Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

na proste świece Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Elegancka oprawa prostych świec

Świece proste to chyba najbardziej klasyczny, tradycyjny i elegancki model świec, jaki jest dostępny na rynku, w związku z czym także świeczniki, w których są eksponowane powinny być bardziej eleganckie i ozdobne niż podstawki i świeczniki przeznaczone do innych rodzajów świec.

Szklane świeczniki na proste świece

Najbardziej popularne w tej kategorii ze względu na swój krystaliczny, czysty i elegancki wygląd są świeczniki szklane. Wzornictwo świeczników na świece proste waha się między kształtami nowoczesnymi, a więc jak najbardziej prostymi, opływowymi i bez ozdobników, poprzez świeczniki proste, lecz mające nieco ciekawszą, ukształtowaną formę. Bardzo elegancko i subtelnie prezentują się świeczniki na długich i cienkich nogach, przypominających nóżki od kieliszków do szampana albo martini, jednak istnieje ryzyko łatwego przewrócenia tychże świeczników, rozbicia ich i zaprószenia ognia, dlatego lepiej nie używać ich na uroczystościach, na których przebywa dużo małych dzieci. 

Świeczniki kryształowe

W nawiązaniu do klasycznej stylistyki oferujemy także elegancki świecznik kryształowy, który świetnie skomponuje się z klasycznymi elementami zastawy stołowej takimi jak kryształowe cukiernice, kieliszki, talerze i półmiski. 

Rozwiązanie ALL in ONE

Jak przystało na nowoczesne czasy - wszystko, a więc także świeczniki - powinno być teraz wielofunkcyjne i możliwe do wykorzystania na wiele różnorodnych sposobów, dlatego też w ofercie mamy świeczniki 2w1, które mają w sobie dwa otwory - otwór o mniejszej średnicy pozwala na zamocowanie w nim prostych świec, natomiast w otwór o większej średnicy można wsadzić tealighta. co jest bardzo pomysłowym i praktycznym rozwiązaniem, aby uzyskać możliwość eksponowania dwóch różnych typów świec bez konieczności kupowania dwóch osobnych rodzajów świeczników.

Produkty bestsellerowe w kategorii: świeczniki na proste świece

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świecznik 2w1 do świec długich i tealightów oraz świecznik szklany.
Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECZNIKI:

na tealighty

na świece pieńkowe i kule

lampiony, latarenki