Nowe produkty

Ostatnie posty

Banery i girlandy na Komunię

Banery i girlandy na Komunię, które pomogą stworzyć niezwykły charakter uroczystości. Banery komunijne w stylu boho, rustykalnym do dekoracji wnętrza przykuwają uwagę oraz pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach. Aby stworzyć oryginalną dekorację wystarczą girlandy komunijne oraz balony. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wszystkie elementy do dekoracji pomieszczenia. Należy pamiętać również o innych elementach takich jak serwetki komunijne, modne zaproszenia komunijne w autorskich wzorach czy balony komunijne.

Banery i girlandy na Komunię 51 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów
 • PLAKAT komunijny personalizowany Botaniczne Serce 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT komunijny personalizowany Botaniczne Serce 50x70cm
  1 Recenzje

  Plakat komunijny z personalizowanym imieniem dziecka oraz datą przyjęcia, to nie tylko niezwykła dekoracja wnętrza, ale także doskonała pamiątka. Plakat zapewni niesamowite zdjęcia pamiątkowe z całą rodziną. Botaniczny motyw z elementem serca wyróżni dekoracje nadając jej wyrazistego wydźwięku.

  59,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Dziękuję z sercem 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT komunijny personalizowany Dziękuję z sercem 50x70cm

  Plakat komunijny ze złotym sercem wyjątkowo podziękuje Twoim gościom za przybycie i zaprosi ich do wspólnego świętowania. Kolekcja komunijna ze złotym sercem jest niezwykle rodzinna oraz oddaje ciepły klimat. Taki plakat wskaże dokładne miejsce przyjęcia gościom oraz przywita ich już na wejściu.

  59,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Granatowy Wianuszek 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT komunijny personalizowany Granatowy Wianuszek 50x70cm

  Plakat komunijny to niesamowita ozdoba na Pierwszą Komunię Świętą. Taka dekoracja pozwoli na zrobienie przepięknych pamiątkowych zdjęć z całą rodziną. Dzięki umieszczonej dacie Komunii oraz imieniu dziecka będzie to niezapomniana pamiątka, nie tylko do zdjęć, ale także do domu. Przepiękny motyw granatowego wianuszka wpasuje się w każdą aranżację.

  59,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Boho Akwarela 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT komunijny personalizowany Boho Akwarela 50x70cm
  2 Recenzje

  Plakat komunijny z personalizowanym imieniem w wyjątkowym boho stylu to propozycja doskonała na Pierwszą Komunię Świętą. Dodatkowy element akwareli prezentuje się oryginalnie nadając całej dekoracji modnego charakteru oraz wyróżniając ją. Plakat komunijny przywita gości i zaprosi ich do wspólnego świętowania.

  59,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Pudrowe Kwiaty 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT komunijny personalizowany Pudrowe Kwiaty 50x70cm
  1 Recenzje

  Plakat komunijny w wyjątkowym stylu pudrowych kwiatów to bardzo modna dekoracja komunijna. Taki plakat wskaże gościom odpowiednią drogę na przyjęcie komunijne w wyjątkowym stylu. Oprócz tego, doskonale będzie prezentował się na wspólnych pamiątkowych zdjęciach z rodziną.

  59,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Wianuszek z eukaliptusem 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT komunijny personalizowany Wianuszek z eukaliptusem 50x70cm

  Plakat komunijny to doskonałe urozmaicenie komunijnych dekoracji. Motyw eukaliptusa sprawia, że aranżacja staje się bardziej urozmaicona oraz wyjątkowo naturalna. Przepiękny wianek oraz personalizacja sprawdzą się na sali, w domu oraz przed wejściem do danego pomieszczenia, aby wskazać przybyłym gościom odpowiedni kierunek.

  59,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Rustykalny Wianuszek 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT komunijny personalizowany Rustykalny Wianuszek 50x70cm

  Plakat komunijny w przepięknym rustykalnym stylu z motywem komunijnego wianuszka doskonale sprawdzi się na Pierwszą Komunię Świętą. Taka dekoracja będzie doskonale prezentowała się zarówno w sali, jak i w domu. Cała aranżacja sprawi, że zdjęcia z tej niezwykłej uroczystości będą niezapomniane.

