Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

ŚWIĘTA 

Podkategorie

 • dekoracje świąteczne

  Dekoracje na Święta Bożego Narodzenia mogą być wykonane z papieru, drewna, szyszek, szkła. Boże Narodzenie to magiczny czas, pełen miłości i radości. Warto rozgrzać ten zimowy okres przez zastosowanie ciepłych kolorów w restauracjach i hotelach. Ciekawym pomysłem na prezent podczas wigilii firmowej mogą być opłatki i sianko, produkty są personalizowane. Taki miły akcent zaskoczy każdego gościa, współpracownika lub klienta biznesowego. Blask świec ociepli każde wnętrze, dlatego warto zastosować świece ze świątecznymi zdobieniami. Do ciekawej kompozycji nakrycia stołu posłużą serwetki i bieżniki, dostępne są z motywami: reniferów, bałwanków, śnieżynek, gwiazdek. Wystrój wnętrz lokali może zostać wzbogacony o: świąteczne girlandy, sztuczny śnieg, lampiony, talerze, wieńce, figurki, worki na prezenty, plakaty.

 • Prezenty świąteczne
 • Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia

  Kolekcja Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia ma zastosowane typowe świąteczne kolory, które ocieplą wnętrze restauracji. Serwetki, podkładki oraz bieżniki to elementy dekoracyjne, które są konieczne do nakrycia stołu w lokalu. Całość kolekcji zachowana jest w tradycyjnych kolorach dla Świąt: czerwony, ciemna zieleń, beżowy, bordowy. Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia składają się z kilku kolekcji: Naturally Christmas, Alpenchic, Czar Świąt, Świąteczny Dar, Skandynawska Czerwień.

 • Nowoczesne Święta Bożego Narodzenia

  Kolekcja Czarno-białe Święta jest dedykowana dla restauracji i hoteli, które chcą nadać nowoczesnego charakteru wnętrzom. Kolekcję wyróżnia skandynawska kolorystyka, dekoracje zachowane są w kolorach bieli i czerni. Te dwie barwy nigdy nie wychodzą z mody, na tym polega uniwersalność tej kolekcji. Do stworzenia ciekawej aranżacji można wykorzystać metaliczne dekoracje, które będą zaskakującym elementem. Kolekcja Czarno-białe Święta daje możliwość stworzenia świąt bożonarodzeniowych w nowoczesnym stylu, poprzez wykorzystanie balonów, lampionów i pomponów papierowych. 

 • Złote Święta Bożego Narodzenia

  Kolekcja Złota Gwiazda jest subtelna, idealnie wpasuje się w każde wnętrze restauracji. Delikatny kremowy kolor rozjaśni całe nakrycie stołu, jednocześnie nadając lekkości potraw. Motyw gwiazdek od razu kojarzy się ze świętami bożonarodzeniowymi i wpisuje się w najnowsze świąteczne trendy. Kolorystyka kolekcji zachowana jest w spokojnych odcieniach bieli i beżu, z elementami złota. Kolor kremowy jest subtelny, nada wnętrzu spokojnego i delikatnego wyglądu. Stworzenie aranżacji z wykorzystaniem tej eleganckiej kolekcji gwarantuje piękne i cudowne święta.