Nowe produkty

Ostatnie posty

WAZONY I MISY

Wazony i wazoniki dla restauracji to stała dekoracja sal gastronomicznych. Wazony są nie tylko specjalnym naczyniem do kwiatów, istnieje wiele sposobów do wykorzystania tego dekoracyjnego szkła. Ciekawym pomysłem jest umieszczenie świec pieńkowych oraz kuli z dodatkiem suszonych kwiatów, gałęzi, muszelek. W ofercie naszego sklepu mamy wazony duże oraz małe. Można stworzyć ciekawe aranżacje wystroju lokalu, hoteli przy użyciu szklanych, ozdobnych dekoracji w zależności od stylu, klimatu wnętrz. Wazony nie muszą być umieszczane tylko na stołach, sprawdzą się również na parapecie, czy recepcji. 

WAZONY I MISY 

Wazony w branży HoReCa

Wazony najczęściej stosowane są podczas wystawnych przyjęć. Ze względu na różne okoliczności warto zastosować wazony, ponieważ w nich można umieścić niesamowite kompozycje kwiatowe. Duże wazony dzielą się na głębokie, na płytkie z wysoką nóżką, szerokie. Najczęściej wybieranymi wazonami w restauracjach są duże wazony szklane, ponieważ sprawdzają się podczas każdego przyjęcia, bez względu, w jakim stylu jest urządzane. 

Czy wazon może pełnić funkcję świecznika? 

W ostatnich latach wazony służą nie tylko do kwiatów. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie w nich świeczek. Idealnym do tego wazonem będzie wazon/świecznik na wysokiej nóżce, który jest dostępny w naszym sklepie internetowym. Wazon/świecznik występuje w trzech wysokościach: 28 cm, 35 cm, 40 cm. Pomysłową aranżacją stołu będzie umieszczenie świeczników o różnej wysokości obok siebie. Do tego typu wazonów idealnie pasują świece kule, pieńkowe, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wazon w kształcie kieliszka do martini

Wysokie wazony to hit ostatnich sezonów ślubnych, warto mieć takie w swojej restauracji. Ciekawym pomysłem mogą okazać się wazony, które swoim kształtem przypominają kieliszek do Martini. W naszym sklepie internetowym dostępny jest wazon Martini, który idealnie wpasuje się w klimat każdego stylu przyjęcia. Kwiatowe kompozycje umieszczone w wysokich wazonach będą wyglądać pięknie i niepowtarzalnie.

Głębokie, szerokie wazony w restauracji - do czego je stosować?

Możliwości na wykorzystanie wazonów, które są głębokie i szerokie jest sporo. Takie typy wazonów idealnie sprawdzą się do stworzenia kompozycji z wykorzystaniem świeczek, czy do zrobienia mini lasu w słoiku. Na przykład podczas świąt bożonarodzeniowych ciekawym pomysłem będzie umieszczenie w szerokim wazonie świeczek z: suszonymi owocami, gałązkami, szyszkami. Taki element dekoracyjny stworzy przytulną atmosferę w restauracji lub hotelu.

Metalowe wazony - gdzie się sprawdzą?

Metalowe wazony są uniwersalne, sprawdzą się podczas skromnych przyjęć, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz restauracji. Warto wykorzystać porę roku, jaką jest lato i w letnim ogródku umieścić urocze wazony, w naszej ofercie mamy metaliczny srebrny, złoty i ażurowy biały. Wazony razem z sezonowymi kwiatami będą piękną dekoracją każdego wnętrza. 

Misy dla działalności HoReCa - ciekawa dekoracja

Ceramiczne misy idealnie wpiszą się w każde wnętrze restauracji, hotelu. Wyróżniają się pięknym wyglądem, dostępne są w dwóch kształtach: misa w kształcie gondoli, misa okrągła. Kompozycje kwiatowe będą pięknie prezentować się w misach, które są niestandardowym wazonem. Przez to, że misy są w jednolitym białym kolorze, można stworzyć w nich kompozycje ze świeżych lub sztucznych kwiatów. Dla ułatwienia stworzenia kompozycji kwiatowej w misach o niestandardowym wyglądzie można użyć specjalnej gąbki florystycznej. Aranżacje kwiatowe będą pięknie, ciekawie prezentować się na restauracyjnych stołach lub hotelowej recepcji. 

Podstawka na świece i kwiaty - dekoracja 2w1

Podstawka na świece i kwiaty nie jest standardowym wazonem, świecznikiem. Ceramiczna podstawka pozwala na stworzenie niesamowitej kompozycji z użyciem kwiatów, świec i innych elementów dekoracyjnych. Podstawka jest w kształcie prostokąta, można na niej umieścić świece pieńkowe oraz kule. Na ceramicznej dekoracji sprawdzi się wiele kompozycji kwiatowych, dekoracyjnych, ponieważ ma uniwersalny kolor. Jednolita barwa podstawki wpasuje się w każde przyjęcie, bez względu na jego tematykę.