Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Balony na Roczek litery i cyfry

Balony na Roczek litery i cyfry obecne są na każdym Waszym przyjęciu. Nasi klienci uwielbiają balony foliowe ze względu na ich oryginalny wygląd. Na pierwsze urodzinki polecamy balony w kształcie cyfry 1. Nie tylko pięknie się prezentują ale mogą być wykorzystane podczas sesji zdjęciowej z Waszym maluszkiem. Coraz częściej wybierane są również balony w kształcie napisów. Aby stworzyć piękną dekorację warto wybrać kolor przewodni przyjęcia. Nie ma co ukrywać, w tym sezonie najmodniejszy jest bez wątpienia rosegold.

Balony na Roczek litery i cyfry 21 produktów

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Balony na Roczek dziecka - balony litery i balony cyfry

Balony w kształcie cyferek i napisów podbiły w ostatnim czasie media społecznościowe. Ludzie uwielbiają robić sobie z nimi zdjęcia i to nie bez powodu. Balony w wymowny sposób nawiązujące do celebrowanej okazji to znakomity sposób na to, aby uchwycić szczególny dla nas moment za pomocą jednej fotografii. Takie dekoracje zdadzą egzamin również podczas przyjęcia z okazji pierwszych urodzin Waszego dziecka. Możecie użyć ich do zrobienia niezapomnianej sesji zdjęciowej lub po prostu przymocować wśród innych ozdób dla uciechy wszystkich gości.

Balony z cyfrą na Roczek

Organizując roczek swojego dziecka, wykorzystajcie foliowe balony w kształcie jedynki na Roczek. Duża, świetnie widoczna ozdoba w tym stylu od progu olśni Waszych gości i sprawi, że wszyscy natychmiast wczują się w atmosferę uroczystości. Mocne, wytrzymałe balony idealnie nadają się do wypełnienia helem, dzięki czemu będą unosić się nad ziemią, bez cienia wątpliwości wywołując fascynację u małego solenizanta. Balony foliowe mają wyraziste kolory i metaliczny połysk, które dodadzą całemu wystrojowi galanterii i szykowności, a w dodatku fantastycznie rozjaśnią pomieszczenie. Tego rodzaju balony przez długi czas trzymają ładną formę, więc po przyjęciu mogą ślicznie ubierać sypialnię Waszego dziecka nawet przez kilka tygodni. 

Balon na roczek foliowa 1

Balon na Roczek w kształcie foliowej jedynki

Balony foliowe na Roczek

Balony foliowe układające się w napis “ROCZEK” to kolejny znakomity pomysł na udekorowanie lokalu bądź mieszkania na przyjęcie urodzinowe Waszego dziecka. Taka dekoracja wspaniale wyglądać będzie nad stołem bądź na ścianie za krzesełkiem solenizanta. Ogromne litery w metalicznym kolorze niewątpliwie sprawią, że uwaga wszystkich gości natychmiast zwróci się w tamtym kierunku. Balony foliowe na Roczek możecie spokojnie wykorzystać także podczas sesji zdjęciowej z okazji urodzin. Fotografie z takim gadżetem staną się niepowtarzalną i piękną pamiątką, do której będziecie wracać z sentymentem.

złote balony foliowe napis Roczek

Złote balony foliowe napis Roczek

Uniwersalne balony urodzinowe na Roczek

Balony w kształcie napisu “Happy Birthday” to uniwersalne rozwiązanie na każde przyjęcie urodzinowe. Ich modny, słodki kolor znakomicie wpasuje się w aranżację wnętrza na roczek. Z łatwością zgracie go z innymi dekoracjami w dowolnym stylu, tworząc fantastyczną kompozycję, która wywoła wielkie wrażenie na gościach i solenizancie. Duże, foliowe balony genialnie zasłonią pusty fragment ściany, na który wcześniej nie mieliście pomysłu! Party to z kolei najbardziej uniwersalny balon-napis, jaki znajdziecie. Nadaje się do użycia podczas każdego przyjęcia, a dzięki żywej kolorystyce już od progu wprawi Waszych bliskich w iście szampański nastrój. Balony układające się w napisy najlepiej przywiązać do stabilnych elementów wyposażenia za pomocą wytrzymałych, długich wstążek. Spowodują one, że balony wypełnione helem będą fantastycznie unosić się w powietrzu bez zaburzania kolejności liter.

Foliowe balony napis w kolorze rosegold

Balony foliowe w kolorze rosegold na urodzinki