Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

na świece pieńkowe i kule Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Tradycyjne podstawki pod świece

Świeczniki na świece pieńkowe i kuliste zazwyczaj przybierają kształt małych talerzyków i podstawek lub płytkich miseczek z płaskim dnem, gdyż ich głównym zadaniem jest zabezpieczać powierzchnię stołu, na którym stoi świeca, przed rozlaniem się na niego roztopionego wosku. 

Ozdobne podstawki pod świece i podstawki długie

Na rynku występują zwykłe szklane podstawki, bez zbędnych zdobień, które mają przede wszystkim funkcję praktyczną jak również bardziej wymyślne talerzyki pod świece, np. drewniane lub podstawki wykonane z porcelany tudzież gliny, które są zdobione i malowane. Oprócz podstawek przeznaczonych pod pojedynczą świecę w ofercie mamy także dłuższe podstawki, stworzone z myślą o wymyślnych kompozycjach zrobionych z żywych kwiatów ze świecą. Na takich dłuższych podstawkach można też wyeksponować więcej niż jedną świecę w ramach jednej spójnej dekoracji.

Wysokie świeczniki i świeczniki na nodze

Często wykorzystywane są także świeczniki wysokie oraz świeczniki na nodze, dzięki którym można wyeksponować świece pieńkowe i kuliste, w taki sposób, aby były lepiej widoczne i tworzyły solidną, dużą, przyciągająca wzrok i wypełniającą pustą przestrzeń na stole, dekorację.

Szklane świeczniki na nodze mają mniej i bardziej głębokie podstawki, dzięki czemu możliwe jest tworzenie w nich dekoracji nie tylko z samych świec, lecz także dodatkowe przyozdobienie świec dekoracyjnymi kamyczkami, diamencikami, koralikami, kwiatami, lub czymkolwiek tylko dusza zapragnie. Często puste przestrzenie w szklanych naczyniach wypełnia się organzą w kolorze dobranym do pozostałych dekoracji - organza jest materiałem półprzezroczystym, dzięki czemu takie kolorowe organzowe wypełnienie wygląda niezmiernie urokliwie. Dekoracje tworzone w wysokich, szklanych świecznikach na nodze są bardzo popularnym sposobem dekorowania sal weselnych. 

Świeczniki drewniane

Wysokie świeczniki drewniane, malowane częściowo na biało, będą świetnym rozwiązaniem podczas przyjęć w stylu rustykalnym lub na imprezach odbywających się na plaży i w nadmorskich krajobrazach tudzież w lokalach znajdujących się w miejscowościach nadmorskich lub mazurskich. Dzięki naturalnym i pięknie wyrzeźbionym, wysokim świecznikom można stworzyć cudowny marynarski klimat, a co ważniejsze - pięknie wyeksponować pieńkowe i kuliste świece, dzięki czemu, jak głosi przesąd - marynarze łatwiej odnajdą drogę do domu...

Produkty bestsellerowe w kategorii: świeczniki na świece pieńkowe i kule

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świecznik Martini 30 cm, a także talerzyk pod świece Szklany Kwadrat.
Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECZNIKI:

na tealighty

lampiony, latarenki

na proste świece