Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka, które pomogą wyrazić Wasze uczucia do nich. Personalizowane kubki, poduszki z nadrukiem czy fartuchy oczarują każdą Babcię i Dziadka. Dzięki personalizacji jest to osobisty prezent, który będzie piękną pamiątką dla dziadków na długie lata. Wspólny prezent dla Babci i Dziadka w postaci dopasowanych kubków z imionami lub dużych drewnianych skrzyń z winem i czekoladą. Wszystkie prezenty ozdobione są cudownymi grafikami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Wybierz praktyczny prezent dla Dziadków z naszego sklepu. 

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 211 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 211 elementów
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Elegancki zestaw prezentowy dla ukochanej Babci. Podaruj upominek z kawą mieloną, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, szklanym kieliszkiem w złotym kolorze oraz ciasteczkiem z wróżbą. Zamów box z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Szukasz prezentu, który można wręczyć ukochanej Babci w dniu jej święta? Wybieraj zestaw z satynowym szlafrokiem w jasnoróżowym kolorze, satynową opaską na oczy oraz winem w kryształowej butelce. Zamów upominek w kobiecej odsłonie z przepięknymi produktami. Box udekorowany wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości

  Prezent dla Babci z personalizacją, tekstem podziękowania oraz grafiką pudrowych kwiatów. Wybieraj zestaw z winem w kryształowej butelce, satynową opaską, solą do kąpieli, naturalną gąbką luffa oraz śmietankowymi krówkami. Podaruj ukochanej Babci przepiękny zestaw w pudełku w grubej tektury. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Upominek dla Babci w eleganckiej odsłonie. Zamów zestaw z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj prezent w kobiecej odsłonie z likierem, czekoladą oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczona jest personalizacja, tekst podziękowania oraz grafika pudrowych kwiatów. Wybieraj przepiękny box dla Niej. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Upominek dla Babci umieszczony w pudełku w kraftowym kolorze z grubej tektury. Zamów zestaw w kobiecej odsłonie z alkoholem, czekoladkami, czekoladą białą ręcznie robioną oraz aromatyczną kawą mieloną. Podaruj box z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. Całość udekorowana złota wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości

  Upominek dla Babci z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Wybieraj zestaw z kawą mieloną, świecą sojową w brązowym słoiku, zapałkami w opakowaniu w kształcie serca, śmietankowymi krówkami raz materiałowym kwiatem. Podaruj box udekorowany złotą wstążką. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie

  Prezent dla Babci w dużym, białym boxie z grubej tektury o ciekawej strukturze. Wybieraj zestaw w kobiecej odsłonie z aromatyczną kawą, drewnianym masażerem, naturalnym mydłem, bambusowym lusterkiem, gąbką luffa oraz szczotką do masażu ciała. Podaruj elegancki prezent z kwiatem piwonii i eukaliptusa. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaksujące Chwile
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaksujące Chwile

  Upominek dla Babci z personalizacją oraz motywem graficznym kwiatów piwonii i eukaliptusa. Zamów zestaw z aromatyczną herbatą w kraftowej torebce, świeżo paloną kawą, winem białym półwytrawnym oraz mlecznymi czekoladkami. Kupuj pudełko z oryginalną zawartością w kobiecej odsłonie. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy

  Przepiękny kobiecy upominek, który można wręczyć ukochanej Babci w dniu jej święta. Podaruj zestaw z balsamem do ciała i rąk, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie oraz naturalną gąbką luffa. Wybieraj box udekorowany złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax

