Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania na Komunię w słoiczkach

Podziękowania dla gości na I Komunię Świętą w małych słoiczkach to idealna propozycja, by podziękować bliskim za obecność na uroczystości dziecka. Suszona lawenda czy płatki róż umieszczone w uroczych słoikach będą wspaniałym wyborem, który okaże wdzięczność za wręczone prezenty. Szklane słoiczki na Komunię możecie także wypełnić samodzielnie tworząc pomysłowe projekty DIY. Eleganckie i kreatywne słoiczki na Komunię dziecka z personalizowanym podpisem możesz ułożyć na stole przy nakryciach gości.

Podziękowania na Komunię w słoiczkach 16 produktów

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • LAWENDA suszona w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię (wl)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  LAWENDA suszona w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię (wl)

  Szklany słoiczek z aromatyczną suszoną lawendą to piękne podziękowanie dla gości na I Komunię Świętą. Udekorowany został naklejkami z piękną grafiką oraz personalizacją. Całość wspaniale zdobi lawendowa wstążeczka. 

  9,98 zł brutto
 • PŁATKI róż jadalne w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię (wb)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  PŁATKI róż jadalne w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię (wb)

  Płatki róż w słoiczku to piękny pomysł na podziękowania dla gości na I Komunię Świętą. Słoiczek w komplecie posiada dwie naklejki oraz przewiązany jest białą wstążeczką. Dzięki personalizacji podziękuje gościom za przybycie na uroczystość.

  9,98 zł brutto
 • HERBATKA z płatkami róż w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię (wr)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  HERBATKA z płatkami róż w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię (wr)

  Aromatyczna herbatka w słoiczku jako piękne podziękowanie dla gości na I Komunię Świętą. Zdobiona naklejkami z kwiatową grafiką i personalizacją. Słoiczek przewiązany jest różową wstążką.

  9,98 zł brutto
 • HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię Gałązka Eukaliptusa (wb)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię Gałązka...

  Zielona herbatka zamknięta w małym szklanym słoiczku. Uroczy dodatek, który pozwoli Wam podziękować za przybycie na uroczystość I Komunii Świętej waszego dziecka. Słoiczki z herbatą oraz naklejkami z personalizacją i podpisem pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie na przyjęcie.

  9,98 zł brutto
 • SÓL do kąpieli różana w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię (wr)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SÓL do kąpieli różana w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię (wr)

  Urocza sól do kąpieli na podziękowania na I Komunię Świętą dziecka. To świetny upominek dla gości w podziękowaniu za obecność i wręczone prezenty. Słoiczek udekorowano różowymi naklejkami z personalizacją. 

  8,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 100% Handmade
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty...

  Ręcznie robiona świeca sojowa to idealny upominek dla gości przybyłych na uroczystość I Komunii Świętej dziecka. Słoiczek dekorowany jest naklejką z pudrowymi kwiatami, imieniem dziecka oraz datą. Świeczki zdobione są płatkami róż. 

  11,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Lawendowa 100% Handmade
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Lawendowa 100%...

  Świeca sojowa idealna na upominek dla gości na I Komunię Świętą. Lawendowy aromat wprowadzi wszystkich w cudowny nastrój. Świece dekorowane są naklejką ze lawendową grafiką oraz personalizacją. Taki upominek zachwyci obdarowane osoby!

  11,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 100% Handmade
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka...

  Świece sojowe wykonane ręcznie w Polsce, przygotowane na I Komunię Świętą dziecka. Posiadają delikatny aromat oraz dodatek złocistego brokatu na górze. Każda świeczka prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Świece sojowe podziękują gościom za obecność podczas uroczystości i wręczone prezenty. Będą trwałą pamiątką i ucieszą obdarowanych.

  11,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive 100% Handmade
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive...

  Sojowa świeca w szklanym słoiczku o delikatnym zapachu sprzedawana w komplecie z naklejką z imieniem dziecka i datą. Piękny i ponadczasowy upominek dla gości komunijnych, który mogą zabrać ze sobą do domu. Do świec dołączane są naklejki z grafiką złotej hostii. To doskonałe podziękowanie dla bliskich za uroczystość w Komunii Świętej.

  11,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  12,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR

  Eleganckie pudełeczka na słoiczki do podziękowań dla gości komunijnych. Zdobione naklejką ze specjalnie przygotowanym dla ciebie wzorem i personalizacją. Tak opakowane prezenciki dla bliskich wspaniale wyrażą wdzięczność za obecność oraz wręczone prezenty.

  12,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Złote Serce (bz)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Złote...

  Słodkie podziękowanie dla gości na każdą okazję! Fantastyczny pomysł na oryginalne podziękowanie w słoiczku wypełnionym słodkimi, pudrowymi cukierkami. Słoiczek dekorowany jest kapturkiem, złotą wstążeczką i personalizowaną naklejką z imieniem dziecka. Słoiczek z cukierkami to fantastyczny pomysł na słodkie podziękowanie na Chrzest, Komunię czy Roczek...

  6,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (bb)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię Z IMIENIEM Rustykalny...

  Słoiczek z cukierkami to genialny pomysł na słodkie podziękowanie dla gości na Chrzest czy Komunię dziecka! Słoiczek ozdobiony jest szykownym kapturkiem, białą wstążeczką oraz ozdobną naklejką z motywem rustykalnego wianuszka z krzyżykiem. Całość prezentuje się niesamowicie i w przepiękny sposób podziękuje gościom za przybycie. 

