Nowe produkty

Ostatnie posty

URODZINY 

Podkategorie

  • 18 urodziny
  • 40 urodziny
  • 30 urodziny
  • Dekoracje na 18 STYL

    Dekoracje na 18 dla restauracji są wspaniałym elementem wystroju lokalu. Serwetki papierowe i flizelinowe oraz obrusy to podstawowa ozdoba stołu w restauracji. Zdecydowanym hitem są balony urodzinowe cyfry oraz dekoracje urodzinowe DIY w stylu - zrób to sam. Oferujemy piękne balony na 18 w wielu modnych wariantach kolorystycznych, w towarzystwie charakterystycznych motywów. Zaaranżuj wspaniałą przestrzeń dla przyjęcia osiemnastkowego!

Urodziny

Każde urodziny są znakomitą okazja do świętowania. Jest jednak kilka szczególnie wyjątkowych rocznic, których celebracji nie wypada odpuścić. Jeśli zbliżasz się więc do którejś z nich, pomożemy Ci zadbać o odpowiednie przygotowanie dekoracji i dodatków. W naszym sklepie internetowym znajdziesz całe mnóstwo elementów przydatnych podczas organizacji osiemnastki oraz trzydziestych bądź czterdziestych urodzin. Dostępne na stronie ozdoby pozwolą Ci stworzyć bezbłędne, nowoczesne kompozycje, które zachwycą wszystkich zaproszonych gości. 

18 urodziny

Wkroczenie w dorosłość to naprawdę niepowtarzalna okazja. Jeśli chcesz wyprawić z tego powodu przyjęcie na sali bądź w domu, najpierw wybierz odpowiednie zaproszenia. Ich styl możesz połączyć z dekoracjami, dzięki czemu wszystko będzie wyglądać naprawdę elegancko. Balony i inne ozdoby sali dostępne w naszym sklepie świetnie podkreślą charakter uroczystości, a w dodatku będą pięknym tłem do pamiątkowych zdjęć. Stół podczas osiemnastki udekorujesz przy pomocy modnych serwetek, papierowych naczyń i słomek. W tak przygotowanej scenerii Tobie i Twoim bliskim będzie się przyjemnie bawić nawet do późnych godzin nocnych. Kluczowym momentem każdych urodzin jest podanie tortu, a aby ta chwila wyglądała naprawdę zjawiskowo, udekoruj ciasto fantastycznymi topperami, świecami i fontannami iskier. 

Ścianka na 18 urodziny w kolorze rosegold

Ścianka na 18 urodziny w kolorze rosegold

40 urodziny

Mówi się, że dzisiejsza czterdziestka to nowa trzydziestka, a niektórzy sugerują nawet, że dwudziestka. W każdym razie pewne jest, że kończąc 40 lat człowiek wciąż jest młody, a przy okazji dojrzały, dlatego tak szczególną okazję trzeba należycie uczcić. Na urodzinową imprezę wybierz zaproszenia w stylu, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości. Podobną zasadą kieruj się przy dobieraniu pozostałych dodatków na przyjęcie, dzięki czemu cała aranżacja będzie bardzo spójna. Do jej stworzenia możesz wykorzystać balony różnych rozmiarów i kształtów wypełnione powietrzem lub helem. Ważną częścią wystroju jest również uroczysty stół, który znakomicie ubiorą dekoracyjne serwetki oraz papierowe naczynia. Na urodzinowym stole musi znaleźć się również miejsce dla odświętnego tortu. Efektownie ubierzesz go przy pomocy topperów i świeczek z bardzo wymowną “40”.

Świeczki na 40 urodziny w kolorze rosegold

Świeczki na 40 urodziny w kolorze rosegold

30 urodziny

Jeśli marzysz, aby Twoje trzydzieste urodziny były niezapomnianym wydarzeniem, zadbaj o to z dekoracjami i dodatkami dostępnymi w naszej ofercie. Oprócz autorskich wzorów kartek, dzięki którym w wyszukany sposób zaprosisz swoich gości na przyjęcie, znajdziesz tu całą gamę nadzwyczajnych ozdób stołu i sali. Przygotowywanie aranżacji rozpocznij od dekorowania blatu przy użyciu papierowych bądź flizelinowych serwetek, a następnie dopełnij ją jednorazowymi naczyniami z papieru, na których podać możesz urodzinowe ciasto. Do ubrania tortu przydadzą Ci się z pewnością nowocześnie wyglądające i modne świeczki, toppery czy fontanny. Do tak skomponowanych dekoracji już z łatwością dobierzesz odpowiednie balony, które wniosą do lokalu odświętny i imprezowy nastrój. Dla urozmaicenia ich prezencji wykorzystać możesz kolorowe wstążki i ozdobne ciężarki, które pomogą, jeśli chcesz napełnić balony helem. 

Złoty balon foliowy na 30 urodziny

Złoty balon foliowy na 30 urodziny

Dekoracje na 18 - styl

Wybór odpowiedniego stylu na osiemnastkowe przyjęcie może wcale nie być taki prosty, więc możesz śmiało skorzystać z przygotowanych przez nas kolekcji. Różowe złoto to najmodniejszy kolor tego sezonu, więc decydując się na dekoracje z serii Rosegold, masz pewność, że Twoja impreza utrzymana będzie w najgorętszych trendach. Połączenie różu i złota szczególnie dobrze pasować będzie do osiemnastki dziewczyny. Z kolei kolekcja Złoto-czarna to uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich. Jej typowo urodzinowy charakter wzorowo sprawdzi się zarówno podczas domówki, jak i na wynajętej sali. Połączenie lśniących elementów z klasyczną czernią doda każdemu wnętrzu elegancji i luksusu.