Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece na stół Komunia

Świece na stół komunijny to jeden z podstawowych elementów dekoracji. W ofercie naszego sklepu znajdują się świece pieńkowe, pływające a także klasyczne proste świece dostępne w wielu kolorach. Coraz większą popularność zyskują ozdoby na świece komunijne. Aby tak przygotowana świeca wpisała się w klimat religijny polecamy świece z naklejka złotej lub srebrnej Hostii. Dekoracje komunijne to nie tylko świece! Niezbędne są również serwetki komunijne, bieżniki komunijne a także kolorowe winietki na stół.

Świece na stół Komunia 24 produktów

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Świece na stół Komunia

Niezaprzeczalnie świece są jednym z ważniejszych elementów dekoracji zarówno w życiu codziennym, jak i na przyjęciach. W dniu Pierwszej Komunii najlepiej sprawdzą się białe świeczki ze złotymi i srebrnymi zdobieniami o charakterze kościelnym. Warto do nich dobrać przy okazji świeczniki, które dodatkowo przystroją stół oraz zapobiegną spływaniu wosku na obrus.

Świece na stół komunijny

Dwie najbardziej klasyczne formy świec komunijnych na stół to świece pieńkowe i proste. Oba typy świetnie wyglądają w wersji z emblematami hostii w kolorach złota i srebra. Ponadto świece pieńkowe z aplikacjami nawiązującymi do Pierwszej Komunii zdecydowanie ożywią każdy stół wyrazistymi kolorami. Można je ustawiać na szklanych lub porcelanowych podstawkach, z którymi stworzą ciekawą i elegancką aranżację przyjęcia. Proste, cienkie i długie świece na świecznikach najlepiej prezentują się z subtelnymi motywami charakterystycznymi dla sakramentu Komunii, dzięki którym pięknie współgrają z resztą dekoracji na stole. 

Świeca pieńkowa Złota Hostia

Świeca pieńkowa ze złotą Hostią

Świece na stół - lampiony

Wśród mniej tradycyjnych rodzajów świec ozdobnych na stoły komunijne znajdziemy między innymi lampiony. Świece w kształcie walca są niezwykle stabilne, a przy tym bezpieczne, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, by nikt przypadkiem ich nie przewrócił. Ze względu na ich rozmiary, na lampionach bardzo ładnie wyglądają napisy, ornamenty i obrazki, które dodatkowo przyozdobią stół komunijny. Do klasycznego wystroju na przyjęcie proponujemy świece komunijne utrzymane w stylu kościelnym, natomiast dla rustykalnych aranżacji polecamy wykorzystanie świec z motywami botanicznymi. W naszym sklepie oferujemy fantastyczne świece walcowe na Komunię o delikatnych zapachach wanilii oraz kwiatów. To idealny przepis na to, aby goście byli zachwyceni nie tylko wyglądem dekoracji sali na Pierwszą Komunię Świętą, ale także subtelnym aromatem unoszącym się nad stołem podczas przyjęcia.

Świeca lampion na Pierwszą Komunię Świętą

Świeca lampion na Pierwszą Komunię Świętą

Pływające świece na stół

Na naszej stronie internetowej znajdą coś dla siebie także entuzjaści oryginalności. Pływające świece na stół to niecodzienne rozwiązanie dla aranżacji stołu komunijnego, ale dzięki temu uroczystość Pierwszej Komunii Twojego dziecka będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. W styl i atmosferę tego dnia znakomicie wpiszą się metalizowane świece pływające, których powierzchnia delikatnie połyskuje. Takie świece dobrze jest umieścić w większym, szklanym naczyniu z wodą, które można dodatkowo przystroić kwiatami dla nadania mu lekkości i zwiewności. Ze względu na duży kolorystyczny wybór świec pływających możesz stworzyć niepowtarzalną dekorację na swoje przyjęcie, niezależnie od okazji. 

Świece pływające złote

Świece pływające złote