Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki na Chrzest

Serwetki na Chrzest muszą znaleźć się na każdym stole podczas uroczystości. To bardzo praktyczny dodatek a równocześnie piękna dekoracja stołu. Jeśli zastanawiacie się jak złożyć serwetki możecie przeczytać wpis na naszym blogu! W ofercie sklepu znajdują się różowe serwetki na Chrzest dziewczynki oraz niebieskie dla chłopca. Stół na Chrzest odbywa bardzo ważną rolę podczas przyjęcia dlatego warto zadbać o jego odpowiednią dekorację. Nie zapomnijcie również o balonach na Chrzest! To dzięki nim sala nabierze wyjątkowego charakteru.

Serwetki na Chrzest 44 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów

Serwetki na Chrzest

Serwetki to ważny element dekoracyjny i funkcjonalny na każdym przyjęciu. Podczas uroczystości z okazji Chrztu Świętego możesz wybierać między uniwersalnymi, lekko personalizowanymi i bardziej wyrazistymi wzorami, jednak najważniejsze, żeby przy podejmowaniu decyzji pamiętać o motywie przewodnim wystroju. Aranżacje stołu i dekoracje sali na Chrzest powinny współgrać ze sobą, aby efekt był spójny i estetyczny. Istotne jest również, aby serwetki na stół wykonane były z materiałów dobrej jakości, dlatego w naszym sklepie oferujemy wytrzymałe serwetki z trójwarstwowego papieru lub flizeliny. 

Serwetki z motywem złotych stópek

Niekwestionowanym hitem wśród dekoracji na przyjęcie z okazji Chrztu są te z motywem złotych stópek. W naszej ofercie znajdziesz również serwetki z tej kolekcji, które wspaniale skomponują się z resztą ozdób. Białe, eleganckie serwetki z grafiką dziecięcych stópek idealnie prezentować się będą przy indywidualnych nakryciach gości lub w dekoracyjnych serwetnikach, które możesz ustawić w kilku miejscach na stole. Z uwagi na nieskomplikowany wzór znakomicie prezentowały się będą również złożone w dowolny kształt.

Serwetki z motywem złotych stópek

Serwetki z motywem złotych stópek

Serwetki i kieszonki na sztućce na Chrzest

Serwetki na Chrzest najbardziej wystawnie wyglądają w biało-złotych motywach z nadrukami charakterystycznych symboli kościelnych. Gołąbki, krzyżyki czy chrzcielnice wyraźnie podkreślą ważność uroczystości i wprowadzą odświętny nastrój. Możesz dopasować do nich kieszonki na sztućce w podobnym stylu dla uzyskania luksusowego efektu. Nieco subtelniej prezentują się białe serwetki ze złotym napisem “Chrzest Święty”, które dzięki nowoczesnym napisom perfekcyjnie wpisują się w aktualne trendy. Biało-złote serwetki to uniwersalna opcja na każdy stół podczas przyjęcia z okazji Chrztu. Z powodzeniem wykorzystasz je zarówno w stylu naturalnym, jak i klasycznym bez względu na wybrane dekoracje. 

Kieszonki na sztućce ze złotym napisem Chrzest Święty

Kieszonki na sztućce ze złotym napisem Chrzest Święty

Serwetki na Chrzest dziewczynki i chłopca

W celu lekkiego spersonalizowania aranżacji stołu podczas przyjęcia z okazji Chrztu użyj serwetek w kolorze, który wyraźnie wskaże na płeć Twojego dziecka. Różowe i niebieskie serwetki z napisami i grafikami nawiązującymi do tematyki uroczystości to prosty sposób na ożywienie wystroju i wprowadzenie odrobiny koloru w przypadku, gdy decydujesz się na klasyczny motyw. Śliczne aplikacje dziecięcych stópek czy wózka i intensywne kolory bezprecedensowo wpasują się w dziecięcy klimat i bez wątpienia oczarują wszystkich gości. Gładkie serwetki w barwach różu i błękitu sprawdzą się zwłaszcza podczas składania ze względu na brak ryzyka zaburzenia wzoru bądź napisu. 


Serwetki na Chrzest w kolorze niebieskim

Serwetki na Chrzest z nadrukiem stópek niebieskie