  59,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Kielich i Hostia 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT komunijny personalizowany Kielich i Hostia 50x70cm

  Plakat komunijny z motywem złotego kielicha oraz hostii w złotych kolorach doskonale ozdobi komunijną salę czy mieszkanie. W wyjątkowy sposób odda charakter uroczystości Pierwszej Komunii Święty czyniąc go przy tym oryginalnym i niezapomnianym.

  59,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Srebrna Hostia 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT komunijny personalizowany Srebrna Hostia 50x70cm

  Przepiękny plakat komunijny w stylu srebrnej hostii z delikatnymi akcentami to doskonała propozycja dla wszystkich zwolenników klasyki oraz minimalizmu. Taka propozycja sprawdzi się ozdabiając ścianę mieszkania czy sali komunijnej. Wyjątkowa personalizacja będzie doskonale odbijała się na zdjęciach.

  59,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię + listwa Z IMIENIEM Granatowy Wianuszek 60x150cm
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię + listwa Z IMIENIEM Granatowy Wianuszek...
  1 Recenzje

  Kakemono z listwą to idealna dekoracja domu, mieszkania oraz sali. Przepiękny granat z motywem wianuszka nada całemu przyjęciu cudowny wygląd oraz wprowadzi gości w błogi nastrój. Taka dekoracja doskonale sprawdzi się do wspólnych, rodzinnych zdjęć, które będą pamiątką na całe życie.

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Wianuszek z kwiatami
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Wianuszek z...

  Elegancka i stylowa dekoracja sali na Komunię dziecka w postaci personalizowanego plakatu. Zdobiony grafiką w biało-zielonej kolorystyce prezentuje się oryginalnie i doskonale zdobi wnętrze. Plakat ustawiony przed wejściem do domu lub sali, w której odbywa się przyjęcie komunijne w niesamowity sposób podkreśli charakter Komunii dziecka.

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Z konwaliami
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Z konwaliami

  Personalizowany plakat z imieniem dziecka pozwoli w oryginalny sposób udekorować salę na przyjęcie komunijne. Zdobiony delikatną grafiką wianuszka z konwalii w biało-zielonej kolorystyce idealnie pasuje do subtelnego charakteru I Komunii Świętej.

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Różowy Wianuszek
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Różowy...

  Piękna dekoracja sali na Pierwszą Komunię Świętą w formie personalizowanego plakatu. Na nim znajduje się nadruk imienia dziecka oraz data uroczystości. Plakat zdobiony jest grafika różowego wianuszka z kwiatów, który pięknie prezentuje się na przyjęciu dla dziewczynki.

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Złote Serce
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Złote...

  Dekoracja w postaci personalizowanego kakemona na Komunię Świętą dziecka. Na dekoracji znajduje się imię dziecka i data, a także grafika złotego serca w stylu rustykalnym. Wspaniale zaprezentuje się zawieszona na ścianie podczas uroczystości. Z pewnością taki dodatek zachwyci przybyłych Gości na Komunię Świętą. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Białe Kwiaty
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Białe...

  Rewelacyjna dekoracja w postaci kakemona z imieniem dziecka oraz datą Komunii Świętej. Kakemono zdobione grafiką białych kwiatów, doskonale skomponuje się z pozostałymi dekoracjami podczas uroczystości. Można ją powiesić na ścianie za stołem głównym. Efekt będzie czarujący. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Boho Akwarela
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Boho...

  Jak efektownie udekorować salę na Pierwszą Komunię Świętą dziecka? Świetnym rozwiązaniem jest dekoracja w postaci personalizowanego kakemona ozdobionego akwarelową grafiką w stylu boho. Dzięki personalizacji taki dodatek zachwyci zaproszonych Gości i podkreśli charakter tak ważnej uroczystości. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Botaniczne Serce
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm...

  Dekoracja sali na Komunię Świętą dziecka w postaci pięknego kakemono. Ozdoba posiada napis Komunia Święta oraz imię dziecka i datę uroczystości. Dzięki tak okazałemu rozmiarowi wspaniale zaprezentuje się na ścianie za stołem głównym. Grafika w postaci botanicznego serca doda kwiatowego akcentu do całej aranżacji przyjęcia.