  Upominek dla Babci w pudełku prezentowy z grubej tektury z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj zestaw z winem w kryształowej butelce, satynową opaską, gumką do włosów, patyczkami zapachowymi oraz świecą zapachową. Podaruj box z motywem graficznym różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Elegancki zestaw prezentowy w kobiecej odsłonie z przepięknymi produktami. Wybieraj box w kraftowej odsłonie o ciekawej strukturze. Zamów prezent z satynowym szlafrokiem lub kompletem bielizny do wyboru, opaską na oczy oraz winem w kryształowej butelce. Kupuj upominek z motywem pudrowych kwiatów. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Wyjątkowy prezent dla Dziadka zamknięty w pudełku prezentowym. W środku znajdziesz zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem w puszce z colą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Całość dopełniają personalizowane życzenia, idealne na Dzień Dziadka. Zachwyć bliską osobę ekskluzywnym oraz stylowym upominkiem! 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Upominek dla Dziadka umieszczony w przepięknym pudełku prezentowym. W środku znajdziesz zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem w puszce z colą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Dopełnieniem są personalizowane życzenia na srebrnej naklejce. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Prezent dla Dziadka, który można wręczyć na wiele specjalnych okazji. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do schładzania napojów, eleganckimi skarpetkami oraz cukierkami. Idealnie skomponowany zestaw udekorowany jest srebrną wstążką.

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie...

  Upominek w dużym boxie z grubej tektury dla Babci. Podaruj elegancki zestaw z winem bezalkoholowym, krówkami śmietankowymi, czekoladami oraz mydełkiem w kształcie makaroników. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Całość ozdobiona różową wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Upominek dla Babci w przepięknym boxie prezentowym wykonanym z grubej tektury. Wybieraj zestaw z ginem, różową świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi oraz czekoladami. Podaruj kobiecy zestaw ukochanej osobie. Kupuj prezent z motywem różowych kwiatów w najnowszych trendach. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości

  Upominek z najlepszymi produktami dla ukochanej Babci. Wybieraj zestaw z likierem truskawkowym, czekoladą oraz czekoladkami. Podaruj box w kraftowym kolorze z grubej tektury. Zamów pudełko z personalizacją, tekstem podziękowania oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie

  Upominek dla Babci z personalizacją, tekstem podziękowania oraz grafiką różowych kwiatów. Wybieraj zestaw z likierem truskawkowym, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Podaruj przepiękny prezent udekorowany wstążką.  

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja

  Upominek dla Babci w eleganckiej odsłonie. Wybieraj zestaw z winem półsłodkim, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Zamów box z grubej tektury o ciekawej strukturze z najlepszymi produktami dla Niej. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie

  Prezent dla Babci udekorowany złota wstążką. Wybieraj zestaw z alkoholem o smaku czereśni, czekoladkami, czekoladą ręcznie robioną z truskawkami, świecą sojową w szklanym słoiku oraz zapałkami w opakowaniu w kształcie serca. Zamów box dla ukochanej Babci z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek

  Zestaw prezentowy w eleganckiej odsłonie z idealnie skomponowaną zawartością dla Niej. Podaruj ukochanej Babci z okazji jej święta przepiękny box z grubej tektury o specjalnej strukturze. Wybieraj upominek z mała butelką białego wina musującego oraz kieliszkiem z czarnego szkła. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Upominek w eleganckiej odsłonie z winem musującym w kryształowej butelce oraz kieliszkiem ze szkła w złotym kolorze. Zamów pudełko z oryginalną zawartością, personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów. Przepiękny i kobiecy upominek można wręczyć ukochanej Babci z okazji jej święta. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny

  Zestaw dla miłośnika kaw w czarnym boxie wykonanym z grubej tektury. Podaruj ukochanemu Dziadkowi prezent z idealnie skomponowanymi produktami. Kupuj upominek z syropem do kawy, kawą mieloną o cudownym aromacie irlandzkiej whisky, kubkiem termicznym oraz czekoladkami. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Upominek dla ukochanego Dziadka z winem półwytrawnym, kawą mieloną, śmietankowymi krówkami oraz czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie. Podaruj prezent z personalizacją na wieczku oraz motywem graficznym w krafcie. Całość ozdobiona jest złotą wstążką. Podaruj zestaw z imieniem. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Przepiękny i oryginalny upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie. Podaruj z okazji Dnia Dziadka box w czarnej kolorystyce. W skład zestawu wchodzi: wino czerwone półwytrawne, krówki o śmietankowym smaku, czekoladki oraz migdały. Zamów prezent w męskiej odsłonie. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt

  Szukasz oryginalnego prezentu z najlepszymi produktami dla swojego Dziadka? Zamawiaj zestaw z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, kawą mieloną o smaku irlandzkiej whisky, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Podaruj upominek z przepyszną zawartością idealną do pochrupania. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Mega box prezentowy z idealnie skomponowaną zawartością można wręczyć ukochanemu Dziadkowi w dniu jego święta. W skład zestawu wchodzi: alkohol, kawa mielona, satynowa mucha, cukierki oraz eleganckie bawełniane skarpetki. Wybieraj upominek z personalizacją, życzeniami oraz stylową grafiką na wieczku. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Podziękuj Dziadkowi wręczając przepiękny upominek w czarnym boxie z grubej tektury. Wybieraj zestaw z alkoholem, likworami, świecą sojową, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Podaruj prezent udekorowany wstążką z motywem graficznym w srebrno-czarnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Szukasz prezentu dla Dziadka z oryginalną zawartością? Wybieraj zestaw z alkoholem premium w stylowej butelce, bawełnianymi skarpetkami oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Styl i klasa

  Mega box z oryginalną zawartością, która spodoba się obdarowanemu Dziadkowi. Wybieraj upominek z alkoholem, metalową piersiówką z ekoskóry, eleganckimi skarpetkami z bawełny, migdałami w czekoladzie, satynową muchą oraz czekoladkami. Wybieraj spersonalizowany prezent z grafiką w krafcie. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Ekskluzywny zestaw dla mężczyzny z alkoholem. Wybieraj upominek na Dzień Dziadka w skład, którego wchodzi: czekolada Jim Beam, puszka Jim Beam z colą, pistacje, fistaszki do pochrupania oraz przepyszne cukierki. Podaruj spersonalizowany prezent ze stylową grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Upominek dla Dziadka w pudełku wykonanym z grubej tektury. Zamów elegancki zestaw z alkoholem wysokiej jakości, Jim Beamem w puszce z colą, czekoladą oraz przepysznymi cukierkami. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie.

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Mega box z oryginalną zawartością oraz motywem graficzny w krafcie. Podaruj ukochanemu Dziadkowi spersonalizowany upominek udekorowany wstążką. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, kamieniami do schładzania napojów, skarpetkami, świecą sojową oraz przepysznymi czekoladkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Irish Cream

  Elegancki zestaw w boxie wykonanym z grubej tektury. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw w czarno-kraftowej kolorystyce. W skład prezentu wchodzi: alkohol, czekoladki, czekolada, migdały oraz aromatyczna kawa. Idealny upominek, który można wręczyć z okazji Dnia Dziadka. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Elegancki zestaw prezentowy dla Dziadka z motywem graficzny w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamów upominek z alkoholem, przepysznymi truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami do pochrupania, świecą sojową w brązowym słoiczku oraz cukierkami. Podaruj idealnie skomponowany box.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Szukasz pomysłu na prezent dla ukochanego Dziadka? Podaruj upominek z brandy, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw w krafcie. Zamów elegancki box z najlepszymi produktami udekorowany wstążką. 

  219,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 211 elementów

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to szczególne daty w kalendarzu. W tym czasie dobrze jest zamienić się rolami i okazać dziadkom troskę oraz miłość, którą zwykle dostajemy od nich. Jak najlepiej to zrobić? Niewątpliwie dziadków najbardziej ucieszą odwiedziny ich ukochanych wnuków. Wspólna kawa przy wyśmienitym cieście czy innych słodkościach oraz rozmowa będą dla nich najpiękniejszym prezentem. Jeśli jednak do tych chwil spędzonych razem chcesz dołączyć także materialny upominek, który już zawsze będzie przypominał o Tobie babci i dziadkowi, obowiązkowo zajrzyj do naszej oferty. Znajdziesz w niej symboliczne drobiazgi i praktyczne akcesoria, które na pewno spodobają się obdarowanym osobom. Wszystkie produkty zostały stworzone specjalnie z myślą o babciach i dziadkach, którzy całe serca oddają swoim wnukom. 

