Nowe produkty

Ostatnie posty

Świeczniki na świece pieńkowe i kule

Świeczniki na świece pieńkowe i kule dla restauracji podkreślą piękno świec na stołach. Świeczniki są nowoczesne, zdobione, proste, które pasują do każdego wnętrza i na każdą uroczystość. Świeczniki dostępne są w wielu kształtach, wykonane są z: ceramiki, metalu, szkła, bambusa oraz drewna. Warto mieszać style świeczników, kolory oraz wielkości świec. Stworzenie takich ciekawych kompozycji na pewno zachwyci gości. Dekoracje dla restauracji są bardzo ważne, to one wyróżniają lokale na tle pozostałych. Dbałość o szczegóły jest istotna, bo nawet detal musi być dopracowany.

Świeczniki na świece pieńkowe i kule 3 produktów

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • KRĄŻKI naturalne drewniane do dekoracji 2szt
  15,98 zł brutto 2 6,50 zł szt. netto
  KRĄŻKI stojaki świeczniki naturalne drewniane 2szt
  1 Recenzje

  Krążki drewniane w naturalnym stylu to piękny dodatek na stół na przyjęcie. Wspaniale prezentują się przy nakryciach gości. Pięknie wyglądają jako podstawki pod świece czy słodkości. Niesamowicie prezentują się w otoczeniu gałązek świerku. Krążki można wykorzystać na wiele sposobów. 

  15,98 zł 2 szt. - 6,50 zł / szt. netto
 • TALERZYK pod świece Szklany
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZNIK talerzyk pod świece Szklany Okrągły
  2 Recenzje

  Świecznik w eleganckiej, klasycznej odsłonie! Świecznik świetnie sprawdzi się pod świece pieńkowe, czy kule. Idealny na przyjęcia na Chrzest, Komunię, czy wesele. Idealna propozycja dekoracji na przyjęcie. 

  8,98 zł
 • ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm

  Świecznik drewniany, brzozowy w kształcie krążka idealnie pasuje na wszystkie przyjęcia w restauracji. Krążek z korą ma naturalny i rustykalny wygląd. Drewniany świecznik dopasowany jest na świece kule oraz świece pieńkowe. Krążek znajdzie zastosowanie podczas uroczystości: wesela, Komunii, Chrztu, świąt.

  4,98 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Tradycyjne podstawki pod świece

Świeczniki na świece pieńkowe i kuliste zazwyczaj przybierają kształt małych talerzyków i podstawek lub płytkich miseczek z płaskim dnem, gdyż ich głównym zadaniem jest zabezpieczać powierzchnię stołu, na którym stoi świeca, przed rozlaniem się na niego roztopionego wosku. 

Ozdobne podstawki pod świece i podstawki długie

Na rynku występują zwykłe szklane podstawki, bez zbędnych zdobień, które mają przede wszystkim funkcję praktyczną jak również bardziej wymyślne talerzyki pod świece, np. drewniane lub podstawki wykonane z porcelany tudzież gliny, które są zdobione i malowane. Oprócz podstawek przeznaczonych pod pojedynczą świecę w ofercie mamy także dłuższe podstawki, stworzone z myślą o wymyślnych kompozycjach zrobionych z żywych kwiatów ze świecą. Na takich dłuższych podstawkach można też wyeksponować więcej niż jedną świecę w ramach jednej spójnej dekoracji.

Wysokie świeczniki i świeczniki na nodze

Często wykorzystywane są także świeczniki wysokie oraz świeczniki na nodze, dzięki którym można wyeksponować świece pieńkowe i kuliste, w taki sposób, aby były lepiej widoczne i tworzyły solidną, dużą, przyciągająca wzrok i wypełniającą pustą przestrzeń na stole, dekorację.

Szklane świeczniki na nodze mają mniej i bardziej głębokie podstawki, dzięki czemu możliwe jest tworzenie w nich dekoracji nie tylko z samych świec, lecz także dodatkowe przyozdobienie świec dekoracyjnymi kamyczkami, diamencikami, koralikami, kwiatami, lub czymkolwiek tylko dusza zapragnie. Często puste przestrzenie w szklanych naczyniach wypełnia się organzą w kolorze dobranym do pozostałych dekoracji - organza jest materiałem półprzezroczystym, dzięki czemu takie kolorowe organzowe wypełnienie wygląda niezmiernie urokliwie. Dekoracje tworzone w wysokich, szklanych świecznikach na nodze są bardzo popularnym sposobem dekorowania sal weselnych. 

Świeczniki drewniane

Wysokie świeczniki drewniane, malowane częściowo na biało, będą świetnym rozwiązaniem podczas przyjęć w stylu rustykalnym lub na imprezach odbywających się na plaży i w nadmorskich krajobrazach tudzież w lokalach znajdujących się w miejscowościach nadmorskich lub mazurskich. Dzięki naturalnym i pięknie wyrzeźbionym, wysokim świecznikom można stworzyć cudowny marynarski klimat, a co ważniejsze - pięknie wyeksponować pieńkowe i kuliste świece, dzięki czemu, jak głosi przesąd - marynarze łatwiej odnajdą drogę do domu...

Produkty bestsellerowe w kategorii: świeczniki na świece pieńkowe i kule

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świecznik Martini 30 cm, a także talerzyk pod świece Szklany Kwadrat.
Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECZNIKI:

na tealighty

lampiony, latarenki

na proste świece