Nowe produkty

Ostatnie posty

Tort na 18 Urodziny

Jak udekorować Tort na 18 Urodziny? Modne świeczki na tort na osiemnastkę, toppery na tort, zimne ognie i fontanny. Tort na 18 urodziny dziewczyny najczęściej jest utrzymany w kobiecych odcieniach różu i złota. Tort na osiemnastkę chłopaka jest często czarny ze złotymi lub srebrnymi elementami. Niezastąpioną dekoracją tortu urodzinowego będą świeczki urodzinowe z brokatem, które są niedrogą i szybką ozdobą każdego ciasta. Tort wykonany własnoręcznie może być też pomysłem na słodki prezent na 18 urodziny, który z pewnością zostanie doceniony przez solenizanta. To świetny wybór na każdą uroczystość.

Tort na 18 Urodziny 21 produktów

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Tort na 18 Urodziny

Pojawienie się tortu to kulminacyjny punkt wielu przyjęć, w tym imprezy z okazji osiemnastych urodzin. W tym momencie zazwyczaj wszyscy goście robią pamiątkowe zdjęcia solenizantowi zdmuchującemu świeczki, a potem odśpiewują gromkie “Sto lat”. Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę na sali, czy we własnym domu, warto zadbać o to, aby tej chwili towarzyszyła podniosła i wyjątkowa atmosfera, którą zapamiętasz na całe życie. W tworzeniu niebywałego klimatu pomogą Ci z pewnością olśniewające dekoracje na tort, takie jak świeczki, toppery oraz zimne ognie. Przejrzyj naszą fenomenalną ofertę i wybierz ozdoby, o jakich marzysz!

Świeczki na tort

Świeczki to najbardziej popularne dekoracje, jakie umieszcza się na tortach urodzinowych. Korzenie tego zwyczaju sięgają jeszcze starożytności i choć w dzisiejszych czasach świeczki nie mają już tego samego znaczenia to nadal nie wyobrażamy sobie tortów bez nich. Częstą praktyką jest umieszczanie prostych, kolorowych świeczek w takiej ilości, aby odpowiadały liczbie lat solenizanta. Dużo łatwiejszym i szybszym sposobem jest jednak wbicie w tort jednej świeczki w kształcie gotowej cyfry. Brokatowe świeczki “18” w uniwersalnej kolorystyce sprawdzą się doskonale podczas każdego motywu przyjęcia. Taka dekoracja znakomicie wyjdzie też na pamiątkowych zdjęciach z imprezy i przyciągnie spojrzenia wszystkich zebranych. 

Złote brokatowe świeczki na 18

Złote brokatowe świeczki na 18

Toppery na 18

“Happy Birthday” to najbardziej uniwersalny i klasyczny topper na tort urodzinowy, jaki można znaleźć. Złoty metalizowany papier pięknie odbijać będzie światło świeczek i pozwoli stworzyć czarującą atmosferę podczas ich zdmuchiwania. Z łatwością umieścisz topper na torcie przy pomocy długich drewnianych patyczków, na których jest zamocowany. Taką dekorację z powodzeniem możesz wykorzystać również podczas piątych, trzydziestych albo pięćdziesiątych urodzin.

Jeśli szukasz bardziej ukierunkowanej ozdoby na tort 18, wybierz topper Glamour w najmodniejszym kolorze różowego złota. Pięknie podkreśli charakter uroczystości i dodatkowo ubierze Twój urodzinowy tort. Z łatwością dopasujesz go do innych dekoracji w odcieniach rose gold, a nawet przyjęcia w zupełnie odmiennym stylu. 

Złoty topper urodzinowy

Złoty topper urodzinowy

Inne dekoracje na tort

Do najbardziej efektownych dekoracji na tort urodzinowy należą bez cienia wątpliwości fontanny. Długie słupki eksplodujące strumieniem olśniewających iskier robią prawdziwą furorę podczas podawania tortu. Ich holograficzne kolory dodatkowo odbijają światła, ponadto wprowadzając magiczny i podniosły nastrój. Podobnie jak fontanny tortowe działają zimne ognie. Stanowią one nieco subtelniejszą opcję, która oczaruje wszystkich Twoich gości. Świetlne dekoracje na tort fantastycznie wyglądać będą na pamiątkowych fotografiach, dzięki którym z przyjemnością będziesz wracać we wspomnieniach do tego momentu.