Nowe produkty

Ostatnie posty

Świeczniki na tealighty, wazony

Świeczniki na tealighty dla restauracji dostępne są w wielu rodzajach: wysokie, niskie, szklane, metalowe, bambusowe. Tealighty to najmniejszy dostępny na rynku rozmiar świeczek, jest on bardzo popularny i dostępny w każdym sklepie. Dlatego warto docenić te małe ozdobne świece, uwydatniając ich walory, będą się idealnie prezentować w świecznikach i latarenkach. Dobrą aranżacją w restauracjach i hotelach będzie częstotliwe umieszczanie dekoracji na: stolikach, w łazienkach, recepcji. Idealnie mieszczą się w każdym miejscu, a do tego wyglądają niepowtarzalnie.

Świeczniki na tealighty, wazony 16 produktów

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Różnorodność świeczników

Świeczniki na tealighty to bardzo dobry sposób na udekorowanie stołów w każdym lokalu, gdyż świeczniki są dostępne na rynku w przeróżnych wzorach i kolorach. Dzięki tej różnorodności można dobrać świeczniki idealnie dopasowane do wystroju lokalu, gdyż są dużo bardziej różnorodne niż zwykłe świece. Dodatkową zaletą świeczników jest to, że ich wygląd się nie zmienia - wystarczy zmienić wypełnienie, aby świecznik cały czas wyglądał nieskazitelnie, elegancko i pięknie w przeciwieństwie do świec, które podczas spalania zmieniają swój kształt i wielkość aż do zupełnego wypalenia się. 

Zalety tealightów

Tealighty są dostępne w prawie każdym sklepie, ich wygląd nie jest tak ważny, gdyż jest ujednolicony i nikt nie przygląda się tealightowi samemu w sobie - jest to raczej świeczuszka służąca do podświetlania większych świeczników, lampionów lub podtrzymywania w stanie ciepła i płynności napojów, sosów, zup i potraw trzymanych w specjalnych półmiskach stawianych na podstawkach pozwalających zapalić pod naczyniem świeczkę, która nieustannie będzie podgrzewała potrawę. 

Rodzaje świeczników na talighty

Świeczniki na tealighty dzielą się na małe i niskie świeczniki, wykonane najczęściej ze szkła bezbarwnego lub kolorowego, które mają wycięcie dokładnie tej wysokości i średnicy, jakiej są standardowe tealighty.

Kolejnym rodzajem świeczników na tealighty są większe świeczniki, które już niekoniecznie są wykonane ze szkła, choć mogą być. Popularne w ostatnim czasie są ażurowe świeczniki metalowe, które pięknie prezentują się dzięki światłu płomienia przechodzącemu przez małe dziurki powycinane w ściankach świecznika.

Kolejnym modnym rodzajem świeczników na tealighty są świeczniki wykonane z matowego szkła, które od środka jest pokryte lustrzaną powierzchnią, natomiast wierzchnia warstwa kolorowego szkła posiada pozostawione przezroczyste wzory, które pod wpływem podświetlenia, pięknie przebijają światło płomienia jak witraże, z tą różnicą, że światło jest jednokolorowe, lecz za to odbite od lustrzanej powierzchni.

Kolejnym rodzajem mogą być wyższe świeczniki i świeczniki na nodze, dzięki którym światło małego i płaskiego tealighta można podnieść nieco wyżej, tak, aby było na wysokości, na której przeważnie znajduje się większość świeczek. Wyższe jednokolorowe świeczniki również pięknie będą wyglądały podświetlone przez płomień świecy, ale nie tylko, gdyż sprawdzą się również jako świeczniki na świeczki LED.

Produkty bestsellerowe w kategorii: świeczniki na tealighty

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świecznik szklany na tealight sześcian 6 cm oraz świeczniki na tealighty Grube Szkło 5 sztuk. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECZNIKI:

na świece pieńkowe i kule

lampiony, latarenki

na proste świece