Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

lampiony, latarenki Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Różnorodność kategorii

W kategorii lampionów i latarenek można znaleźć wiele różnorodnych produktów, poczynając od torebek z niepalnego papieru, które można podświetlić za pomocą zwykłego tealighta, poprzez szklane wazony na niskiej nóżce, w których można tworzyć kompozycje ze świec pieńkowych i kulistych udekorowanych różnymi dekoracjami, takimi jak kwiaty, dekoracyjne kamyczki, brylanciki, organza, koraliki, wyplatane z wikliny zawieszki lub tak, jak w zaproponowanej przez nas na zdjęciach produktu aranżacji - suszonymi plastrami pomarańczy, laskami cynamonu, orzechami, gałązkami drzew iglastych, owocami jarzębiny lub dzikiej róży, dzięki czemu można stworzyć przepiękne dekoracje jesienne, zimowe, a także bożonarodzeniowe dla restauracji, kawiarni, hotelu, a nawet do własnego domu. Kompozycje takie na pewno dodadzą wnętrzu ciepła i uroku, dzięki swojej naturalności, pięknym kolorom i zapachom uwalniającym się z nieustannie podgrzewanych przez zapaloną świecę plastrów pomarańczy lub gałązek świerku.

Lampiony i latarnie

Szeroką ofertę proponowaną w tej kategorii wieńczą małe lampiony do postawienia na stole lub komodzie oraz wielkie, ponad półmetrowe, latarnie, które stawia się na podłodze lub ziemi. Takie wielkie latarnie są szczególnie popularne przy tworzeniu dekoracji ślubnych i weselnych. Bardzo często duże latarnie stawia się przed kościołem lub wewnątrz kościoła przy ławkach w głównej nawie, obok ołtarza lub w okolicy krzeseł przeznaczonych dla Młodej Pary. Wysokimi latarniami dekoruje się również wejście na salę weselną tudzież hol hotelowo-restauracyjny, przez który trzeba przejść, aby wejść na samą salę, gdzie odbywa się przyjęcie weselne.

Jak zaaranżować wielką latarnię?

W środku wysokiego na pół metra lampionu nie możemy wstawić jednej dużej świecy, gdyż nie będzie to wyglądało atrakcyjnie. W tak dużych latarniach najlepiej wyglądają kompozycje złożone z kilku grubych świec pieńkowych o zróżnicowanych wysokościach, udekorowane żywymi kwiatami. Jako lampion może posłużyć także ażurowy wazon, który podświetlony światłem świecy pięknie rozbłyśnie.

Produkty bestsellerowe w kategorii: lampiony, latarenki

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: lampion na nodze Bella, a także kielich szeroki ozdobny.
Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECZNIKI:

na tealighty

na świece pieńkowe i kule

na proste świece