Nowe produkty

Ostatnie posty

SERWETKI

Serwetki dla restauracji są niezbędnym elementem, udekorują stół niezależnie od przyjęcia. Serwetki pełnią funkcję również praktyczną, służą do wytarcia rąk i ust po zakończonym posiłku. W naszej ofercie mamy serwetki: papierowe, flizelinowe, materiałowe, okolicznościowe, podtalerze podkładki oraz kieszonki na sztućce. Serwetki papierowe, flizelinowe idealnie sprawdzą się podczas każdej okazji, ponieważ są dostępne w wielu kolorach oraz wzorach. Serwetki okolicznościowe wykorzystuje się podczas specjalnych przyjęć. Kieszonki na sztućce, podtalerze podkładki sprawią, że nakrycie stołu w lokalu będzie eleganckie. Dodatkowymi dekoracjami dla restauracji, które będą potrzebne do zorganizowania przyjęcia to: świece, świeczniki, szkło, wazony, obrusy oraz tiul.

SERWETKI 148 produktów

Podkategorie

 • SERWETKI PAPIEROWE

  Serwetki papierowe dla restauracji  mogą być ozdobne i kolorowe - jest to nieodłączny element nakrycia stołu. Serwetki komunijne, świąteczne, na Chrzest są najczęściej wybieraną dekoracją stołu w lokalu. Serwetki papierowe są jednorazowe i szybko się po nich sprząta. Serwetki gastronomiczne sprawdzą się nie tylko jako ozdoba stołu w lokalu, ale także podczas organizowania eventów na świeżym powietrzu. W naszej ofercie posiadamy serwetki papierowe, które mają wysoką jakość wykonania przez markę Duni.

 • SERWETKI FLIZELINOWE

  Serwetki flizelinowe dla restauracji mogą być jednokolorowe i dekoracyjne. Serwetki flizelinowe sprawdzą się w lokalu jako dekoracje komunijne, świąteczne, na Chrzest. Modne są serwetki flizelinowe białe, złote i srebrne. Flizelina z wyglądu przypomina materiał, ten rodzaj papieru nadaje eleganckiego stylu. Serwetki flizelinowe są jednorazowe, nie trzeba przejmować się praniem i prasowaniem. Serwetki flizelinowe są w rozmiarze 40x40cm.

 • SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE

  Serwetki okolicznościowe dla restauracji to dekoracja do przygotowywania konkretnych przyjęć. Serwetki muszą być dopasowane idealnie pod tematykę okoliczności, powinny pasować do reszty wystroju. Serwetki okolicznościowe wykorzystuje się podczas specjalnych przyjęć, np.: komunia, wesele, chrzest, uroczystości żałobne oraz święta. Każda okoliczność ma charakterystyczną kolorystykę, czy motyw, w jakim klimacie się odbędzie. W restauracji warto zadbać o to, aby każdy szczegół był dopracowany pod każdym względem. Wysoka jakość serwetek marki Duni to gwarancja tego, że całe przyjęcie będzie miało wspaniały, elegancki wygląd. W naszym sklepie internetowym podpowiadamy jakie serwetki wybrać  na konkretną okazję. Co powinno znaleźć się dodatkowo na stole w restauracji? Podczas ważnych przyjęć w restauracji nie powinno zabraknąć takich dekoracji jak: obrusy, tiul, wazony, świeczniki, świece. 

 • PODTALERZE PODKŁADKI

  Podkładki pod talerze flizelinowe prostokątne i papierowe ażurowe okrągłe są dodatkową dekoracją stołu w restauracji. Podtalerze białe, srebrne, złote pasują na każde przyjęcie, w każdej kolorystyce. Dostępne są również podkładki dekoracyjne, które mają motywy dopasowane pod konkretną okazję: wiosna, jesień, święta bożonarodzeniowe. Podkładki pod talerze prostokątne można wykorzystać pod talerzami. Okrągłe podkładki ażurowe mogą być umieszczone na talerzach, gdzie mogą znajdować się np. słodkości.

 • KIESZONKI NA SZTUĆCE

  Kieszonki na sztućce dla restauracji są dodatkowym elementem nakrycia stołu. Można wyróżnić kieszonki na sztućce papierowe, flizelinowe posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość i przyjazność dla środowiska. W ofercie posiadamy okolicznościowe kieszonki na sztućce na Komunię i Chrzest. Kieszonki na sztućce są alternatywą dla serwetek, ponieważ po wyciągnięciu z nich sztućców mogą posłużyć do wytarcia ust i rąk po zjedzonym posiłku. Zachęcamy do stworzenia pięknej aranżacji, dodając takie dekoracje na stół jak: serwetki, obrusy, wazony, świeczniki, świece, tiule.

