Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje stołu na Roczek

Dekoracje stołu na Roczek, które pomogą zachwycić wszystkich zaproszonych gości. Dekorując stół zacznij od bieżnika, gdyż to on jest podstawą dekoracji. Na przyjęciu nie może zabraknąć zastawy stołowej. Dla bezpieczeństwa polecamy papierowe dekoracje stołu, które bardzo dobrze sprawdzą się na przyjęciu na które zaproszone są dzieci. Papierowe dekoracje dostępne są w wielu wyjątkowych wzorach. Nie zapomnijcie o serwetkach na Roczek. Taki praktyczny dodatek musi być na każdym imprezowym stole! Głównym elementem przyjęcia urodzinowego jest oczywiście tort. Jeśli pieczecie go samodzielnie, ale boicie się dekoracji mamy na to sposób. Wyjątkowe toppery udekorują, każde samodzielnie upieczone ciasto.

Dekoracje stołu na Roczek 

Podkategorie

 • Serwetki na Roczek

  Serwetki na Roczek to element który musi znaleźć się na każdym urodzinowym stole. Serwetki na Roczek dziewczynki w odcieniu różu oraz błękitne na Roczek chłopca. Jeśli zastanawiacie się jak złożyć serwetki na Roczek, koniecznie odwiedźcie naszego bloga. Dekoracje na Roczek to nie tylko serwetki. Pamiętajcie również o balonach na Roczek czy kolorowym obrusie. Dzięki temu stworzycie wyjątkowy zestaw dekoracji na Roczek.

 • Tort na Roczek

  Tort na Roczek jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia urodzinkowego. Jeśli pieczecie ciasto samodzielnie i zastanawiacie się jak udekorować tort na Roczek koniecznie zobaczcie nasze wszystkie dekoracje tortu urodzinowego. Świeczki na tort w kształcie cyferki 1 to must have każdego przyjęcia. Na Roczek chłopca polecamy świeczkę z kangurkiem, a na Roczek dziewczynki z króliczkiem.  Toppery na tort na Roczek uzupełnią całą aranżację oraz będą pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach.   

 • Słomki na Roczek

  Słomki na Roczek wykonane z papieru, które są w pełni przyjazne dla środowiska. Papierowe słomki to niezbędny dodatek każdego przyjęcia urodzinowego zwłaszcza tego na które zapraszane są dzieci. W ofercie naszego sklepu znajdziecie specjalne słomki na Roczek dekorowane złotą cyfrą 1. Modne kolory pozwolą dobrać słomki do każdego motywu przewodniego uroczystości. Bardzo modne są również metaliczne słomki, błyszczące dodatki coraz częściej goszczą na Waszych stołach.

 • Kubeczki i talerzyki...

  Kubeczki i talerzyki na Roczek w najmodniejszych wzorach i kolorach. Dzięki temu nawet papierowa zastawa może okazać się piękna dekoracją stołu na Roczek. Dla dziewczynki polecamy różowe talerzyki ze złotymi rantami, a dla chłopca talerzyki z grafika uroczego kangurka. Nasze papierowe kubeczki i talerzyki można używać bez obawy o środowisko naturalne. Aby dopełnić całą dekoracje warto użyć również balonów na roczek czy gotowych zestawów dekoracji na Roczek.