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm...

  Piękna personalizowana dekoracja na Komunię Świętą z grafiką pudrowych kwiatów. Na kakemonie znajduje się napis Komunia Święta, imię dziecka oraz data uroczystości. Wyjątkowa dekoracja, która wspaniale zdobi ścianę podczas przyjęcia. Zaproszeni Goście będą oczarowani tak oryginalnym dodatkiem. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Rustykalny Wianuszek
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm...

  Dekoracja sali z grafiką kwiatowego rustykalnego wianuszka na Komunię Świętą. Dzięki okazałemu rozmiarowi prezentuje się stylowo i elegancko. Doskonale skomponuje się z pozostałymi dodatkami dekoracji podczas Komunii. Idealnie podkreśli charakter uroczystości. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm Drewniany Krzyż
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA sali na Komunię personalizowana + listwa 60x150cm...

  Dekoracja wnętrza w postaci personalizowanego kakemona to doskonała ozdoba na Komunię Świętą dziecka. Dekoracja sali na Komunię posiada nadruk drewnianego krzyża i kwiatów, imienia dziecka i daty przyjęcia. Duży rozmiar i stylowa kolorystyka sprawiają, że zaprezentuje się wyjątkowo podczas uroczystości. 

  99,98 zł
 • BANER komunijny botaniczny Gałązka Eukaliptusa MEGA (+tasiemka)
  14,98 zł brutto inf zł netto
  BANER komunijny botaniczny Gałązka Eukaliptusa MEGA (+tasiemka)
  1 Recenzje

  Śliczny baner komunijny z napisem "I Komunia Święta" z motywem gałązek eukaliptusa. Elegancki dodatek wspaniale wygląda na przyjęciu w modnym botanicznym stylu. Baner wspaniale sprawdzi się w każdym wnętrzu. 

  14,98 zł
 • BANER komunijny DREWNIANY I Komunia Święta 90cm (+sznurek)
  29,98 zł brutto inf zł netto
  BANER komunijny DREWNIANY I Komunia Święta 90cm (+sznurek)

  Baner komunijny drewniany wykonywany ręcznie z naturalnej sklejki to fantastyczna propozycja dekoracji na Pierwszą Komunię dziecka. Baner wygląda niezwykle klasycznie i elegancko, dzięki czemu sprawdzi się na przyjęcie komunijne w każdym stylu. Baner komunijny jest w zestawie z jutowym sznureczkiem, dzięki czemu w łatwy sposób zawiesicie go na ścianie.

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)
  29,98 zł brutto inf zł szt netto
  BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)

  Drewniana girlanda na przyjęcie z boho gałązkami, która udekoruje wnętrze podczas uroczystości. Możesz udekorować nim naturalne wnętrze jak i nowoczesne pokoje. Taka dekoracja prezentuje się wspaniale i pasuje na każdego rodzaju przyjęcia: Chrzest, Roczek, urodziny, wesele czy Komunię.

  29,98 zł
 • DEKORACJA komunijna w wieńcu Pierwsza Komunia Święta 37cm
  44,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA komunijna w wieńcu Pierwsza Komunia Święta 37cm

  Dekoracje komunijna w postaci drewnianych napisów w wieńcu z pewnością rewelacyjnie będą wyglądały pośród pozostałych elementów dekoracji. Napis "Pierwsza Komunia Święta" wykonany ze sklejki drewnianej i umieszczony w dekoracyjnym wieńcu to świetna propozycja na uroczystość dziecka. Taka dekoracja idealnie podkreśli charakter uroczystości. 

  44,98 zł
 • DEKORACJA komunijna drewniana Pierwsza Komunia z Hostią 37cm
  44,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA komunijna drewniana Pierwsza Komunia z Hostią 37cm

  Drewniana dekoracja na I Komunię Świętą z motywem hostii. Pięknie prezentuje się zawieszona na sali podczas uroczystości dziecka. Dokup pasujący sznurek i ozdób nią salę podczas przyjęcia w stylu botanicznym.

