Nowe produkty

Ostatnie posty

Świeczniki na stół Komunia

Świeczniki na stół komunijny, które w wyjątkowy sposób uzupełnia dekorację stołu. Szklane, drewniane czy porcelanowe? Wybór należy tylko do Ciebie! Świece na komunijnym stole nadają mu wyjątkowego charakteru oraz subtelnego blasku. Pięknie podkreślą wygląd innych dekoracji stołu komunijnego takich jak serwetki komunijne, obrusy komunijne czy inne artykuły komunijne. Dobrze zaplanowana dekoracja stołu to połowa sukcesu do udanego przyjęcia.

Świeczniki na stół Komunia 22 produktów

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Świeczniki na stół komunijny - świeczniki na świece na Komunię

Kiedy świece na stół komunijny są już wybrane, warto dopasować do nich odpowiednie świeczniki, które zgrabnie dopełnią wystrój sali podczas przyjęcia. Taki świecznik zapobiega również spływaniu wosku na obrus, dlatego oprócz walorów dekoracyjnych powinien rozmiarem idealnie nadawać się do naszych świeczek. Ponadto podczas wyboru świecznika na Komunię należy, jak przy każdej ozdobie, kierować się motywem przewodnim przyjęcia.

Świeczniki na stół komunijny ze szkła

Szklane świeczniki na stół komunijny to sprawdzona i chętnie wybierana przez wiele osób opcja ze względu na łatwość przy dopasowywaniu ich do pozostałych dekoracji. Ozdoby ze szkła to najbardziej uniwersalny typ wystroju, który sprawdzi się na każdym przyjęciu. Podczas Komunii szklany świecznik łatwo zgrasz z dowolnymi kolorami, formami i stylami, dlatego to doskonałe rozwiązanie, jeśli nie zależy Ci na efektownych i wyróżniających się detalach. Niewielki świecznik na prostą i długą świecę zapewni jej stabilność, a przy okazji uzupełni naszą aranżację o elegancki szczegół nie przyćmiewając reszty wystroju. Jako ciekawą i alternatywną opcję dla zwyczajnych podkładek pod podgrzewacze polecamy latarenkę z otworem na tealight. Taki lampion zamieni pospolity podgrzewacz w intrygującą ozdobę, obok której ciężko będzie przejść obojętnie.

 

Świeczniki na stół komunijny z porcelany

Porcelanowe i ceramiczne świeczniki na Komunię łączą w sobie klasyczne piękno z niebanalną prostotą. Idealnie sprawdzą się zwłaszcza świeczniki w kolorze bieli, które bez problemu dopasujesz do kościelnego motywu tego wyjątkowego dnia. Prosty i elegancki świecznik na świece proste, pieńkowe i kule to doskonały wybór na wiele okazji. Po przyjęciu komunijnym można z łatwością wykorzystać go jako element dekoracyjny w jadalni czy salonie, a jeśli będzie trzeba, sprawdzi się również podczas spotkań rodzinnych i uroczystości. Podobnie szeroki zakres zastosowań posiada podstawka, na której możesz ułożyć kilka mniejszych świec, a także kwiaty, muszelki lub ozdobne kamienie. To łatwy sposób na osiągnięcie zjawiskowego efektu podczas aranżowania stołu na Komunię.

Świecznik porcelanowy

Świecznik ceramiczny na świece komunijne

Świeczniki drewniane na stół komunijny

Coś dla entuzjastów natury - świeczniki z drewna. Jeśli Twoje przyjęcie komunijne utrzymane jest w rustykalnym stylu, drewniane ozdoby na stół komunijny idealnie je dopełnią. Świecznikiem szczególnie zasługującym na uwagę jest drewniana kostka, którą możesz dopasować do dwóch rodzajów świec. Z jednej strony znajduje się otwór na wąską i prostą świecę, a z drugiej miejsce na podgrzewacz. Ze względu na jego wielowymiarowość, świecznik nadaje się na wiele okazji i z pewnością posłuży Ci przy niejednej okazji.

Krążek świecznik drewniany na świece komunijne