Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje wnętrza na Komunię

Dekoracji wnętrza na Komunię to pierwsza rzecz na którą zwracają goście, który przybyli na uroczystość. Podstawowymi elementami dekoracji są balony komunijne zarówno foliowe jak i klasyczne balony lateksowe. Bardzo często wybierane są również balony komunijne ze stojakiem, które tworzą wyjątkową balonowa kompozycję. Dla podkreślenia ich wyglądu polecamy banery i girlandy komunijne. Uniwersalne napisy podkreślą charakter przyjęcia oraz będą pięknie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach. Wiele osób decyduje się również na udekorowanie krzesła dziecka komunijnego pokrowcem. W ofercie naszego sklepu znajdują się klasyczne białe pokrowce oraz pokrowce z napisami. Dekoracja wnętrza na przyjęcie komunijne jest bardzo ważna dlatego warto zaplanować motyw przewodni przyjęcia, wówczas będzie można stworzyć piękny styl komunijny.

Dekoracje wnętrza na Komunię 

Podkategorie

 • Balony komunijne

  Balony komunijne to element, którego nie może zabraknąć na Twojej uroczystości. Najmodniejsze w tym sezonie są balony srebrne i złote, zarówno chromowane jak i klasyczne lateksowe. Na Pierwsza Komunię chłopca polecamy balony niebieskie, zaś dla dziewczynki różowe. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również balony komunijne ze stojakiem. Pozwoli on na stworzenie pięknej balonowej dekoracji w prosty i szybki sposób. Warto wybrać kolor przewodni przyjęcia i  dobrać pod niego inne akcesoria komunijne takie jak zaproszenia czy serwetki.

 • Banery i girlandy na Komunię

  Banery i girlandy na Komunię, które pomogą stworzyć niezwykły charakter uroczystości. Banery komunijne w stylu boho, rustykalnym do dekoracji wnętrza przykuwają uwagę oraz pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach. Aby stworzyć oryginalną dekorację wystarczą girlandy komunijne oraz balony. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wszystkie elementy do dekoracji pomieszczenia. Należy pamiętać również o innych elementach takich jak serwetki komunijne, modne zaproszenia komunijne w autorskich wzorach czy balony komunijne.

 • Dekoracje krzesła na Komunię

  Dekoracje krzesła na Komunię to bardzo ważny element każdego przyjęcia komunijnego. Nawet prosty biały pokrowiec wyróżni miejsce w którym usiądzie dziecko komunijne. Pokrowiec na krzesło komunijne bardzo często zdobiony jest nadrukiem Hostii, która podkreśla charakter uroczystości. Aby aranżacja była pełna warto pomyśleć o bieżniku komunijnym, balonach komunijnych czy serwetkach. Dzięki temu stworzysz wyjątkową kolekcję komunijną.

 • Pompony z bibuły, rozety, lampiony

  Pompony z bibuły, rozety oraz lampiony to niezastąpione dekoracje sali komunijnej. Wszystkie te dekoracje pozwolą na stworzenie wyjątkowego charakteru przyjęcia komunijnego. Ozdoby z papiery i bibuły można krok po kroku rozwieszać na sali łącząc je w różne kolorowe kompozycje. Z takich dekoracji można stworzyć wyjątkowe girlandy składające się z różnych dekoracji. Papierowe ozdoby, kule z bibuły i dekoracyjne rozety w niezwykle modnej odsłonie w eleganckim stylu na każde przyjęcie!