Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest do wypisania to nieodłączny element każdego przyjęcia. Oryginalne zaproszenia na Chrzest w stylu boho i rustykalnym są często wybierane przez naszych klientów. Jeśli zastanawiacie się gdzie kupić zaproszenia polecamy sklep internetowy, dzięki temu w łatwy sposób wybierzecie zaproszenia z dostawa do domu. Najbardziej nowoczesne są zaproszenia w stylu boho z gałązką eukaliptusa. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również specjalnie zaproszenia dla rodziców Chrzestnych, które wyróżnią ich w tym wyjątkowym dniu.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania 45 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Zaproszenia na Chrzest - oryginalne i autorskie projekty!

Chrzest Święty to wyjątkowa uroczystość, w czasie której dziecko zostaje oficjalnie przyjęte do wspólnoty chrześcijańskiej. To także ogromne wydarzenie dla świeżo upieczonych rodziców i ich najbliższych - pierwsze w nowym, powiększonym gronie. Oprócz ceremonii kościelnej najczęściej organizuje się dodatkowo przyjęcie z poczęstunkiem dla rodziny i przyjaciół. Po ustaleniu miejsca i daty trzeba jeszcze zaprosić gości, dlatego warto z wyprzedzeniem zastanowić się nad wyborem ładnego wzoru zaproszeń, który oczaruje każdego, kto znajdzie je w swojej skrzynce.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Najpopularniejszymi motywami wśród zaproszeń na Chrzest są dziecięce wózki, stópki i gołębie, które od razu wskazują na charakter uroczystości. Szczególnie zjawiskowo prezentują się aplikacje w kolorach złota przyciągające spojrzenia i wpisujące się w obowiązujące trendy. Nadają się idealnie zarówno na zaproszenia na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca bez względu na wybrany motyw. Nasze zaproszenia dostaniesz w komplecie z dopasowanymi kopertami, które dodatkowo zabezpieczą je w czasie transportu. Możliwość uzupełnienia gotowego tekstu przyspieszy przygotowywanie zaproszeń i zagwarantuje Ci, że nie zapomnisz o żadnym istotnym szczególe. 

Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym

Zaproszenia na Chrzest w stylu boho na papierze kraft

Zaproszenia na Chrzest z roślinnymi motywami

Jednymi z najpiękniejszych zaproszeń na Chrzest są te z grafikami kwiatów, liści i wieńców. Królują wśród nich motywy w zielonych barwach symbolizujące nadzieję i nowe życie. Absolutnym hitem są w tym sezonie zaproszenia z gałązkami eukaliptusa, które wyglądają niesamowicie elegancko i stylowo, zwłaszcza w połączeniu ze złotą, ozdobną czcionką. Wysokiej jakości nadruk i gruby papier zapewnią Twoim zaproszeniom trwałość i nienaganną prezencję, a szybka wysyłka sprawi, że organizacja przyjęcia z okazji chrztu przebiegnie lekko i przyjemnie. W naszej ofercie znajdziesz także zaproszenia w stylu rustykalnym, które znakomicie wpasują się w uroczystość o takim motywie. Misterny wianuszek z kwiatów tworzy doskonałą kompozycję z drewnianym krzyżem i złotymi literami, a całość dopełniają kraftowe koperty dołączone do kompletu. 

Zaproszenia na Chrzest z botaniczną gałązką Eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest z botaniczną gałązką Eukaliptusa

Zaproszenia na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych

Rodzice Chrzestni to z pewnością jedne z najważniejszych osób podczas ceremonii Chrztu Świętego, dlatego warto zaprosić ich w wyjątkowy sposób. Zaproszenia dla Chrzestnych ze złotym motywem to modne rozwiązanie pozwalające im poczuć, jak znacząca dla Ciebie jest rola, którą zgodzili się pełnić. Komplet zaproszeń z eleganckimi kopertami prezentuje się niezwykle uroczyście i doskonale pasuje do pozostałych zaproszeń z motywem złotych stópek, które znajdziesz w naszym sklepie. Również polecamy przepiękne zaproszenia dla Chrzestnych z roślinnym motywem gałązki Eukaliptusa, który cudownie wpisuje się w najnowsze trendy boho, eko, minimalistyczne.

Zaproszenia dla Chrzestnych z eukaliptusem

Zaproszenia dla Chrzestnych z motywem roślinnym w stylu minimalistycznym