Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje sali na Chrzest

Dekoracje sali na Chrzest to spędzają sen z powiek wielu rodzicom. Ale naprawdę nie jest to nic skomplikowanego. Dekorację sali zacznij od balonów na Chrzest. Balony ze złotym napisem lub nadrukiem złotych stópek są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Z balonami najlepiej komponuje się baner lub girlanda. Dekoracje sali dostępne w ofercie naszego sklepu dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Uzupełnieniem dekoracji bez wątpienia będą bibułowe balony oraz papierowe kule. Są łatwe w montażu dzięki czemu każdy poradzi sobie ze stworzeniem takiej dekoracji. Jeśli jednak obawiacie się samodzielnego dobierania dekoracji polecamy gotowe komplety. Już jeden taki zestaw powoduje, że przyjęcie nabiera wyjątkowego charakteru.

Dekoracje sali na Chrzest 

Podkategorie

  • Balony na Chrzest

    Balony na Chrzest to najbardziej popularny dodatek dekoracji sali. Sprawiają przyjemność zwłaszcza najmłodszym uczestnikom uroczystości. Na Chrzest najczęściej wybierane są złote balony, które pięknie komponują się dodatkami w białym odcieniu. Aby ułatwić Wam stworzenie balonowej dekoracji polecamy zestaw balonów ze stojakiem, który ułatwi ich rozłożenie. Na Chrzest chłopca najmodniejsze są balony w kolorze niebieskim, zaś dla dziewczynki oferujemy balony różowe. Na naszej stronie internetowej znajdziecie również zestawy balonów. Już jeden zestaw pięknie udekoruje sale podczas uroczystości.

  • Banery i plakaty na...

    Banery i plakaty na Chrzest, które udekorują uroczystą salę. Na przyjęciu z okazji Chrztu liczy się każdy detal dlatego warto dobrze zaplanować dekorację sali. Takie drobne elementy jak balony na Chrzest czy banery sprawiają, że sala staje się magicznym miejscem. Do dekoracji sali możesz użyć również gotowych zestawów dekoracji w skład których wchodzą balony, girlandy a także balony foliowe. Już najmniejsze przyozdobienie sali sprawi, że goście będą oczarowani.

  • Pompony z bibuły, kule...

    Pompony z bibuły, kule i rozety z papieru, które w wyjątkowy sposób pomogą udekorować przyjęcie na Chrzest Święty. Dekoracje z papiery są bardzo proste w użyciu dlatego są chętnie wybierane przez naszych klientów. Dodatkowo do papierowych dekoracji warto dokupić balony na Chrzest oraz banery. Tak skomponowane dekoracje będą pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach oraz zachwycą wszystkich zgromadzonych gości.

  • Dekoracje na Chrzest...