Nowe produkty

Ostatnie posty

świeczniki na świece stożkowe

Świeczniki na proste świece dla restauracji są ciekawą dekoracją na stole. Proste świece są klasycznym modelem, który idealnie pasuje na każdą okoliczność wyprawianą w restauracji. W naszym sklepie oferujemy świeczniki wykonane ze szkła, z ceramiki oraz bambusa. Można dzięki temu dopasować świeczniki do wystroju wnętrza restauracji oraz hotelu. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, dlatego warto zaopatrzyć się w dekoracje, jakimi są świeczniki. Dobrym rozwiązaniem będzie zakup świecznika 2 w 1, ten model pasuje na świece pieńkowe, kule oraz proste.

świeczniki na świece stożkowe 4 produktów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • ŚWIECZNIK 16cm
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZNIK szklany
  1 Recenzje

  Świecznik na prostą świecę to nieodłączny element dekoracji, który powinien znaleźć się na każdym przyjęciu! Świecznik cudownie nada się i na Chrzest, Komunię, jak i wesele, czy Urodzinki dzieci. Uniwersalna dekoracja pełna szyku.

  5,98 zł brutto
 • ŚWIECZNIK drewniany na prostą świecę i tealight NATURALNY 10cm
  7,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZNIK drewniany na prostą świecę i...

  Świecznik drewniany naturalny to idealna propozycja na dekorację stołu w restauracji i hotelu. Naturalny styl świecznika niesamowicie wzbogaci przyjęcie: Komunii, Chrztu, świąt, wesela. Świecznik jest dwustronny, idealnie pasuje na świecę prostą oraz tealight.

  7,98 zł brutto
 • ŚWIECZNIK podstawka na kwiaty do własnej aranżacji 8cm
  25,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZNIK podstawka na kwiaty do własnej...

  Świecznik na prostą świecę jest ceramiczny, niesamowicie będzie wyglądał w restauracji i hotelu. Ceramiczny świecznik ma miejsce, aby umieścić w nim własną kompozycję kwiatową. Świecznik idealnie będzie pasował podczas uroczystych przyjęć, takich jak: wesele, Komunia, Chrzest.

  25,98 zł brutto
 • ŚWIECZNIK ceramiczny 2w1 na świece proste, pieńkowe i kule 18cm
  19,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZNIK ceramiczny 2w1 na świece proste,...

  Świecznik ceramiczny o wielu zastosowaniach! Świecznik to propozycja na eleganckie i szykowne wyeksponowanie świec prostych, kul czy pieńkowych. 

  19,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Elegancka oprawa prostych świec

Świece proste to chyba najbardziej klasyczny, tradycyjny i elegancki model świec, jaki jest dostępny na rynku, w związku z czym także świeczniki, w których są eksponowane powinny być bardziej eleganckie i ozdobne niż podstawki i świeczniki przeznaczone do innych rodzajów świec.

Szklane świeczniki na proste świece

Najbardziej popularne w tej kategorii ze względu na swój krystaliczny, czysty i elegancki wygląd są świeczniki szklane. Wzornictwo świeczników na świece proste waha się między kształtami nowoczesnymi, a więc jak najbardziej prostymi, opływowymi i bez ozdobników, poprzez świeczniki proste, lecz mające nieco ciekawszą, ukształtowaną formę. Bardzo elegancko i subtelnie prezentują się świeczniki na długich i cienkich nogach, przypominających nóżki od kieliszków do szampana albo martini, jednak istnieje ryzyko łatwego przewrócenia tychże świeczników, rozbicia ich i zaprószenia ognia, dlatego lepiej nie używać ich na uroczystościach, na których przebywa dużo małych dzieci. 

Świeczniki kryształowe

W nawiązaniu do klasycznej stylistyki oferujemy także elegancki świecznik kryształowy, który świetnie skomponuje się z klasycznymi elementami zastawy stołowej takimi jak kryształowe cukiernice, kieliszki, talerze i półmiski. 

Rozwiązanie ALL in ONE

Jak przystało na nowoczesne czasy - wszystko, a więc także świeczniki - powinno być teraz wielofunkcyjne i możliwe do wykorzystania na wiele różnorodnych sposobów, dlatego też w ofercie mamy świeczniki 2w1, które mają w sobie dwa otwory - otwór o mniejszej średnicy pozwala na zamocowanie w nim prostych świec, natomiast w otwór o większej średnicy można wsadzić tealighta. co jest bardzo pomysłowym i praktycznym rozwiązaniem, aby uzyskać możliwość eksponowania dwóch różnych typów świec bez konieczności kupowania dwóch osobnych rodzajów świeczników.

Produkty bestsellerowe w kategorii: świeczniki na proste świece

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świecznik 2w1 do świec długich i tealightów oraz świecznik szklany.
Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECZNIKI:

na tealighty

na świece pieńkowe i kule

lampiony, latarenki