Bombonierka ze zdjęciem dla Babci Bombonierka z imieniem oraz podpisem dla Dziadka

Bombonierki dla babci i Dziadka z Waszym zdjęciem oraz podpisem

Personalizowane kubki ceramiczne dla babci i dziadka

Kubek to przedmiot codziennego użytku, który przydaje się w każdym domu. Z tego też powodu nie mamy żadnych wątpliwości, że Twoi dziadkowie ucieszą się z tak praktycznego i ładnego prezentu. Każdy z naszych kubków zdobiony jest autorskim motywem, który oczarowuje swoim modnym wyglądem. Biały kubek z różowymi kwiatami i napisem “Ogród miłości wyrasta w sercu babci” to niezwykle kobieca propozycja na prezent w dniu 21 stycznia. Dzień później dziadkowi podarować możesz natomiast kubek z czarną rączką dla dziadka z zabawną grafiką starszego pana. Na naczyniu nadrukowany został też napis “Król dziadek jest tylko jeden”. Obdarowane w ten sposób osoby korzystając ze swoich kubków, będą mogły każdego dnia wspominać ukochanego wnuka.

Kubek dla Babci z podpisem oraz kwiatową grafiką
Kubek dla Babci z podpisem oraz kwiatową grafiką

Kubek dla Dziadka z Waszym zdjęciem i zielonymi liśćmi
Kubek dla Dziadka z Waszym zdjęciem i zielonymi liśćmi

Kubki dla Babci i Dziadka z uszkiem w kształcie serca
Kubki dla Babci i Dziadka z uszkiem w kształcie serca

Praktyczne notesy z imieniem dla dziadka i babci

Wśród personalizowanych prezentów dla dziadków znajdują się również bardzo użyteczne duże notesy. Obdarowane osoby mogą w nich zapisywać ważne wydarzenia, planować czas bądź zbierać wspomnienia. To także świetny materiał na przepiśnik z popisowymi daniami babci! Notatnik z grafiką babci w okularach doskonale wpisuje się w charakter Dnia Babci. Co więcej, okładkę można spersonalizować za pomocą imienia adresatki prezentu. Dzięki temu upominek dla babci będzie jedyny w swoim rodzaju! W analogiczny sposób stworzony został notes dla dziadka. Gruba okładka z obrazkiem posiwiałego mężczyzny i imieniem adresata upominku sprawia, że zeszyt prezentuje się niezwykle oryginalnie. Twoi bliscy będą mile zaskoczeni takim podarunkiem.

Notatnik dla Babci z jej imieniemNotes Dziadka z dopasowaną grafiką i imieniem

Notatniki dla Babci i Dziadka z dopasowanymi grafikami

Symboliczne aniołki na prezenty dla dziadków

Prezent dla dziadków z okazji ich święta może być również bardzo symboliczny. Takim upominkiem niewątpliwie jest wykonany z drewna aniołek w odcieniach bieli i szarości. Samodzielnie stojąca figurka będzie znakomicie wyglądać na parapecie, regale czy komodzie w mieszkaniu obdarowanej osoby. Aniołka można podarować babci lub dziadkowi na dowolną okazję, pokazując im w ten sposób, jak wiele dla Ciebie znaczą. Figurka ma włosy wykonane z włóczki, a do jej piersi przymocowane jest duże serduszko z podziękowaniem. Jest to więc niepowtarzalny upominek dla dziadków w dniu ich święta. Piękny prezent wzruszy Twoich bliskich i na długo zapadnie im w pamięci. Niewątpliwie z przyjemnością będą mu się przyglądać każdego dnia, myśląc o wnuku, który sprawił im tak unikalny podarunek.

Aniołek dla Babci z drewna

Drewniany aniołek dla Babci jako piękne podziękowanie

Aniołek z drewna dla Dziadka

Aniołek z drewna dla Dziadka