Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje tortu na urodzinki dzieci 9 produktów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Dekoracje tortu na urodzinki dzieci

Tort urodzinowy byłby zwykłym ciastem gdyby nie umieszczane na nim świeczki. Zwyczaj ich zdmuchiwania pochodzi jeszcze ze starożytnej Grecji, w której co miesiąc oddawano cześć bogini Artemis. Ogień świec umieszczonych na ich wypiekach miał symbolizować blask księżyca, a zdmuchnięcie ich za pierwszym razem zwiastowało pomyślność. W późniejszym czasie zwyczaj ten trafił na stałe do kanonu tradycji, a o jego symbolicznym pochodzeniu zdążono zapomnieć. Nadal jednak praktykujemy zdmuchiwanie świeczek podczas urodzin, wierząc, że pomyślane w tym momencie życzenie może się spełnić. 

Świeczki urodzinowe

Świeczki na tort urodzinowy zazwyczaj są klasycznymi, kolorowymi słupkami lub cyferkami, za pomocą których można wskazać wiek solenizanta. Na przyjęcie swojego dziecka warto jednak wybrać bardziej oryginalne kroje. Jednym z popularnych wzorów świeczek urodzinowych jest Chmurka i Gwiazdka. Biało-złote figurki z brokatowym połyskiem prezentują się nad wyraz uroczo i są piękną propozycją dekoracji tortu dla dziecka. Gwiazdki, chmurki i księżyc malowniczo wpisują się w dziecięcy charakter uroczystości, który z pewnością zachwyci każdego małego solenizanta i jego gości. 

Czarujące kotki w kolorach bieli i pudrowego różu to z kolei projekt, który oczaruje wszystkich miłośników tych czworonożnych stworzonek. Urocze pyszczki kapitalnie dopełnią dekorację tortu i znakomicie zaprezentują się podczas zdmuchiwania świeczek. Z taką ozdobą pamiątkowe zdjęcia z przyjęcia będą wyglądać naprawdę magicznie.

Świeczki brokatowe gwiazdki

Świeczki brokatowe gwiazdki

Piłkarskie świeczki na tort

Świeczki w kształcie biało-czarnych piłek to genialne rozwiązanie na przyjęcie urodzinowe prawdziwego fana piłki nożnej! Woskowe kulki umieszczone na plastikowych patyczkach zrobią piorunujące wrażenie, kiedy tak udekorowany tort pojawi się na sali. Wasz syn na całe życie zapamięta swoje piłkarskie przyjęcie i myślami będzie do niego wracał z prawdziwą przyjemnością. Świeczki w kształcie piłek to nie tylko marzenie każdego chłopca, ale również zabawny i ciekawy sposób na przystrojenie tortu starszych fanów sportu. Mężowie i ojcowie z pewnością również docenią tak oryginalną niespodziankę.

Kosmiczne świeczki na tort

Kto z nas nie marzył kiedyś o gwiazdce z nieba? Albo, ile osób widząc spadającą gwiazdę, wypowiedziało życzenie w nadziei na to, że kiedyś się spełni? Gwiazdy są bardzo symboliczne i fenomenalnie sprawdzą się jako dekoracja tortu podczas przyjęcia urodzinowego Waszego dziecka. Brokatowe świeczki zdadzą egzamin w trakcie każdego rodzaju uroczystości i przyciągną spojrzenia wszystkich gości. Płomienie odbijające się w srebrnej powłoce stworzą niepowtarzalny klimat i odświętną atmosferę. Z powodzeniem możecie połączyć je ze świeczkami z kolekcji Astronauta, które wniosą odrobinę koloru i przeniosą Was na przyjęcie nie z tej Ziemi. 

Kosmiczne świeczki urodzinowe

Kosmiczne świeczki urodzinowe