Nowe produkty

Ostatnie posty

Drewniane dekoracje na wesele

Drewniane dekoracje na wesele to najczęściej wybierane dodatki w tym sezonie. Rustykalne wesela są coraz częściej organizowane przez Młodych Polaków a do tego stylu najlepiej pasują drewniane dekoracje. Na rustykalne wesele bardzo często wybierane są drewniane zawieszki na krzesła Pary Młodej. Dekoracje na wesele w rustykalnym stylu zachowane są w naturalnych barwach takie jak biele, beże oraz brązy. Nie można zapomnieć również o innych dekoracjach takich na balony na wesele czy banery. Dzięki temu stworzycie wyjątkowy wystrój całej sali.

Drewniane dekoracje na wesele 17 produktów

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Drewniane dekoracje na wesele

Drewno to wdzięczny i uniwersalny materiał, z którego można stworzyć nadzwyczajne dekoracje do domu i na przyjęcia. Ozdoby ze sklejki bądź naturalnych pieńków są absolutnym hitem wesel już od kilku lat. W tym sezonie również gorąco polecamy drewniane elementy do ubrania sali czy ogrodu, które doskonale zgracie z wystrojem w dowolnym stylu. 

Drewniana strzałka na wesele

Drewniana strzałka w naturalnym kolorze to znakomita dekoracja na przyjęcie weselne. Możecie zawiesić ją przed wejściem do lokalu lub na ścianie sali, kierując grot - oczywiście - w kierunku stołu i Państwa Młodych. Strzałka jest gładka i wystarczająco duża, żeby zamieścić na niej spersonalizowany napis, na przykład z imionami nowożeńców. Taka dekoracja z powodzeniem nadaje się do ubrania żywymi kwiatami czy wstążkami, które dodadzą jej lekkości i romantyczności. Do zawieszenia strzałki służy jutowy sznurek dołączony do zestawu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyście użyli do tego tasiemki lub zwyczajnie postawili ozdobę na podwyższeniu. Drewnianą strzałkę możecie również wykorzystać jako zabawny gadżet do fotobudki weselnej lub na sesję zdjęciową. Z odpowiednim napisem stanie się ona niepowtarzalnym rekwizytem, który z przyjemnością będziecie oglądać w pamiątkowym albumie.

Drewniana strzałka do dekoracji

Drewniana strzałka do dekoracji

Drewniana sztaluga

Nieduża drewniana sztaluga jest świetną ozdobą na każdy stół weselny. Możecie umieścić na niej menu na wieczór bądź numerki stołów. Popularnym ostatnimi czasy pomysłem jest również wykorzystanie drewnianej sztalugi do spersonalizowania przyjęcia poprzez ułożenie na niej ramki ze zdjęciami Młodej Pary. Taka dekoracja pięknie wyglądać będzie nie tylko na stole, ale także na barze czy parapecie. Rozstawcie kilka sztalug na sali i uczyńcie swoje wesele jeszcze bardziej wyjątkowym! Sztaluga ma stabilną nóżkę i kolor naturalnego drewna, więc sprawdzi się podczas dowolnej uroczystości. Perfekcyjnie prezentować się będzie w zestawieniu z innymi drewnianymi elementami wystroju, zwłaszcza przybrana zielonymi gałązkami czy pojedynczymi kwiatami. 

Drewniana sztaluga do dekoracji stolików

Drewniana sztaluga do dekoracji stolików

Drewniane napisy na stół weselny 

Napisy “Mrs” i “Mr” to fantastyczna dekoracja, którą z chęcią wykorzystuje wiele par podczas dekorowania swojej sali weselnej. Solidnie i estetycznie wykonane duże litery w fantazyjnym stylu urzekająco wyglądały będą na głównym stole tuż przed Parą Młodą. Napisy niezaprzeczalnie przyciągną spojrzenia gości i jeszcze efektowniej zwrócą uwagę na nowożeńców. Najlepiej umieścić je przy zewnętrznej krawędzi stołu tak, aby przypadkiem nie zasłoniły ich inne dekoracje stołu na wesele. Drewniane napisy weselne fenomenalnie wyjdą na zdjęciach z przyjęcia.

Drewniane napisy do dekoracji

Drewniane napisy do ozdoby stołu