałązkami eukaliptusa, które wyglądają niesamowicie elegancko i stylowo, zwłaszcza w połączeniu ze złotą, ozdobną czcionką. Wysokiej jakości nadruk i gruby papier zapewnią Twoim zaproszeniom trwałość i nienaganną prezencję, a szybka wysyłka sprawi, że organizacja przyjęcia z okazji chrztu przebiegnie lekko i przyjemnie. W naszej ofercie znajdziesz także zaproszenia w stylu rustykalnym, które znakomicie wpasują się w uroczystość o takim motywie. Misterny wianuszek z kwiatów tworzy doskonałą kompozycję z drewnianym krzyżem i złotymi literami, a całość dopełniają kraftowe koperty dołączone do kompletu. 

Zaproszenia na Chrzest z botaniczną gałązką Eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest z botaniczną gałązką Eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych

Rodzice Chrzestni to z pewnością jedne z najważniejszych osób podczas ceremonii Chrztu Świętego, dlatego warto zaprosić ich w wyjątkowy sposób. Zaproszenia dla Chrzestnych ze złotym motywem to modne rozwiązanie pozwalające im poczuć, jak znacząca dla Ciebie jest rola, którą zgodzili się pełnić. Komplet zaproszeń z eleganckimi kopertami prezentuje się niezwykle uroczyście i doskonale pasuje do pozostałych zaproszeń z grafiką dziecięcych stópek, które znajdziesz w naszym sklepie.


Zaproszenia dla Chrzestnych ze złotym motywem Złote Stópki