  6,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bz)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bz)

  Słoiczek z cukierkami to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości na Pierwszą Komunię dziecka! Słoiczek wypełniony jest pudrowymi cukierkami owocowymi. Sam słoiczek udekorowany jest ozdobnym kapturkiem, złotą wstążeczką oraz personalizowaną naklejką z imieniem dziecka. 

  6,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bb)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bb)

  Słodkie podziękowanie dla gości na I Komunię Świętą w postaci słoiczka z pudrowymi cukierkami. Gotowy personalizowany upominek pozwoli podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Dzięki naklejce z imieniem dziecka, całość jest bardziej osobista. 

  6,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na podziękowanie Z IMIENIEM Botaniczne Serce (bz)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami podziękowanie Z IMIENIEM Botaniczne Serce (bz)

  Mały słoiczek z cukierkami pięknie dekorowany naklejką z imieniem dziecka i grafiką botanicznych kwiatów to piękny pomysł na słodkie prezenciki dla gości na Chrzest, Komunię lub Roczek dziecka. Elegancka propozycja oczaruje najbliższych i wyrazi wdzięczność za wręczone prezenty.

  6,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Podziękowania na Komunię w słoiczkach

Drobne upominki są doskonałym sposobem na to, by podziękować bliskim za obecność w trakcie ważnego dla Ciebie wydarzenia. Dobrze jest więc zadbać o nie podczas organizacji Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka. Oryginalną i ciekawą propozycją są podziękowania w niedużych słoiczkach. Takie upominki bez najmniejszych wątpliwości będą miłą niespodzianką dla wszystkich osób zaproszonych na uroczystość. Zwłaszcza, że każde podziękowanie podpisane jest imieniem dziecka oraz datą Komunii. To nadaje słoiczkom unikalny charakter, który docenią najbliżsi Twojej pociechy. Spośród nietuzinkowych produktów bez dwóch zdań uda Ci się wybrać idealne rozwiązanie na Komunię dziecka. Wygląd upominków możesz śmiało dopasować do stylistyki przyjęcia lub własnych upodobań. 

Aromatyczna herbata w słoiczku na podziękowania dla gości

Nieduży słoiczek zamykany za pomocą białej, metalowej zakrętki to praktyczny materiał na podziękowania dla gości. Szczelne opakowanie sprawia, że produkt umieszczony wewnątrz jest bardzo dobrze zabezpieczony, a przy tym pięknie wyeksponowany. Słoiczki z aromatyczną herbatą ozdobione są dodatkowo dwoma etykietami z kwiatowym motywem. Na jednej naklejce znajduje się skład mieszanki, natomiast na drugiej - napis “Pierwsza Komunia Św.” wraz z personalizacją. Dzięki temu upominek jest naprawdę kapitalnym sposobem na sprawienie przyjemności najbliższym. Wewnątrz słoiczka znajduje się herbatka z płatkami róż, która zachwyca swoim fantastycznym smakiem. Bez dwóch zdań goście na Komunii będą zaskoczeni takimi upominkami. 

 Słoiczki z herbatą na podziękowanie dla gości komunijnych

 Słoiczki z herbatą na podziękowanie dla gości komunijnych 

Słoiczki z cukierkami na podziękowania komunijne

Rewelacyjnym pomysłem są słoiczki z cukierkami na podziękowanie dla gości komunijnych. To słodki upominek, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Do słoiczków dołączone są wstążki oraz naklejki, które umieścić należy na szkle. Wybierz motyw najlepiej dopasowany do stylistyki przyjęcia, a zyskasz naprawdę gustowną propozycję na Komunię dziecka. Minimalistyczny wzór ze złotym serduszkiem to ponadczasowy projekt, który śmiało skomponować możesz z naprawdę rozmaitymi aranżacjami. Modne są obecnie zwłaszcza naturalne grafiki, dlatego wspaniałym rozwiązaniem będzie również słoiczek z cukierkami z eukaliptusowym wzorem w botanicznym stylu. Małe, owocowe landrynki w pastelowych odcieniach to przesłodkie podziękowanie dla gości na Pierwszą Komunię dziecka.

Słoiczek z cukierkami na Komunię Świętą dla gości

Słoiczek z cukierkami na Komunię Świętą dla gości

Oryginalne słoiczki z podziękowaniem na Komunię

Polecamy również małe słoiczki z niezwykle zaskakującą zawartością, która bez dwóch zdań oczaruje gości na Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka. Znakomitym przykładem tego rodzaju upominku jest suszona lawenda w słoiczku. Jej fantastyczny aromat to zaledwie jedna z wielu zalet tej rośliny. Lawenda działa bowiem korzystnie na układ trawienny i nerwowy. Napary lawendowe łagodzą również bóle brzucha oraz wspomagają leczenie przeziębienia. Taka roślina przyda się również w letnim okresie jako odstraszacz na komary. Z całą pewnością goście docenią tak użyteczny i przemyślany prezent. Zwłaszcza, że słoiczki zdobione są etykietami z dopasowanym motywem lawendy oraz wstążeczką w fioletowym odcieniu. A jeśli chcesz samodzielnie przygotować tak wyjątkowe prezenty - kup puste słoiczki i stwórz nietuzinkową niespodziankę dla swoich bliskich!

Świeca sojowa jako upominek dla gości komunijnych

Świeca sojowa jako upominek dla gości komunijnych