Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Wieczór panieński

Serwetki na wieczór panieński na pewno będą ciekawym elementem dekoracyjnym w restauracji. Na wieczór panieński pasują serwetki jednokolorowe oraz dekoracyjne z napisami: “Bride to be”, “Wieczór Panieński”. Serwetki na wieczór panieński zachowane są w dużej części w słodkim różowym kolorze, ze złotymi elementami. W tym dniu warto zadbać o ciekaw...

Serwetki na wieczór panieński na pewno będą ciekawym elementem dekoracyjnym w restauracji. Na wieczór panieński pasują serwetki jednokolorowe oraz dekoracyjne z napisami: “Bride to be”, “Wieczór Panieński”. Serwetki na wieczór panieński zachowane są w dużej części w słodkim różowym kolorze, ze złotymi elementami. W tym dniu warto zadbać o ciekawe dekoracje dla restauracji, np. świece, girlandy z sercami, balony. Przyszła Panna Młoda na pewno będzie zachwycona uroczystością, która zostanie zorganizowana w lokalu.

Więcej

Wieczór panieński 18 produktów

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Wieczór panieński 

Często wieczór panieński organizuje świadkowa Panny Młodej, ponieważ jest to zazwyczaj osoba zaufana, bliska i najlepiej zna upodobania przyszłej żony. Można zatrudnić również firmę, konsultantkę, która zorganizuje przyjęcie od początku do końca.

Koszty wieczoru panieńskiego pokrywają zazwyczaj wszystkie uczestniczki tego wydarzenia. Zazwyczaj wieczór panieński powinien być zorganizowany 1-2 tygodnie przed ślubem.

Podczas wieczoru panieńskiego ważne jest, aby  to właśnie Panna Młoda była zadowolona. Warto zaprosić najbliższe osoby Panny Młodej, z którymi ma kontakt i nie ma żadnego konfliktu. Wieczór panieński powinien być w spokojnej atmosferze, bez niepotrzebnych stresujących sytuacji.

Wieczór panieński - przyjęcie w restauracji

Wieczór panieński przeznaczony jest do świętowania w towarzystwie osób płci żeńskiej. Ten wieczór to przyjęcie dla Panny Młodej, organizowane jest przed ślubem.

Przyjęcia z okazji wieczoru panieńskiego często organizowane są w restauracjach i hotelach. Dekoracje na wieczór panieński zazwyczaj zachowane są w słodkiej kolorystyce, królują wszystkie odcienie różu, złote i srebrne zdobienia. 

Słodki stół podczas wieczoru panieńskiego niesamowicie udekoruje wnętrze lokalu, jak i zachwyci przyszłą żonę. Słodki stół można udekorować ciekawymi elementami: balonami z napisem “Sweets”, papierowymi rozetami, słodyczami.

Wieczór panieński - serwetki 

Wieczór panieński powinien być wzbogacony o odpowiednie serwetki. Nakrycie stołu na pewno ciekawie ozdobią serwetki z napisami “Bride to be”, “Wieczór panieński”. Serwetki są w pastelowej kolorystyce ze złotymi elementami. 

Serwetki jednokolorowe również sprawdzą się podczas przyjęcia wieczoru panieńskiego, ponieważ delikatnie ozdobią nakrycie stołu.

Dekoracje na wieczór panieński

Podczas wieczoru panieńskiego warto zadbać o ciekawe dekoracje. Często przyjęcia z okazji wieczoru panieńskiego są organizowane w restauracji. Uroczystą kolację mogą zdobić takie elementy dekoracyjne jak: balony, rozety, girlandy, świece. 

Modne są dekoracje na wieczór panieński w kolorze rose gold. Różowe złoto jest bardzo eleganckie, a elementy dekoracyjne w tym kolorze na pewno sprawdzą się podczas przyjęcia z okazji wieczoru panieńskiego.