Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

ŚWIECZNIKI Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • na tealighty

  Świeczniki to bardzo niedoceniana kategoria, której należy się większa zasługa, gdyż nadają cudownego charakteru znajdującym się w nich świeczkom. Świeczniki na tealighty, podgrzewacze odgrywają ogromną rolę, bo nadają cudownego klimatu otoczeniu i dodają cudownych walorów dekoracyjnych. Zależnie od oczekiwanego efektu świetlnego świecy, należy dobrać odpowiedni świecznik. Dla rozproszonego efektu świetnie nadadzą się szklane świeczniki. Natomiast do uzyskania efektu z atrakcyjnymi wzorami, polecamy nasze świeczniki ażurowe. Sprawdźcie sami!

 • na świece pieńkowe i kule

  Świece pieńkowe i kuliste to najpowszechniejsze rodzaje świec wystawianych w restauracjach i innych lokalach. Z tego względu warto zadbać o odpowiednią formę ich podania na nakryciach dla klientów i na stołach na przyjęcia organizowane. Na naszej stronie znajdziecie ogromny wybór świeczników na świece pieńkowe i kuliste. Oferujemy Wam propozycje świeczników wysokich z eleganckimi kielichami na świece, płaskie świeczniki talerzyki, czy podstawki. Nasze świeczniki są również bardzo zróżnicowane materiałowo - znajdziecie świeczniki szklane, rustykalne świeczniki drewniane, ceramiczne, jak i metalowe. Odkryjcie nasze propozycje samemu i wybierzcie najodpowiedniejsze!

 • lampiony, latarenki

  Wszelkie lampiony, czy latarenki to cudowna propozycja na dekoracje świeczek w restauracji. Dzięki wielkim rozmiarom kielicha w szklanych wazonach, będziecie w stanie dodać do lampionu własną aranżację, która idealnie podkreśli charakter organizowanej przez Was imprezy. Podczas imprez bożonarodzeniowych idealnie sprawdzą się laski cynamonu, suszone pomarańcze i świeże gałązki jodły. Do dekoracji ogródka przy restauracji, czy lokalu idealnie sprawdzą się ogromne latarnie w srebrnym kolorze. Z takimi latarniami stworzycie ogród marzeń, w którym klienci będą chętnie przesiadywali!

 • na proste świece

  Świeczniki do prostych świec wysokich to obowiązkowa opcja dla tego rodzaju świec ze względu na ich kształt i rozmiar. Tradycyjne świeczniki szklane to dobra opcja pełna szykownej klasy, który urozmaici dekoracje na stole i praktycznie się sprawdzi do przytrzymania świecy. Dla bardziej eleganckiego efektu, który natychmiastowo zachwyci gości świetnie sprawdzą się szklane świeczniki na długiej, prostej nóżce lub szklane świeczniki o kryształowym wykończeniu. Dla efektu bardziej konkretnego polecamy ceramiczne, szerokie świeczniki w odcieniu śnieżnej bieli. Sprawdźcie sami, który świecznik najlepiej się sprawdzi w Waszej restauracji!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów