Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka, które pomogą wyrazić Wasze uczucia do nich. Personalizowane kubki, poduszki z nadrukiem czy fartuchy oczarują każdą Babcię i Dziadka. Dzięki personalizacji jest to osobisty prezent, który będzie piękną pamiątką dla dziadków na długie lata. Wspólny prezent dla Babci i Dziadka w postaci dopasowanych kubków z imionami lub dużych drewnianych skrzyń z winem i czekoladą. Wszystkie prezenty ozdobione są cudownymi grafikami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Wybierz praktyczny prezent dla Dziadków z naszego sklepu. 

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 84 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to szczególne daty w kalendarzu. W tym czasie dobrze jest zamienić się rolami i okazać dziadkom troskę oraz miłość, którą zwykle dostajemy od nich. Jak najlepiej to zrobić? Niewątpliwie dziadków najbardziej ucieszą odwiedziny ich ukochanych wnuków. Wspólna kawa przy wyśmienitym cieście czy innych słodkościach oraz rozmowa będą dla nich najpiękniejszym prezentem. Jeśli jednak do tych chwil spędzonych razem chcesz dołączyć także materialny upominek, który już zawsze będzie przypominał o Tobie babci i dziadkowi, obowiązkowo zajrzyj do naszej oferty. Znajdziesz w niej symboliczne drobiazgi i praktyczne akcesoria, które na pewno spodobają się obdarowanym osobom. Wszystkie produkty zostały stworzone specjalnie z myślą o babciach i dziadkach, którzy całe serca oddają swoim wnukom. 

Bombonierka ze zdjęciem dla Babci Bombonierka z imieniem oraz podpisem dla Dziadka

Bombonierki dla babci i Dziadka z Waszym zdjęciem oraz podpisem

Personalizowane kubki ceramiczne dla babci i dziadka

Kubek to przedmiot codziennego użytku, który przydaje się w każdym domu. Z tego też powodu nie mamy żadnych wątpliwości, że Twoi dziadkowie ucieszą się z tak praktycznego i ładnego prezentu. Każdy z naszych kubków zdobiony jest autorskim motywem, który oczarowuje swoim modnym wyglądem. Biały kubek z różowymi kwiatami i napisem “Ogród miłości wyrasta w sercu babci” to niezwykle kobieca propozycja na prezent w dniu 21 stycznia. Dzień później dziadkowi podarować możesz natomiast kubek z czarną rączką dla dziadka z zabawną grafiką starszego pana. Na naczyniu nadrukowany został też napis “Król dziadek jest tylko jeden”. Obdarowane w ten sposób osoby korzystając ze swoich kubków, będą mogły każdego dnia wspominać ukochanego wnuka.

Kubek dla Babci z podpisem oraz kwiatową grafiką
Kubek dla Babci z podpisem oraz kwiatową grafiką

Kubek dla Dziadka z Waszym zdjęciem i zielonymi liśćmi
Kubek dla Dziadka z Waszym zdjęciem i zielonymi liśćmi

Kubki dla Babci i Dziadka z uszkiem w kształcie serca
Kubki dla Babci i Dziadka z uszkiem w kształcie serca

Praktyczne notesy z imieniem dla dziadka i babci

Wśród personalizowanych prezentów dla dziadków znajdują się również bardzo użyteczne duże notesy. Obdarowane osoby mogą w nich zapisywać ważne wydarzenia, planować czas bądź zbierać wspomnienia. To także świetny materiał na przepiśnik z popisowymi daniami babci! Notatnik z grafiką babci w okularach doskonale wpisuje się w charakter Dnia Babci. Co więcej, okładkę można spersonalizować za pomocą imienia adresatki prezentu. Dzięki temu upominek dla babci będzie jedyny w swoim rodzaju! W analogiczny sposób stworzony został notes dla dziadka. Gruba okładka z obrazkiem posiwiałego mężczyzny i imieniem adresata upominku sprawia, że zeszyt prezentuje się niezwykle oryginalnie. Twoi bliscy będą mile zaskoczeni takim podarunkiem.

Notatnik dla Babci z jej imieniemNotes Dziadka z dopasowaną grafiką i imieniem

Notatniki dla Babci i Dziadka z dopasowanymi grafikami

Symboliczne aniołki na prezenty dla dziadków

Prezent dla dziadków z okazji ich święta może być również bardzo symboliczny. Takim upominkiem niewątpliwie jest wykonany z drewna aniołek w odcieniach bieli i szarości. Samodzielnie stojąca figurka będzie znakomicie wyglądać na parapecie, regale czy komodzie w mieszkaniu obdarowanej osoby. Aniołka można podarować babci lub dziadkowi na dowolną okazję, pokazując im w ten sposób, jak wiele dla Ciebie znaczą. Figurka ma włosy wykonane z włóczki, a do jej piersi przymocowane jest duże serduszko z podziękowaniem. Jest to więc niepowtarzalny upominek dla dziadków w dniu ich święta. Piękny prezent wzruszy Twoich bliskich i na długo zapadnie im w pamięci. Niewątpliwie z przyjemnością będą mu się przyglądać każdego dnia, myśląc o wnuku, który sprawił im tak unikalny podarunek.

Aniołek dla Babci z drewna

Drewniany aniołek dla Babci jako piękne podziękowanie

Aniołek z drewna dla Dziadka

Aniołek z drewna dla Dziadka