  44,98 zł
 • GIRLANDA baner chorągiewki biała ażurowa 3m
  21,98 zł brutto inf zł netto
  GIRLANDA baner chorągiewki biała ażurowa 3m

  Dekoracja z girlandy ażurowej świetnie sprawdzi się jako dopełnienie wnętrza lub pleneru. Jest to elegancka i delikatna ozdoba, która rewelacyjnie wygląda w towarzystwie dodatków ślubnych i nie tylko! Ażurowa papierowa girlanda to świetny pomysł na dekorację sali! Idealna na wiele okazji!

  21,98 zł
 • GIRLANDA na Chrzest i Komunię Białe Piórka 1,6m
  7,98 zł brutto inf zł netto
  GIRLANDA Białe Piórka 1,6m
  1 Recenzje

  Girlanda dekoracyjna wykonana z białych delikatnych piórek z pozłacanymi końcówkami! Całość prezentuje się niezwykle nowocześnie i pięknie. Można zawiesić ją nad stołem lub wykorzystać do fotografii. Cudowny boho dodatek na przyjęcie!

  7,98 zł
 • GIRLANDA baner chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m
  13,98 zł brutto inf zł netto
  GIRLANDA baner chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m

  Dekoracje sali to głównie elementy wiszące jak banery i girlandy. Śliczna girlanda na papierze kraft, dekorowana nadrukiem koronki to idealna propozycja na wiele okazji, np. na ślub i wesele. Pięknie udekoruje salę weselną i idealnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowej. 

  13,98 zł
 • BANER komunijny + łącznik Pierwsza Komunia ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł brutto inf zł netto
  BANER komunijny Pierwsza Komunia + tasiemka ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT

  Kolor: biały + złoty Wymiary jednej litery: 14,5 x 20,5 cm

  16,98 zł
 • BANER girlanda na Komunię Z IMIENIEM Złoty
  29,98 zł brutto inf zł netto
  BANER girlanda na Komunię Z IMIENIEM Złoty

  Piękny złoty baner z imieniem dziecka na I Komunię Świętą to doskonała dekoracja wnętrza. Możesz rozwiesić go nad stołem komunijnym i w ten sposób zrobić elegancką ozdobę. Zloty kolor świetnie wpisuje się w motyw przewodni Komunii Świętej. 

  29,98 zł
 • BANER ze złotym napisem Witamy 80cm BIAŁY
  9,98 zł brutto inf zł netto
  BANER ze złotym napisem Witamy 80cm BIAŁY

  Dekoracja na przyjęcie w postaci baneru dekoracyjnego z pewnością zachwycą wszystkich zebranych na uroczystości weselnej. Subtelny napis WITAMY w wyjątkowy sposób przyjmie gości na imprezie. Świetnie sprawdzi się zawieszony w wejściu lub przed drzwiami lokalu. Wspaniale wygląda również na uroczystości plenerowej.

  9,98 zł
 • BANER komunijny I Komunia Święta IHS Eukaliptus chorągiewki BŁYSK
  19,98 zł brutto inf zł netto
  BANER komunijny I Komunia Święta IHS Eukaliptus chorągiewki BŁYSK

  Baner na Komunię w formie botanicznych chorągiewek z napisem I Komunia Święta. Baner w kolorze biało-złotym to idealna propozycja na uroczystość dziecka. Dekoracyjny baner z napisem udekoruje pomieszczenie w którym odbywa się przyjęcie.

  19,98 zł
 • BANER komunijny Złota Komunia z gołębiami BŁYSK
  19,98 zł brutto inf zł netto
  BANER komunijny Złota Komunia z gołębiami BŁYSK

  Wyjątkowy baner na Komunię zarówno dziewczynki jak i chłopca. Baner w kolorze złoto-białym z gołąbkami to propozycja na udekorowanie wnętrza, w którym odbywa się przyjęcie komunijne. Flagietki banera tworzą napis "I Komunia Święta".

  19,98 zł
 • WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt

  Piękne metalowe obręcze do własnej aranżacji wnętrza na uroczystość. Obręcze zostały wykonane w złotym kolorze przez co stanowią świetną bazę do stworzenia własnej aranżacji według uznania. Takie obręcze pięknie prezentują się zawieszone nad stołem oplecione żywymi kwiatami czy gałązkami eukaliptusa.