 • PROMOCJE - SUPER CENA!
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 148 elementów

Jak udekorować stół w restauracji? - Serwetki dla restauracji

Serwetki są przydatne w każdej restauracji, kawiarni, cukierni. Serwetki to funkcjonalny, jednocześnie dekoracyjny element wyposażenia lokali gastronomicznych. Serwetki służą przede wszystkim do wycierania twarzy, rąk po zakończonym posiłku. Wykonane są z papieru, flizeliny - dostępne są w wielu wzorach i kolorach.

Rodzaje serwetek dla restauracji

W naszym sklepie internetowym dowiesz się jakie są rodzaje serwetek dla restauracji, dla ułatwienia zrobiliśmy podział serwetek na:

- serwetki papierowe – jednokolorowe i dekoracyjne

- serwetki flizelinowe – jednokolorowe i dekoracyjne

- serwetki materiałowe - jednokolorowe

- serwetki okolicznościowe – dopasowane pod konkretną okoliczność

- podtalerze podkładki - okrągłe i prostokątne

- kieszonki na sztućce  - papierowe i flizelinowe

Serwetki papierowe - obowiązkowa dekoracja stołu

Serwetki papierowe są uniwersalne – występują w rozmiarze 33x33cm. Serwetki papierowe kolorowe i ozdobne są jednorazowe, co ułatwi sprzątanie po zakończonym posiłku, przyjęciu. Zaletą serwetek papierowych jest to, że są dostępne w wielu kolorach i wzorach, które będą pasować na każdą okoliczność. Serwetki papierowe są najczęściej stosowane podczas codziennego funkcjonowania restauracji.

Serwetki papierowe złote dla restauracji

Serwetki flizelinowe - eleganckie nakrycie stołu

Flizelinowe serwetki występują w rozmiarze 40x40cm. Papier, z którego są wykonane serwetki flizelinowe do złudzenia przypomina materiał. Ten rodzaj serwetek jest bardzo trwały i elegancki. Serwetki flizelinowe najczęściej stosowane są podczas ważnych uroczystości w restauracji – musisz je mieć! Serwetki 40x40cm są wykonywane z flizeliny- gruby impregnowany papier, który dzięki procesowi jest gruby, bardzo dobrze wchłania wodę oraz inne ciecze.

Serwetki flizelinowe białe - bestseller!

Serwetki materiałowe - stylowe serwetki dla restauracji

Serwetki materiałowe wykonane są z poliestru. Ten plamoodporny materiał chętnie jest wykorzystywany w restauracjach, można go wyprać i wyprasować. Materiałowe serwetki zdecydowanie mogą pełnić funkcję dekoracyjną nakrycia stołu. Plamoodporny materiał nie wchłania tłuszczu, plam, zabrudzeń.

Serwetki materiałowe - eleganckie serwetki dla restauracji

Serwetki okolicznościowe

Do serwetek okolicznościowych zalicza się wszystkie serwetki: papierowe, flizelinowe. Każda uroczystość ma swój charakterystyczny klimat – motywy, symbole, wzory, kolorystykę. Zrobiliśmy podział na konkretne okoliczności, który ułatwi udekorowanie nakrycia stołu. Można wyróżnić najczęściej kupowane dekoracje stołu, takie jak: serwetki komunijne, serwetki na Chrzest i świąteczne serwetki dla restauracji!

Serwetki okolicznościowe dekoracyjne dla restauracji

Kieszonki na sztućce - dodatkowa dekoracja na stół

Kieszonki na sztućce pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Kieszonki po rozłożeniu można wykorzystać jako serwetkę – funkcja 2w1! Taki dodatkowy element dekoracyjny stworzy piękną aranżację nakrycia stołu podczas każdej uroczystości. Kieszonki są chętnie stosowane w restauracjach, ponieważ sztućce pięknie się prezentują

Kieszonki na sztućce dla restauracji

Podtalerze podkładki

Podkładki wzbogacą nakrycie stołu – mogą być umieszczone na lub pod talerzami. Podkładki pod talerze mają przede wszystkim funkcję praktyczną – wykorzystane pod talerzami chronią obrus przed zabrudzeniem. Dostępne są w dwóch kształtach: okrągłe i prostokątne.

Podtalerze podkładki ażurowe białe

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce