Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje wnętrza na Roczek

Dekoracje wnętrza na Roczek często spędzają sen z powiek młodym rodzicom. Dlatego wychodząc potrzebą na przeciw przygotowaliśmy wyjątkowe dekoracje sali na pierwsze urodziny maluszka. Podstawą dekoracji są oczywiście balony. Najbardziej popularne są białe balony z kolorowymi napisami "Mam już Roczek". Taki mały element bez wątpienia podkreśli charakter przyjęcia. Coraz częściej na przyjęcia wybierane są balony foliowe w kształcie cyfry jeden, które wykorzystywane są również do urodzinowych sesji zdjęciowych. Uzupełnieniem balonowych dekoracji są girlandy i banery, które najprościej jest powiesić nad urodzinowym stole. Całość dopełnią papierowe dekoracje takie jak rozety girlandy oraz pompony.

Dekoracje wnętrza na Roczek 

Podkategorie

 • Balony na Roczek kolorowe

  Balony na Roczek to nie tylko piękna dekoracja ale również zabawa dla wszystkich dzieci obecnych podczas przyjęcia. Najmodniejsze w tym sezonie są złote balony głównie dlatego, że pięknie komponują się z balonami w innych odcieniach. Na Roczek chłopca polecamy transparentne balony w niebieskie serduszka, które będą szczególnie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach. Na przyjęciu nie może również zabraknąć balonów na Roczek z helem. Dzięki temu dzieciaki będą miały sporo frajdy podczas zabawy. Jeśli obawiacie się samodzielnego komponowana dekoracji oferujemy gotowe zestawy dekoracji na Roczek.

 • Balony na Roczek litery i cyfry

  Balony na Roczek litery i cyfry obecne są na każdym Waszym przyjęciu. Nasi klienci uwielbiają balony foliowe ze względu na ich oryginalny wygląd. Na pierwsze urodzinki polecamy balony w kształcie cyfry 1. Nie tylko pięknie się prezentują ale mogą być wykorzystane podczas sesji zdjęciowej z Waszym maluszkiem. Coraz częściej wybierane są również balony w kształcie napisów. Aby stworzyć piękną dekorację warto wybrać kolor przewodni przyjęcia. Nie ma co ukrywać, w tym sezonie najmodniejszy jest bez wątpienia rosegold.

 • Balony na Roczek kształty

  Balony na Roczek kształty to kategoria stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych. Dzieci uwielbiają balony dlatego warto ozdobić nimi pomieszczenie w którym odbywać się będzie uroczystość. Balony w kształcie gwiazdek lub serduszek to uniwersalna propozycja, która pasować będzie zarówno na urodzinki dziewczynki oraz chłopca. Najmodniejsze są obecnie balony złote oraz różowe. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również zastawy balonów na Roczek. Wszystko po to aby wystrojem oczarować wszystkich zaproszonych gości.

 • Girlandy na Roczek i banery
 • Rozety, pompony i kule papierowe na Roczek

  Rozety, pompony i kule papierowe to element, który w prosty sposób uzupełni Twoją dekorację na Roczek maluszka. Wyjątkowe kolory dekoracji sprawiają, że możesz dobrać je do każdego motywu przewodniego przyjęcia. Papierowe dekoracje można użyć zarówno w pomieszczeniu jak i na imprezie plenerowej. Oczywiście warto pamiętać również o innych dekoracjach takich jak modne balony na Roczek czy foliowe balony w kształcie jedynki. Dzięki temu pomieszczenie będzie pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach na Instagram. 

 • Dekoracje na Roczek - zestawy