Nowe produkty

Ostatnie posty

Słomki na Urodzinki Dzieci 10 produktów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Słomki na urodzinki dzieci

Czy ktoś kiedyś zastanawiał się, dlaczego każdy napój pity przez słomkę smakuje odrobinę inaczej? Nie chodzi tutaj o to, że papierowa rurka jakkolwiek wpływa na nasze podniebienie, ale kolorowy gadżet stanowi ciekawy dodatek do tej codziennej czynności i znaczącą ją uatrakcyjnia. Z pewnością taka dekoracja sprawdzi się również podczas urodzin Waszego dziecka, które chętnie sięgnie po nią razem ze swoimi gośćmi. 

Słomki na urodziny

Słomki na urodziny Waszego dziecka mogą mieć dowolne kolory i wzory, dzięki którym staną się fantastycznym, wyrazistym akcentem na stole albo perfekcyjnie wpasują się w motyw przewodni. Pasteloworóżowe słomki w białe groszki to urocza propozycja zwłaszcza na przyjęcie dziewczynki. Z powodzeniem jednak możecie wykorzystać je również podczas innych okazji. Jeśli zależy Wam na stworzeniu spójnej i jednolitej aranżacji, połączcie słomki w kropki z serwetkami w analogicznym stylu, które również znajdziecie na naszej stronie internetowej. 

Pastelowe słomki w trzech kolorach to zdecydowanie bardziej uniwersalny projekt na urodzinowy stół. Ułóżcie je w zbiorowym pojemniku w miejscu dostępnym dla wszystkich tak, aby każdy z gości mógł wybrać preferowany przez siebie odcień. Taka drobna rozrywka sprawi rodzinie bądź przyjaciołom Waszego solenizanta wiele radości.

Metalizujące słomki

W naszym sklepie wszystkie słomki wykonane są z papieru, dzięki czemu możecie korzystać z nich bez obaw o zaśmiecanie środowiska. Nawet efektowne, metalizowane słomki w modnych kolorach złota, srebra i rosegold są w stu procentach ekologiczne. Taki dodatek rozjaśni każdą aranżację stołu i wniesie odrobinę uroczystego klimatu do całego wystroju. W połączeniu z innymi błyszczącymi ozdobami przyjęcie Waszego dziecka może wyglądać naprawdę elegancko i odświętnie. Taki rezultat bez cienia wątpliwości pozostanie na długo w pamięci małego solenizanta i wszystkich jego gości.

Metaliczne słomki w kolorze rosegold

Metaliczne słomki w kolorze rosegold

Słomki w gwiazdki

Białe słomki z motywem lśniących gwiazdek to propozycja, która sprawdzi się podczas różnego rodzaju uroczystości, za każdym razem prezentując się równie zjawiskowo. Rurki wykonane są w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i złotej. Obie wywołają niewątpliwy zachwyt u Waszego dziecka, jeśli postanowicie użyć ich podczas jego przyjęcia urodzinowego. Eleganckie słomki z gwiezdnym wzorem kapitalnie wyglądać będą w połączeniu ze świeczkami utrzymanymi w takim samym klimacie. Dzięki takiej kompozycji sprawicie, że urodzinowy stół nabierze niepowtarzalnego charakteru. 

Papierowe słomki Złote i Srebrne Gwiazdki sprzedawane są w dużych zestawach, które pozwolą Wam na zorganizowanie wielu wyjątkowych uroczystości. Szybka wysyłka i pewna jakość dodatkowo czynią je wyjątkowo tanim, atrakcyjnym i prostym sposobem na uzupełnienie aranżacji każdego urodzinowego stołu. 

Białe słomki w metaliczne złote gwiazdki

Białe słomki w metaliczne złote gwiazdki