  19,98 zł
 • GIRLANDA na Chrzest i Komunię Złote Gołębie 86cm
  7,98 zł brutto inf zł netto
  GIRLANDA na Chrzest i Komunię Złote Gołębie 86cm

  Girlanda w postaci złotych gołąbków to wyjątkowa dekoracja, która świetnie udekoruje pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie Chrztu Świętego lub Komunii Świętej. Złote gołąbki rewelacyjnie prezentują się zawieszone nad stołem.

  7,98 zł
 • GIRLANDA na Chrzest i Komunię Białe Gałązki 1,8m
  13,98 zł brutto inf zł netto
  GIRLANDA na Chrzest i Komunię Białe Gałązki 1,8m

  Piękna girlanda z białych gałązek pięknie udekoruje salę na Chrzest i Komunię. Girlanda jest bardzo delikatna, sprawdzi się zarówno na uroczystości dla chłopca, jak i dziewczynki. Można zastosować ją nad stołem lub wykorzystać do sesji zdjęciowej.

  13,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów

Banery i girlandy na Komunię

Przygotowywanie wystroju na przyjęcie komunijne to nie lada wyzwanie dla rodziców każdego dziecka. Niezależnie od tego, czy organizujesz skromną uroczystość w domu, czy planujesz wynająć na tę uroczystość lokal, starasz się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Doskonałym uzupełnieniem każdej oprawy przyjęcia są banery i girlandy, dzięki którym możesz podkreślić charakter niewątpliwe wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Pierwsza Komunia Twojego dziecka.

Banery komunijne

Banery z napisami to oryginalny sposób na udekorowanie sali podczas przyjęcia komunijnego. Srebrne lub złote litery na wysokiej jakości papierze połączonym tasiemką, które tworzą napis “Moja I Komunia Święta” z pewnością zachwycą Twoje dziecko i wszystkich gości. Duży format banera wpływa na to, że nie zniknie on wśród innych dekoracji i będzie doskonale widoczny już od samego wejścia.  

Girlandy komunijne

Girlandy to świetne rozwiązanie na udekorowanie ścian lub przestrzeni nad stołem komunijnym. Ich zróżnicowane formy i style pozwalają na dopasowanie girland komunijnych do aranżacji wnętrza niezależnie od wybranego stylu. Girlanda z białych kielichów ze złotymi elementami to ciekawa ozdoba przyjęcia komunijnego, która nie pozostawi wątpliwości co do istoty tego dnia. To uniwersalne rozwiązanie nadające się do każdego wnętrza. Jeśli zależy Ci na dodaniu blasku do swojego przyjęcia komunijnego, z pewnością docenisz metaliczne girlandy w kolorze złota. Girlanda na Komunię z gołąbkami to elegancka dekoracja, która subtelnie nawiązuje do tematyki uroczystości, szczególnie wyjątkowo prezentując się na białym tle. Z kolei złota girlanda w formie metalicznych frędzli jest dużo bardziej uniwersalną ozdobą, dlatego po przyjęciu możesz wykorzystać ją przy organizacji innego wydarzenia. Do wystroju rustykalnego pierwszorzędnie nadają się girlandy na papierze kraft lub ażurowe chorągiewki w stonowanych kolorach. Obie te dekoracje można z powodzeniem wykorzystać również przy plenerowych przyjęciach komunijnych. 

girlanda komunijna białe gałązki

Girlanda komunijna białe gałązki

Drewniane dekoracje ścienne na Komunię 

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdego dziecka, dlatego warto podkreślić znaczenie tej uroczystości elegancką ozdobą z drewna lub styropianu, którą można powiesić na ścianie w lokalu. Dekoracja w kształcie ogromnego kielicha lub napisu IHS to oryginalny i nieszablonowy pomysł, dzięki któremu Twoje przyjęcie na długo zapadnie w pamięci wszystkich gości. Solidnie wykonany stroik będzie absolutnie pięknie prezentował się nad stołem komunijnym lub w kościele.

Drewniane koło na pierwszą komunię świętą

Drewniane koło na Pierwszą Komunię Świętą