Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje stołu na Chrzest

Dekoracje stołu na Chrzest Święty przykuwają uwagę gości już od samego wejścia na sale. Dlatego warto zadbać o odpowiednią aranżację stołu. Podstawą każdej dekoracji jest biały obrus oraz bieżnik. Na Chrzest Święty polecamy bieżnik zdobiony złotymi stópkami, który pięknie komponuje się z innymi dodatkami w odcieniu złota. Aby sala nabrała wyjątkowego ciepła i blasku warto ustawić na stole świece zapachowe w formie lampionów, dzięki którym w powietrzu uniesie się delikatny waniliowy zapach. Praktycznym dodatkiem są również serwetki w pięknych wzorach i kolorach zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Coraz częściej na przyjęcia zaprasza się wielu gości. Dlatego aby uniknąć chaosu związanego z szukaniem miejsca, możesz na stole ustawić winietki z nazwiskami, które w subtelny sposób wskażą odpowiednie krzesełko. Oprócz tego nie zapomnij o zaproszeniach! Przecież bez gości nie odbędzie się żadne przyjęcie.

Dekoracje stołu na Chrzest 

Podkategorie

 • Serwetki na Chrzest

  Serwetki na Chrzest muszą znaleźć się na każdym stole podczas uroczystości. To bardzo praktyczny dodatek a równocześnie piękna dekoracja stołu. Jeśli zastanawiacie się jak złożyć serwetki możecie przeczytać wpis na naszym blogu! W ofercie sklepu znajdują się różowe serwetki na Chrzest dziewczynki oraz niebieskie dla chłopca. Stół na Chrzest odbywa bardzo ważną rolę podczas przyjęcia dlatego warto zadbać o jego odpowiednią dekorację. Nie zapomnijcie również o balonach na Chrzest! To dzięki nim sala nabierze wyjątkowego charakteru.

 • Obrusy i bieżniki na...

  Obrusy i bieżniki na Chrzest to podstawa dobrze wyglądającej dekoracji stołu na uroczystość. Biały obrus stanowi bazę na której ułożona zostanie reszta dekoracji. Na Chrzest Święty najczęściej wybierany jest bieżnik z grafiką złotych stópek jednak wiele osób decyduje się również na zakup bieżnika w kolorze srebrnym. Na tak przygotowanym stole można rozłożyć resztę dekoracji na Chrzest. Serwetki na Chrzest, wazony czy ozdobne świece to najczęściej używane dekoracje podczas przyjęcia. Jednak aby zachwycić gości stworzoną dekoracją warto również udekorować całe pomieszczenie na przykład przy pomocy balonów na Chrzest.

 • Świece i świeczniki na...

  Świece i świeczniki na Chrzest to prosty sposób na wyjątkową dekorację stołu. Dzięki nim wprowadzisz gości w cudowny, ciepły nastrój. Świece zapachowe w formie lampionu uniosą nad stołem delikatny waniliowy zapach. Jeśli jeszcze zastanawiacie się jak udekorować stół na Chrzest Święty polecamy przejrzeć naszą kolekcję dekoracji stołu. W aranżacji nie może zabraknąć serwetek na Chrzest oraz dekoracyjnego bieżnika. Wiele osób decyduje się również na zakup zaproszeń na Chrzest. Do dekoracji sali najlepiej sprawdzą się balony na Chrzest.

 • Winietki na Chrzest

  Winietki na Chrzest to bardzo praktyczna i piękna dekoracja stołu na Chrzest. Dzięki niej w subtelny sposób wskażesz gościom odpowiednie miejsce przy stole. Winietki posiadają miejsce na samodzielne wpisanie imion dlatego to od Ciebie zależy jaki napis znajdzie się na wizytówce! Do stworzenia idealniej dekoracji stołu na Chrzest Święty potrzebne są również bieżniki, serwetki na Chrzest czy świece i świeczniki. Nie zapomnijcie również o podziękowaniach dla gości na Chrzest! Je również można rozłożyć przy nakryciach gości aby cieszyli się drobną niespodzianką!