Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

SERWETKI Jest 13 produktów.

Podkategorie

  • PAPIEROWE

    Papierowe serwetki dla restauracji to niezastąpiona dekoracja zastawy stołowej, która ma zadanie zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Serwetki flizelinowe będą eleganckim dodatkiem, idealnym na firmowe przyjęcia, zaś serwetki papierowe w przeróżne wzory wspaniale dopełnią wszelakie aranżacje. Serwetki, które znajdują się w kategorii serwetek papierowych dla restauracji i ogólnej branży HORECA są bogate w rozmaite, przepiękne wzory, cudowne motywy zdobnicze i zawierają szeroką gamą kolorystyczną. 

  • OKOLICZNOŚCIOWE

    Serwetki to wspaniały element dekoracji stołu, który pozwala otrzymać oczekiwany efekt oraz urozmaica zastawę stołową. Dzięki podzieleniu naszych serwetek dla restauracji na konkretne podkategorie, znajdziecie odpowiednie opcje do Waszych preferencji przy zaoszczędzeniu cennego czasu. W naszej kategorii serwetek okolicznościowych, natraficie na opcje serwetek na każdą okazję! Dokładnie w naszym sklepie możecie skompletować cały zestaw dekoracji dla Waszych klientów, czy do Waszych lokali. Nasze przepiękne serwetki okolicznościowe dodadzą cudownego akcentu i charakteru każdej zastawie stołowej!

  • KIESZONKI NA SZTUĆCE

    Kieszonki na sztućce to wspaniały pomysł na dodanie szykownego akcentu całej zastawie oraz urozmaicenie jej ciekawym dodatkiem. Dodatkowo produkt ten jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny, co dodaje mu wartości. Na naszej stronie, w kategorii kieszonek na sztućce do restauracji znajdziecie propozycje, które idealnie komponują się z naszymi serwetkami - nie martwcie się, wszystko idealnie się skomponuje. Również dzięki ogromnej gamie kolorystycznej naszych kieszonek, będziecie w stanie wybrać te najbardziej odpowiednie do Waszego lokalu, hotelu, czy restauracji.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów